Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Автономна каналізація,
яка працює Детальніше

AQUATEC -
ідеальна автономна каналізація
для очистки стічних вод!

З 2006 року автономна каналізація AQUATEC,
жировловлювачі, насосні станції і очистка
зливових стічних вод встановлені на тисячах
об'єктах у всіх регіонах України.

автономная канализация
автономная канализация
Автономна каналізація AQUATECЛокальні очисні споруди для очистки господарсько-побутових стічних вод продуктивністю від 1 до 200 м3 на добу Детальніше
жироуловители
Сепаратори
жиру і нафти
Попереднє очищення стічних вод від кафе, ресторанів, харчових виробництв, автомийок та СТО перед їх скиданням у міську каналізацію Детальніше
насосные станции
Комплектні
насосні станції
Готове технічне рішення в корпусі з поліпропілену з насосним обладнанням для перекачування стічних вод та інших рідин Детальніше
полипропилен
Очистка
зливових стоків
Комплексна система очищення дощових стоків для промислових підприємств, паркувань, АЗС, територій ринків та торговельно-розважальних центрів Детальніше
факты про автономную канализацию акватек
тисяч +
очисних споруд
з технологією VFL
країн
імпортують
автономну каналізацію AQUATEC
років
іновацій
в технологію очистки


Цікаво почитати

ДУМАЙ ШВИДКО, НЕ ГАЛЬМУЙ - AQUATEC СОБІ КУПУЙ!
Дата: Понеділок, 04 вересня 2023 | Перегляди: 68

Кожна людина при виборі автономної каналізації для приватного будинку прагне одного – отримати працюючу систему за мінімальну суму.

Якщо в даному контексті мінімальна сума визначається ціною обладнання та чітко виражена в грошах, то поняття "працююча система" не може бути трактовано і сприйнято однозначно.

Розберемося?

1. Якість очищення стічних вод.

По-перше, і це головне, клієнт хоче отримати за свої гроші результат призначення автономної каналізації-очищені стічні води.

Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC 3000 л/добу
Дата: П'ятниця, 18 серпня 2023 | Перегляди: 75

В умовах непростої ситуації, пов'язаної зі станом війни на території України та, зокрема, у Харківській області, вражає дивовижна наполегливість, рішучість та безкорисливість українських громадян, які, незважаючи на всі труднощі, продовжують будувати, працювати та відновлювати економіку своєї країни. Це чудове прагнення подолати труднощі і відновити нормальні життєві умови в навколишньому середовищі заслуговує на найвищу повагу.

Одним із яскравих прикладів цієї непохитної рішучості є будівництво чотириквартирного таунхауса в передмісті Харкова. Цей проект став символом того, що навіть за умов складної ситуації люди не зупиняються, незважаючи на всі перешкоди, і йдуть уперед, створюючи нові можливості для себе та свого суспільства.
Читати далі...

ЯК ОБРАТИ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
Дата: Понеділок, 31 липня 2023 | Перегляди: 89

При будівництві чи реконструкції приватного будинку одним із важливих аспектів, на який слід звернути увагу, є вибір системи автономної каналізації.

За останні 5-7 років, у суспільстві сформувалося розуміння словосполучення "автономна каналізація" та її відмінності від вигрібної ями.

Незважаючи на це, під "автономною каналізацією" ховається багато підводного каміння у вигляді септиків, біосептиків та інших видів біофуфла, про призначення яких коротко напишемо нижче.

Отже, існує кілька варіантів обладнання, таких як септики, біосептики та біологічні очисні споруди, кожна з яких має свої переваги та недоліки. Відразу обмовимося, що вигрібна яма для будинку не може розглядатися як спосіб утилізації стічних вод, оскільки це, виходячи з визначення, просто яма.
Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC: символ майбутнього України в європейській спільноті
Дата: Понеділок, 17 липня 2023 | Перегляди: 99

Протягом останніх років Україна зіткнулася із серією непростих випробувань, спричинених війною та руйнуваннями. Проте, навіть під час цих труднощів, українські громадяни продовжували демонструвати свою дивовижну стійкість та рішучість відновлювати свої будинки та життя. Дуже символічно, що у процесі відновлення багато хто з них звертає увагу на автономну каналізацію AQUATEC, яка стає яскравим зразком вирішення майбутніх викликів, з якими стикається наша країна в європейській спільноті.

Автономна каналізація AQUATEC є інноваційною системою, яка дозволяє приватним домовласникам забезпечити безпечне та екологічно чисте видалення стічних вод. Важливою перевагою цієї системи є її незалежність від централізованих комунікацій, що особливо важливо за умов зруйнованої інфраструктури та воєнних дій.
Читати далі...

БІОБОЧКА ЧИ БІОВЕДРО? ІНСТРУКЦІЯ З РОЗВОДУ БІОЛОХІВ
Дата: Неділя, 02 липня 2023 | Перегляди: 96

Ця стаття орієнтована не на кінцевих споживачів автономної каналізації, а насамперед на охочих полювати за біолохами на безкрайніх просторах беззаконної української землі.

Унікальною особливістю українських виробників систем автономної каналізації є їхня загальна одержимість трьома першими літерами в назві обладнання - БІО!

Вікіпедія трактує це слово так:

Біо (від грец. βίος - життя) - приставка, що означає відношення до життя. Біо - одиниця сили струму в системі одиниць СГСБ (сантиметр-грам-секунда-біо), названа на честь Ж.-Б. Біо. Біо - російська синті-поп група, утворена Олександром Яковлєвим в 1990 році.

Як це слово пов'язане з очищенням стоків, водою, каналізацією тощо залишається загадкою. Однак, не перестає дивувати той факт, скільки клієнтів (далі за текстом біолохів) вдається залучити подібним компаніям.

Читати далі...

ПІДКОРІТЬ НЕПОКІРНЕ: АКВАТЕК-УКРАЇНА ПРОПОНУЄ УНІКАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОБЛЕМ З ВИСОКИМ РІВНЕМ ГРУНТОВИХ ВОД!
Дата: Понеділок, 26 червня 2023 | Перегляди: 106

При облаштуванні автономної каналізації ми часто стикаємося з труднощами, пов'язаними з високим рівнем ґрунтових вод. Такі проблеми можуть призвести до серйозних пошкоджень системи, підтоплення та неприємних наслідків. Але є добрі новини! Компанія АКВАТЕК-УКРАЇНА, лідер на ринку автономних систем каналізації, пропонує унікальне та надійне рішення для всіх ваших проблем.

У різних місцевостях рівень ґрунтових вод може значно змінюватись. Області з високим рівнем ґрунтових вод часто зустрічаються в низинних та болотистих районах, де ґрунт нездатний ефективно відводити воду.

Що стосується пори року, високий рівень ґрунтових вод найчастіше спостерігається навесні та восени, коли кількість опадів вища, а випаровування води менше. Це періоди, коли вода має схильність затримуватись у ґрунті, що може призвести до підтоплення та затоплення низинних ділянок.
Читати далі...

ЖАБИ - ГЕНІЇ ЕКОЛОГІЇ!
Дата: Понеділок, 12 червня 2023 | Перегляди: 120

У нашому божевільному світі, де розумні рішення здаються чимось недосяжним для більшості, з'явилося нове одкровення: жаби - генії екології, які беззавітно обирають чисту воду як місце проживання.

На відміну від нас - людей, які, як завжди, шукають легкі шляхи і перебувають у постійному стані кризи, ці маленькі зелені істоти явно виявляють перевагу над нами, як мінімум, у виборі автономної каналізації для приватного будинку.

Ось вони, жаби, сидять собі в очисних спорудах AQUATEC, насолоджуючись екологічно безпечною водою, яку забезпечує технологія біологічного очищення стічних вод VFL. Тільки уявіть собі: в той час, як деякі з нас, люди, все ще копають собі могилу у вигляді вигрібної ями або септика з поліетилену, жаби тихо живуть у чистоті та добробуті в автономній каналізації AQUATEC.
Читати далі...

Лайно в голові - лайно у дворі!
Дата: Субота, 03 червня 2023 | Перегляди: 135

Як найчастіше за дверима гарного Mercedes ховається лайно в особі чиновника-казнокрада, так і за гарним парканом дорогого будинку заховано лайно у вигляді септика чи вигрібної ями.

Прекрасну приказку "Зустрічають по одязі - проводжають по розуму" можна чудово перефразувати на "Зустрічають по одязі - проводжають по лайну". Це про те, що залишає за собою людина, ідучи в землю.

На жаль, правилом радянської людини було смітити скрізь, окрім свого будинку. Саме тому, у під'їздах, на вулицях та у громадських місцях був бруд, а у квартирах – чистота, хоч і не у всіх.

З того часу мало що змінилося. Можна спостерігати дорогі унітази та елітну плитку у санвузлах розкішних приватних будинків, тоді як на глибині один метр на присадибній ділянці цього ж будинку рівень нітратів перевищує норму у 100 разів у зв'язку із загаженістю ґрунту неочищеними стічними водами.

Це і є безпосередній зв'язок лайна в голові з лайном у дворі.

У цивілізованих європейських країнах це питання вирішувалося протягом багатьох століть шляхом формування культури суспільства в цілому та законодавчої бази у галузі охорони навколишнього середовища зокрема.

Читати далі...

КУПУЙ AQUATEC – ЗАОЩАДЖУЙ НА ЛІКАХ!
Дата: Понеділок, 08 травня 2023 | Перегляди: 200

Інвестиції в локальні очисні споруди є важливим рішенням, яке слід ретельно обдумати. Для цього є кілька причин:
1. Довгострокова експлуатація. Автономна каналізація буде встановлена протягом багатьох років, часто десятиліть, і потребуватиме регулярного обслуговування та експлуатації. Важливо вибрати надійну та довговічну систему, яка може витримати роки використання протягом тривалого часу.

2. Вплив на навколишнє середовище. Побутові стічні води можуть містити низку забруднювачів і домішок, які можуть бути шкідливими для навколишнього середовища, якщо їх не очищати належним чином. Інвестування в очисні споруди може допомогти зменшити вплив стічних вод вашого домогосподарства на навколишнє середовище шляхом видалення цих забруднювачів і забруднювачів до того, як вода буде скинута або використана повторно.

Читати далі...

AQUATEC НЕ БІОСЕПТИК
Дата: Понеділок, 01 травня 2023 | Перегляди: 211

Очищення стічних вод є важливим аспектом екологічної безпеки та здоров'я населення. Воно передбачає видалення забруднювачів і забруднюючих речовин із побутових стічних вод перед їх скиданням у навколишнє середовище. Хоча септики та біосептики використовуються протягом багатьох років як децентралізований варіант очищення стічних вод, вони можуть бути не найкращим вибором для забезпечення найвищого рівня екологічної безпеки та здоров’я населення.

БіоСептик (від англ. BioSeptic) – це поняття, яке з’явилося в Європі та США наприкінці минулого століття, коли в звичайні септики додали механічні компоненти задля забезпечення циркуляції стічної рідини в резервуарі. Такий процес в септику формується через використання звичайних водних насосів або компресорів та запобігає відстоюванню стоків та виникненню різкого сморіду.
Читати далі...

ІСТОРІЯ AQUATEC
Дата: Вівторок, 25 квітня 2023 | Перегляди: 196

Історія компанії AQUATEC починається не тільки з моменту її заснування в 2004 році в Словаччині, а сягає своїм корінням в далекий 1942 рік в місто Брно, Чехія.

У той час, Людвіг Марцкле, що до війни працює головним технічним інженером очисних споруд міста, сховав від німецьких загарбників проект власної технології очищення стічних вод у своєму будинку.

На жаль, Людвіг не вижив після війни. Проте, його сини - Володимир та Сватоплук Марцкле виявили креслення та присвятили справу свого життя вдосконаленню технології біологічного очищення стічних вод, розробленої їхнім батьком.

Тільки в 2004 році, після істотних модифікацій, цю технологію очищення стоків, що називається вертикально-проточний лабіринт, вдалося впровадити в найкомпактніших у світі системах автономної каналізації AQUATEC.
Читати далі...

ВИГРІБНА ЯМА - "ЯДЕРНА БОМБА" НА ВАШІЙ ДІЛЯНЦІ
Дата: Вівторок, 18 квітня 2023 | Перегляди: 255

Забруднення ґрунту та підземних вод через вигрібні ями – серйозна екологічна проблема, що впливає як на здоров'я окремих людей, так і на екосистему в цілому. Вигрібні ями є підземними резервуарами, які використовуються для зберігання стічних вод з житлових або комерційних будівель. Ці резервуари не водонепроникні, і коли вони починають псуватися або неправильно встановлені, вони можуть пропускати каналізаційні відходи в навколишній грунт і ґрунтові води.

Використання вигрібних ям становить значну загрозу для довкілля. Коли земля навколо вигрібної ями насичується стічними водами, вони можуть забруднювати ґрунтові води, які є джерелом питної води для багатьох населених пунктів. Забруднення підземних вод може призвести до поширення хвороб, що передаються через воду, та інших ризиків для здоров'я людей, які споживають воду.

Крім того, забруднення землі та ґрунтових вод також може завдати шкоди навколишньому середовищу. Викид забруднюючих речовин може негативно вплинути на екосистему та живу природу, яка від неї залежить. Забруднення також може призвести до зростання шкідливого цвітіння водоростей та інших видів забруднення води, які можуть бути небезпечними для людей та тварин.

Важливо відзначити, що використання вигрібних ям заборонено у багатьох країнах, зокрема й у Євросоюзі. Натомість встановлюються невеликі очисні споруди для побутових стічних вод, які використовуються у приватних домогосподарствах. Ці установки очищають стічні води та каналізаційні відходи до рівня, безпечного для довкілля та споживання людиною.
Читати далі...

РОЗБИРАЄМО ПОНЯТТЯ: «СЕПТИК», «БІОСЕПТИК», «ОЧИСНА СПОРУДА», «АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ»
Дата: Середа, 22 березня 2023 | Перегляди: 242

У сучасному світі очищення стічних вод є одним із важливих питань, що потребує вирішення. На сьогоднішній день, за відсутності центральної системи каналізації, у всьому світі використовуються біологічні локальні очисні споруди, які являють собою автономну каналізацію. Однак, у більшості наших співгромадян у побуті ґрунтовно закріпилися такі слова та словосполучення як септик, біосептик, септик для дому, септик для дачі, які, по суті, мають на увазі сучасну автономну каналізацію.

У цій статті ми коротко прояснимо відмінність термінологій та їх значення.

Септик – це різновид пристрою для очищення стічних вод, який розділяє стічні води на відходи та рідку фазу, після чого рідка фаза випускається у навколишнє середовище. Відходи просто осідають на дно септика та накопичуються там, після чого їх необхідно механічно видаляти. Таким чином, у септику стоки взагалі не очищаються, що призводить до забруднення ґрунту та ґрунтових вод. За принципом септика функціонують колодязі із бетонних кілець, встановлені каскадом.
Читати далі...

АКВАТЕК ДОПОМАГАЄ УКРАЇНІ
Дата: Четвер, 16 березня 2023 | Перегляди: 415

Наша компанія "АКВАТЕК УКРАЇНА" продовжила роботу, незважаючи на початок війни 24 лютого 2022 року, яка призвела до активних бойових дій у регіоні та регулярних обстрілів Харкова та Харківської області.

У перші тижні війни співробітники компанії врятували понад 24 домашні тварини, які виявилися викинуті або залишені господарями.

Замість того, щоб закритися та евакуюватися, "АКВАТЕК-УКРАЇНА" вирішила залишитися в місті та продовжувати свою роботу. Компанія була готова до будь-яких обставин і вживала заходів для захисту своїх співробітників, забезпечуючи їх необхідним екіпіруванням та навчанням.

Влітку 2022 року компанія створила благодійну організацію з однойменною назвою "АКВАТЕК УКРАЇНА", яка почала надавати допомогу військовим.
Читати далі...

РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЇ БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД
Дата: Вівторок, 14 березня 2023 | Перегляди: 286

Очищення стічних вод завжди було найважливішою проблемою протягом усієї історії, коли люди постійно шукали способи позбавлення від нечистот та інших стічних вод без заподіяння шкоди навколишньому середовищу чи власному здоров'ю.

Одним з найбільш успішних та широко використовуваних методів очищення стічних вод є очищення за допомогою активного мулу, при якому використовуються мікроорганізми для руйнування органічних речовин у стічних водах.

Використання мікроорганізмів для руйнування органічних речовин у стічних водах походить від кінця 19 століття, коли був розроблений крапельний фільтр. В системі крапельного фільтра стічні води розпорошуються на шар каменів або інших середовищ, що дозволяє бактеріям зростати та руйнувати органічні речовини у стічних водах. Однак цей метод мав обмеження, у тому числі потребу у великій площі землі, тенденцію до засмічення середовища та утворення неприємного запаху.
Читати далі...

Частина 4. Розвиток каналізації у світі у XX столітті
Дата: П'ятниця, 03 березня 2023 | Перегляди: 323

Протягом XX століття в Європі були зроблені значні кроки у розвитку систем каналізації та будівництва очисних споруд, що призвело до покращення санітарно-гігієнічних умов та підвищення якості життя населення.

У середині XIX століття в Європі почали створювати перші системи каналізації та будувати очисні споруди. Одним із перших міст, де було створено систему каналізації, став Париж. У 1855 році було прийнято закон про водопостачання та каналізацію, який зобов'язував міста з населенням понад 10 000 осіб будувати системи каналізації та очисні споруди. У наступні роки системи каналізації та очисні споруди з'явилися у багатьох європейських містах, включаючи Лондон, Берлін, Відень та Рим.
Читати далі...

Частина 3. Каналізація в Середні та Нові часи у Європі
Дата: Субота, 18 лютого 2023 | Перегляди: 288

У перших двох частинах циклу публікацій про історію розвитку каналізації та технологій очищення стічних воднаведено дані про найдавніші свідчення, виявлені в Стародавньому Єгипті та Стародавньому Римі. Кілька тисячоліть розвитку людства знадобилося, щоб системи каналізації та управління стоками, зокрема, автономна каналізація AQUATEC та очищення стічних вод за технологією VFL, стали в одному ряду з подорожами до космосу та електромобілями.

Після розпаду Римської імперії та тривалого періоду середньовіччя, каналізаційні системи не розвивалися так, як у давнину. Великі міста Європи використовували прості системи скидання стічних вод у річки та канали в безпосередній близькості від житлових будівель, що регулярно призводило до забруднення довкілля та поширення хвороб.

Проте, до кінця середньовіччя у Європі почали з'являтися перші вдосконалені системи каналізації. У 13-14 століттях у містах Харле та Брюгге (Бельгія) були побудовані каналізаційні канали, які скидали стічні води у річку. Також у цей час з'явилися перші вуличні туалети та збірні ями для відходів.
Читати далі...

Частина 2. Каналізація та очищення стічних вод у Стародавньому Римі
Дата: Неділя, 05 лютого 2023 | Перегляди: 355

У першій частині нашого короткого екскурсу в історію каналізації та очищення стічних вод ми розповіли про Стародавній Єгипет. З того часу до появи перших систем автономної каналізації пройшло кілька тисячоліть. Еволюція людства та технологічний прогрес уможливили перетворювати стічні води на кристально-чисту та нешкідливу воду за допомогою автономної каналізації AQUATEC, яка з 2005 року працює у 34 країнах світу, включаючи Україну.

У Стародавньому Римі система каналізації та очищення стічних вод була однією з найрозвиненіших у давнину. Вона була побудована в період між 753 та 713 роками до н.е. та була спроектована для збору та очищення стічних вод від будинків та комерційних будівель.

Система каналізації в Стародавньому Римі була складена з каналів, які вели з будинків та будівель до септиків, де відбувалося очищення стічних вод. Канали були побудовані з каменю чи бруса та мали нахил, щоб стічні води самопливом текли до септиків.

Септики були побудовані з каменю і мали два яруси: нижній для збирання стічних вод та верхній для очищення. Очищення виконувалася за допомогою сольових та гравітаційних методів. Сольовий метод очищення полягав у додаванні солі до стічних вод, яка допомагала осадити мул, жир та інші забруднюючі речовини.
Читати далі...

Розвиток технологій очищення стічних вод
Дата: П'ятниця, 03 лютого 2023 | Перегляди: 353

Ми розпочинаємо цикл коротких публікацій про еволюцію системи каналізації у світі та, зокрема, про розвиток технологій очищення стічних вод, кульмінацією цього розвитку людства є технологія біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод VFL (Vertical Flow Labyrinth), розроблена у 2004 році. компанією AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина).

Подібно до еволюційного розвитку колеса в електромобіль, перетворення біблійних скрижалів на планшет з amoled екраном або прогресу невдачі Ікара з давньогрецької міфології в сучасний космічний туризм, очищення стоків досягло своєї досконалості на початку 21 століття в Словаччині, пройшовши шлях від ямки в землі до AQUATEC.

А тепер трохи докладніше про те, як усе це було за останні 5-6 тисяч років...

Каналізація - це система, яка забезпечує збирання, переробку та утилізацію органічних відходів людини та тварин, а також інших стоків з житлових та громадських будівель.

Історія каналізації починається ще з давніх часів.
Читати далі...

Колектив АКВАТЕК-УКРАЇНА вітає всіх з новим 2023 роком!
Дата: Четвер, 29 грудня 2022 | Перегляди: 354

Шановні клієнти та партнери,

Завершуючи черговий рік і передбачаючи новий, ми в АКВАТЕК-УКРАЇНА хотіли б скористатися моментом, щоб висловити наші найтепліші побажання щасливого та здорового нового року. Ми сподіваємося, що 2023 рік принесе вам мир, успіх, процвітання і радість, на які ви заслуговуєте.

На додаток до цих особистих та професійних прагнень ми також сподіваємось на мир та гармонію в Україні. Ми вдячні за можливість працювати з вами та зробити свій внесок у покращення нашого навколишнього середовища шляхом розробки інноваційних технологій очищення стічних вод. В AQUATEC ми прагнемо надавати передові рішення, які не тільки допомагають очищати стічні води, а й мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

В рамках нашого прагнення інновацій ми раді повідомити, що автономна каналізація AQUATEC революціонізує методи очищення стічних вод, а передова європейська технологія біологічного очищення стоків VFL може значно знизити негативний вплив на навколишнє середовище, а також покращити якість життя людей у всьому світі.
Читати далі...

НАМ 18 РОКІВ!
Дата: Субота, 19 листопада 2022 | Перегляди: 457

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, відзначаємо своє вісімнадцятиріччя!

24 лютого цього року, в день нападу фашистської русні на Україну, ми не могли уявити, що зберемося практично всім нашим колективом на головній площі першої столиці України – міста-героя Харкова – міста, яке стало форпостом та зразком боротьби за свободу та незалежність нашої батьківщини перед лицем рашистської чуми.

Важко передати те почуття гордості, яке переповнює всіх нас цього дня за нашу країну, наших співгромадян та наших героїв - воїнів ЗСУ, завдяки яким все це стало можливим.

Цього дня хочемо побажати всім лише одного – якнайшвидшого миру та перемоги України над рашистами.

Висловлюємо щиру подяку всім нашим клієнтам, які, незважаючи ні на що, облаштовували систему автономної каналізації та купували очисні споруди AQUATEC цього року, у тому числі й у прифронтових зонах Київської та Харківської областей.
Читати далі...

УКРАЇНА - ВІКНО В ЄВРОПУ, росія - ПОРТАЛ У ЛАЙНО!
Дата: Неділя, 06 листопада 2022 | Перегляди: 479

АКВАТЕК знову на передовій!

Пройшло трохи більше місяця з моменту визволення Харківської області. Понад 1400 очисних споруд AQUATEC встановлені з 2006 року на об'єктах, які перебували у рашисткій окупації з початку війни.

Господарі почали повертатися та відновлювати свої домоволодіння. До нас почали надходити дзвінки з проханням поновити роботу автономної каналізації AQUATEC.

Повністю знищені основні транспортні магістралі та, зокрема, мости та греблі у Старому Салтові Вовчанського району, де у хвойних лісових масивах розташовуються бази відпочинку, приватні домоволодіння, житлові котеджні забудови, обладнані локальними очисними спорудами AQUATEC, створили основну проблему дістатися наших об'єктів.
Читати далі...

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ АКВАТЕК-УКРАЇНА
Дата: Понеділок, 10 жовтня 2022 | Перегляди: 518

З чого починається батьківщина? Батьківщина - це те місце, де тобі комфортно і ти все знаєш про те, як створити цей комфорт!!

З чого все почалося в АКВАТЕК-УКРАЇНА?!

Допомогти своїй державі, своїй рідній Україні – головне завдання будь-якої благодійної діяльності. І взагалі, важливо, щоб будь-яке людське заняття професійне, аматорське було націлене на благо!

Ми протягом 17 років займаємося очищенням господарських побутових стоків. Глибоко розуміємо проблеми екології нашої держави. Без людської уваги не може залишатися тема безпритульних, викинутих недбайливими господарями собак та котів. Щовечора сідаючи за повний наїдками стіл, кожен із нас згадує очі собаки на зупинці, що молять поїсти, а може й просять притулити. Багатьом з нас здається, що держава має подбати про них чи знайдуться інші люди. "Чому я? Я не можу. В мене алергія." або "Я не переживу ще одну втрату вихованця!" і так далі.
Читати далі...

AQUATEC - ЦЕ ЄВРОПА!
Дата: Середа, 29 червня 2022 | Перегляди: 727

АКВАТЕК-УКРАЇНА всім колективом вітає надання Україні статусу кандидата до Європейського Союзу.

Весь наш колектив ще 17 років тому зробив маленький, але впевнений крок у цьому напрямі із початком роботи на ринку України у сфері автономної каналізації з локальними очисними спорудами AQUATEC виробництва Словаччини.

Таким чином, можна констатувати той факт, що кожен існуючий та потенційний клієнт нашої компанії вже є частиною європейського союзу у невеликій, але дуже важливій у житті сфері, пов'язаній з очищенням стічних вод.

Існує чимало супротивників інтеграції України до європейської спільноти.
Читати далі...

ЗСУ ВИЧИЩАЮТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ ВІД РАШИСТІВ, А МИ - ВІД ЛАЙНА!
Дата: Понеділок, 13 червня 2022 | Перегляди: 734

Життя продовжується!

Багато людей не витримують постійного шуму та вибухів ракет, якими нас - харків'ян бомблять з боків окупованих територій, та й самого Бєлгорода. Вони їдуть до центру та заходу України, в європейські країни, але багато залишилися і живуть тут. Так що у нас є робота.

Наша автономна каналізація AQUATEC заполонила багато домівок в Харківській області, в місті та й по всій території України. І поступають нам такі собі веселі, на фоні бойових дій, дзвіночки-питання:

«Зробіть будь ласка сервіс!», «Хочу придбати очисну споруду AQUATEC!», «Можливо зараз облаштувати?»… Саме такі дзвінки вдихають впевненість в завтрашньому дні, в нашій перемозі. Виїжджають наші сервісні інженери, видають технічні завдання, роблять сервіси наших очисних споруд AQUATEC, також роблять монтаж нових, тільки що придбаних нашими клієнтами, і все це під гул та вибухи ворожих руськіх ракет, градів.
Читати далі...

ВСЕ БУДЕ AQUATEC!
Дата: П'ятниця, 20 травня 2022 | Перегляди: 840

Активний мул, розроблений під контролем НАТО в таємній лабораторії словацької компанії AQUATEC, окрім своєї здатності переробляти всі нечистоти, є ще й потужною біологічною зброєю, яка спрямована на знищення руськой раси.

Свідченням цього є спроби рашистів знищити очисні споруди AQUATEC ракетами та системами реактивного залпового вогню.

Завдяки кривим рукам руськіх недо-інженерів, іржавим гарматам та п'яним оркам жоден снаряд у ціль не влучив. Ось, щоправда, кришки та каналізаційні люки вибуховою хвилею знесло.

Команда АКВАТЕК-УКРАЇНА у роботі на 100%!
Читати далі...

РОСІЯ - ЙДИ НА#УЙ!
Дата: Субота, 16 квітня 2022 | Перегляди: 929

Харків - перша столиця України, друге найбільше місто, головний науковий та освітній центр країни, розташоване за 30 км від держави, яка 24 лютого 2022 року оголосила нам війну. Через кілька днів після початку вторгнення, прийшовши до тями після шоку, наш колектив "АКВАТЕК-УКРАЇНА" продовжив свою роботу. Зокрема, було вжито необхідних заходів щодо забезпечення безпеки 38 тварин, які знаходяться в нашому розпліднику під благодійним патронажем компанії. У перші кілька тижнів війни нам вдалося організувати закупівлю 50 мішків корму для наших вихованців, що дозволить їм нормально харчуватися протягом найближчих 2-3 місяців.

Це стало можливим завдяки педантичній та сумлінній роботі нашого персонального менеджера компанії "СУЗІР'Я" - Вероніці Чистякової.

За перші 40 днів війни нами було врятовано 6 кинутих собак та 3 кішки, які, на превеликий жаль, були викинуті своїми господарями внаслідок втечі з міста Харків у безпечніші райони.

Читати далі...

Як вибрати автономну каналізацію для приватних будинків?
Дата: Понеділок, 21 лютого 2022 | Перегляди: 816

Питання вибору автономної каналізації для заміського будинку, дачі гостро постає під час переїзду перед власниками житлової нерухомості. Не можна зволікати з облаштуванням, але й поспішати при відборі теж не слід. Здійснені помилки буде складно виправити. Існує кілька видів систем для очищення стічних вод. Вони розрізняються за функціоналом, якістю ліквідації відходів, складності в обслуговуванні, розцінками. Зваживши всі плюси та мінуси, визначивши ключові критерії для вибору, ви зможете замовити відповідний пристрій. Сучасна автономна каналізація від виробника AQUATEC користується широким споживчим попитом. Але перед остаточним вибором необхідно звіритися зі своїми потребами, уточнити низку параметрів. Читати далі...

Принцип роботи автономної каналізації для приватних будинків
Дата: Субота, 22 січня 2022 | Перегляди: 1072

Споруда, облаштування систем очищення стоків на ділянці біля заміського будинку, котеджу починається з вибору відповідного обладнання. Автономна каналізація повинна підійти вам за ціною, якістю, функціональністю. Щоб краще розібратися в деталях, слід досліджувати принцип роботи всіх типів. Надійна автономна каналізація для приватного будинку може бути представлена кількома видами. Розглянемо принцип дії найпоширеніших варіантів. Читати далі...

АКВАТЕК-УКРАЇНА відзначає 17 років з моменту заснування та початку роботи на ринку України!
Дата: П'ятниця, 19 листопада 2021 | Перегляди: 983

Вітаємо всіх наших існуючих, потенційних та майбутніх клієнтів із нашим святом! Саме завдяки вашій довірі до нашої компетенції та якості обладнання AQUATEC (Словаччина) ми робимо нашу планету трохи чистішою і зеленішою. Це не просто гасла, а статистика: - AQUATEC лише в Україні очищує щодня понад 4,2 млн. літрів стоків - головні офіси AQUATEC у м. Київ та м. Харків, а також партнери у 9 регіонах - у роботі AQUATEC в Україні задіяно 58 осіб - сьогодні AQUATEC – це компанія зі світовим ім'ям у таких країнах: Австрія Алжир Болгарія Угорщина Німеччина Іспанія... Читати далі...

БЛАГОДІЙНІСТЬ АКВАТЕК-УКРАЇНА
Дата: Понеділок, 04 жовтня 2021 | Перегляди: 1097

"ЧИМ БІЛЬШЕ Я ПІЗНАЮ ЛЮДЕЙ, ТИМ БІЛЬШЕ МЕНІ ПОДОБАЮТЬСЯ СОБАКИ" - ГЕНРІХ ГЕЙНЕ (1797-1856) Читати далі...

Автономна каналізація для ресторану
Дата: Субота, 11 вересня 2021 | Перегляди: 1089

Літо - сезон відпусток, час, коли хочеться бути ближче до води - до чистої води. На жаль, з кожним роком знайти чисту воду в Україні навіть на березі найчистішого та елітного платного пляжу стає все важче. І пов'язано це не з рідкісною навалою медуз, яка сталася нещодавно на узбережжі Азовського моря, а з напливом рідких і твердих відходів - наших з вами, не чужих. Готелі, ресторани, бари та й просто громадські туалети на узбережжі будь-якого українського моря, озера, річки чи водойми створюють неймовірну кількість стічних вод, про подальшу долю яких нам нічого не відомо. І навіщо? - адже ми йдемо на горщик, натискаємо кнопку зливу - і справу зроблено! А через дві години «насолоджуємося» купанням на пляжі в своєму власному лайні, яке не так помітно і не так смердить, бо просто розмішати в великій кількості води прибережної зони. Читати далі...

ЛОХОТРОН В ЕКОЛОГІЇ ПО-УКРАЇНСЬКИ!
Дата: Понеділок, 05 липня 2021 | Перегляди: 1142

В даний час питання охорони навколишнього середовища набуває в Україні все більш гостру актуальність. Головною причиною цього є повна відсутність за останні десятиліття будь-якого контролю за дотриманням діючих в Україні екологічних норм. Адже все можна купити ... Що вже говорити про європейські норми, які пред'являють куди більш жорсткі вимоги до охорони навколишнього середовища. Якість повітря і води в будь-якій країні світу представляють особливу цінність, так як є запорукою здоров'я нації. Саме тому, ще з 1991 року в Європейському Союзі діє Директива 91/271/ЄЕС «Про очищення міських стічних вод», яка має на увазі повне виключення скидання забруднюючих речовин і неочищених каналізаційних стічних вод у водні басейни країни. Читати далі...

Відгук власника AQUATEC, який обслуговує обладнання самостійно
Дата: П'ятниця, 28 травня 2021 | Перегляди: 1055

Будь-який предмет побуту вимагає догляду. Навіть ваза з квітами вимагає періодичної заміни води і прибирання пилу. Що вже говорити про такий складний механізм як автономна каналізація. Сервісне обслуговування обладнання є невід'ємною частиною його повсякденної експлуатації, надійності і терміну служби. Для кінцевого споживача цей фактор повинен становити особливий інтерес, тому що вартість обладнання оплачується один раз, а витрати на обслуговування устаткування виникають протягом усього періоду його експлуатації. З урахуванням того, що локальна очисна споруда купується на період експлуатації від 10 і більше років, його господар по суті стає заручником компанії-виробника, яка, згодом, зобов'язана забезпечити гідне сервісне обслуговування. Читати далі...

Море-ще одна вигрібна яма!
Дата: П'ятниця, 07 травня 2021 | Перегляди: 1161

Як хочеться поніжитися на березі моря на сонечку, покупатися в солоній морській воді! І Україна може похвалитися наявністю таких чудових місць. Але! Ми - всі українці, намагаємося вирватися в Єгипет, Туреччину або деінде завгодно в гонці не тільки за якісним сервісом, але ще і за чистим морем. Незважаючи на те, що всі об'єкти на узбережжі повинні бути обладнані або підключені до повноцінної системи очищення стічних вод, в більшості випадків стоки в неочищеному вигляді йдуть в море або грунт. Але є винятки. Серед них чимало клієнтів АКВАТЕК-УКРАЇНА, які встановлюють одну з найкращих і надійних систем автономної каналізації і тим самим зберігають навколишнє середовище хоча б на своєму шматочку берега. Читати далі...

ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ AQUATEC - КРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ НА РИНКУ ЄВРОПИ!
Дата: Середа, 28 квітня 2021 | Перегляди: 1106

Автономна каналізація AQUATEC - обладнання для очищення господарсько-побутових і зливових стоків будь-яких об'єктів - комерційних, промислових, сільськогосподарських. Ми є лідером українського ринку автономної каналізації і надійним партнером, здатним виконати будь-яке поставлене завдання! Доставка комплексу очисних споруд господарсько-побутових і зливових стоків для логістичного центру. Розумні і розважливі забудовники вибирають AQUATEC! AQUATEC - КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» Читати далі...

СЕПТИК – ПЛАСТИКОВА ВИГРІБНА ЯМА
Дата: Четвер, 08 квітня 2021 | Перегляди: 1173

Постійна відкачка і неприємний запах - все, що можна очікувати від вигрібної ями, якщо не брати до уваги екологічну і естетичну складові, а також ставлення до свого здоров'я і комфорту. ДУМАЙТЕ ПРО МАЙБУТНЄ СЬОГОДНІ! ВИГРІБНІ ЯМИ І СЕПТИКИ - ЦЕ УТОПИЯ! AQUATEC - ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В ВАШЕ ЗДОРОВ'Я І КОМФОРТ! Читати далі...

ВИГРІБНА ЯМА - МОГИЛА ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ!
Дата: Понеділок, 22 березня 2021 | Перегляди: 1184

Всі політичні риторики ведуться, в основному, про гроші, про владу, трохи про економіку і майже ніколи про екологію! Тему порятунку України від різного роду забруднень зачіпали в парламенті лише побіжно (в повному сенсі цього слова). І ось, нарешті, президент поставив питання ребром: "Сьогодні можу сказати вам: у нас немає запасної України. Вона має бути квітучою, мальовничою, з прекрасними лісами, чистими морями, річками, озерами..." (Суспільна небезпека екологічної злочинності вимагає від державних органів посиленої роботи – Володимир Зеленський) Ми нашим маленьким, але досить сильним колективом вступили на стезю порятунку нашої землі від неочищених господарсько-побутових стічних вод з 2006 року. Читати далі...

Cottagecore без AQUATEC не по Феншуй!
Дата: Четвер, 04 березня 2021 | Перегляди: 1253

В останній рік, одним із наслідків коронавірусу і самоізоляції став зростаючий попит на заміські приватні будинки та дачі. Цей тренд отримав назву - Cottagecore (естетика з інтернету, також описується деякими джерелами як субкультура, яка прославляє ідеалізоване сільське життя). Якщо виконати пошук за хештегом Cottagecore в соціальних мережах, то можна отримати зображення веселої вінтажної моди і романтичних заміських будинків. Тільки в Instagram вже більше мільйона постів з фото, маркованими #cottagecore, в Tik Tok - 4,5 млрд релевантних відео. Тим часом, такий спосіб життя досяг самих різних спільнот, а також прогресує в індустрії подорожей. Зокрема, попит на заміські будинки і дачі в ЄС зріс на 650 відсотків. Через соціальне дистанціювання сім'ї шукають прилеглі до природи місця для відпочинку, де можна займатися активним відпочинком і де вони можуть спокійно провести час разом. Читати далі...

Логістика AQUATEC
Дата: П'ятниця, 12 лютого 2021 | Перегляди: 1229

очистные сооружения для частного дома "Точність - ввічливість королів."© Людовик XVIII Виходячи з принципу вищевказаної цитати, ми, як представники в Україні провідного виробника автономної каналізації в Європейському союзі - компанії AQUATEC, прагнемо максимально задовольнити вимоги наших клієнтів. Перш за все це відноситься до термінів виконання наших зобов'язань, зокрема, у виконанні робіт, постачання та введення обладнання в експлуатацію. Власна будівельна бригада, оновлений парк наших вантажних і сервісних автомобілів RENAULT, FIAT, HDC і міні-екскаватори BOBCAT дозволяють реалізовувати типові проекти автономної каналізації для приватного будинку за два-три дні "під ключ". Читати далі...

Всі розповідають, тільки AQUATEC показує
Дата: Вівторок, 26 січня 2021 | Перегляди: 1209

очистные сооружения для частного дома Середина січня 2021 року в Україні відзначилася різкими і крутими морозами аж до -250С. Температура вдень також піднімалася не вище -100З У зв'язку з цим, одним з найбільш поширених питань потенційних клієнтів, і не тільки в зимовий період часу, є наступний: - Як буде працювати автономна каналізація AQUATEC у мене вдома взимку коли на вулиці сильний мороз? Відповідь на це питання дуже простав: - Так само як і в будь-який інший період року. Ми пояснимо нашу відповідь. По-перше, локальна очисна споруда AQUATEC розташовується під землею, як правило, нижче рівня промерзання грунту. По-друге, стічні води, які надходять в автономну каналізацію, теплі. Читати далі...

Готуй сани влітку, а автономну каналізацію AQUATEC - взимку!
Дата: Вівторок, 19 січня 2021 | Перегляди: 1241

очистные сооружения для частного дома Теплі зими останніх років, що скоріше нагадують холодну осінь, є наслідком того самого глобального потепління - результату життєдіяльності найголовніших паразитів планети Земля - людей. Якщо нам з вами змінити щось на глобальному рівні здається складно, то на рівні нашого особистої взаємодії з клаптиком землі, на якому побудований будинок, цілком реально. Адже якщо задуматися, що ми отримуємо від нього? - Воду з свердловини, родючий грунт для саду та городу, надійну опору для фундаменту будинку і басейну. А що натомість отримує від нас щедра земля? - Вигрібну яму з фекаліями від всієї родини або септик для будинку, в який ллється хімія з пральної машини і сиплеться порошок з Епіцентру, щоб все не так сильно смерділо. Читати далі...

Колектив АКВАТЕК-УКРАЇНА вітає всіх з наступаючим новим 2021 роком!
Дата: Вівторок, 29 грудня 2020 | Перегляди: 1167

септик в Украине Бажаємо всім нашим клієнтам стабільного здоров'я і правильної експлуатації автономної каналізації AQUATEC, яка завжди буде радувати вас чистою водою! Бажаємо партнерам процвітання бізнесу і розвитку нашої співпраці! Нашим друзям і близьким - виконання бажань і удачі в справах! А конкурентам бажаємо не обманювати наших співгромадян! Читати далі...

Очисні споруди AQUATEC для промислово-зливових стічних вод
Дата: Середа, 02 грудня 2020 | Перегляди: 1294

септик в Украине Поряд з невеликими компактними локальними очисними спорудами AQUATEC для автономної каналізації приватних будинків, ресторанів, готелів і кафе користується попитом обладнання для очищення промислово-зливових стічних вод. Таке обладнання автономної каналізації на увазі методи механічного очищення умовно-чистих стоків від сміття, домішок піску і нафтовмісних забруднювачів. Читати далі...

16 років! АКВАТЕК-УКРАЇНА!
Дата: Понеділок, 23 листопада 2020 | Перегляди: 1165

станция биологической очистки Багато води утекло з тих пір ... очищеної автономної каналізацією AQUATEC.
СПАСИБІ КЛІЄНТАМ за внесок у розвиток нашої компанії і порятунок екології України!
СПАСИБІ ПАРТНЕРАМ за багаторічну довіру, порядність і компетентність в роботі! СПАСИБІ СПІВРОБІТНИКАМ за відданість справі і цінностям своєї компанії!
ВІДЗНАЧАЄМО! ВІТАЄМО! ВСІМ ЗДОРОВ'Я БАЖАЄМО!
Читати далі...

Купуйте і встановлюйте локальні очисні споруди AQUATEC і пору року не буде для вас перешкодою!
Дата: П'ятниця, 09 жовтня 2020 | Перегляди: 1230

очистные сооружения для частного дома У кожній порі року є свої принади. У зими вітер і сніг, Новий рік, морози, хуртовини, що не розчищені дороги і слизькі тротуари. Все, що заважає працювати, особливо нам, компанії, яка встановлює в землі автономну каналізацію AQUATEC. Читати далі...

Сервіс - це головне для клієнта!
Дата: Вівторок, 01 вересня 2020 | Перегляди: 1183

канализация для частного дома Тема цієї публікації виникла в зв'язку з регулярними зверненнями в нашу компанію власників автономної каналізації виробництва України. Всі звернення зводяться до благання про допомогу обслужити обладнання, яке смердить, а компанія постачальник не реагує або вже не існує. Це класична ситуація, з якою ми стикаємося протягом усіх 15 років свого існування. Читати далі...

AQUATEC в 1,3 рази дешевше, ніж городська каналізація
Дата: Вівторок, 11 серпня 2020 | Перегляди: 1180

канализация септик харьков Можливо, хтось не погодиться з твердженням в заголовку статті. Але проти цифр сперечатися складно. Отже, простий розрахунок в 5 дій ... 1. В якості вхідних даних беремо середньостатистичну сім'ю на чотири людини з щоденним водоспоживанням 1000л (250л на людину на добу). 2. Для такого обсягу стічних вод ідеально підходить автономна каналізація AQUATEC модель ATVFL6 вартістю 65000 грн. "під ключ". Загальнобудівельні роботи в цю вартість не входять! 3. З урахуванням гарантійного терміну експлуатації очисної споруди AQUATEC в 25 років, перераховуємо його вартість в розрахунку на 1 день: 65000 грн./(365 днів в році*25 років) = 7,12 грн./день або за 1000 літрів. Читати далі...

Чим же відрізняється AQUATEC від конкурентів?
Дата: П'ятниця, 24 липня 2020 | Перегляди: 1179

септик для дома цена Дуже часто потенційні покупці автономної каналізації AQUATEC задають одне просте запитання: "Чим відрізняється AQUATEC від аналогічного обладнання на ринку України?". Суть питання зводиться до того, що практично всі локальні очисні споруди виготовляються з пластика, в процесі роботи використовується компресор або насос і задіяна технологія біологічного очищення стічних вод. Это делают наши очистные сооружения AQUATEC. Читати далі...

AQUATEC - гарантія чистої води
Дата: Субота, 18 липня 2020 | Перегляди: 1175

локальные очистные сооружения Ми цілим світом боремося з екологічними проблемами. Вода є одним з споживаних джерел всім живим. Вона піддається забрудненню в найбільшій мірі. Автономна каналізація AQUATEC - прекрасне рішення проблеми очищення стічних вод. Стоки з наших будинків, а безпосередньо від туалетів, кухонь, пральних машин можливо привести в той вид чистої води, яку ми повертаємо природі, а в подальшому знову її споживаємо у вигляді питної води. Это делают наши очистные сооружения AQUATEC. Читати далі...

AQUATEC - це знак якості приватного будинку!
Дата: Четвер, 02 липня 2020 | Перегляди: 1388

септик купить харьков "ТЕАТР ПОЧИНАЄТЬСЯ З ВІШАЛКИ" - вислів, що належить одному з найбільших театралів Станіславському, має на увазі те, що прекрасні речі починаються з дрібниць. Свій розвиток ця фраза отримала в народній мудрості - "РЕСТОРАН ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТУАЛЕТУ", яка, як правило, відображає прямий взаємозв'язок чистоти і оздоблення санвузла і загального рівня закладу громадського харчування. Читати далі...

Природний відбір
Дата: Понеділок, 15 червня 2020 | Перегляди: 1209

очисні споруди для приватного будинку Будь-яке придбання ставить перед нами проблему вибору. Купуючи автомобіль дивляться на марку, дизайн, комплектацію, витрата палива. Вибір квартири визначається місцем і якістю будинку, ремонтом і поверхом. При цьому ціна предмету придбання є визначальним фактором. А тепер подивимося, як вибирають очисна споруда для приватного будинку і відповімо на ключові питання на прикладі автономної каналізації AQUATEC. Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC для житлових забудов
Дата: Вівторок, 02 червня 2020 | Перегляди: 1148

автономная канализация загородного дома Ростуть навколо будинки, як гриби! А поруч з ними автономна каналізація AQUATEC, яка створює неперевершену екологічну атмосферу. Яке захоплення і повагу викликають люди, які розуміють наскільки важливо чистити за собою, прибирати за собою! Очисні споруди AQUATEC - це необхідне придбання для тих, хто любить і поважає себе, хто думає про чисте екологічне середовище. Читати далі...

НІ - вигрібній ямі! ТАК - автономній каналізації!
Дата: Вівторок, 19 травня 2020 | Перегляди: 1198

купить септик в киеве Є у кожного домовласника відповідальність за наявність в його будинку світла, газу, води та утилізації каналізаційних відходів. Завжди радує око і особливо гріє душу раціональний підхід людей, які упереджено ставляться до чистоти (в повному сенсі цього слова) на своїй ділянці. Читати далі...

Що спільного у клієнтів AQUATEC
Дата: Вівторок, 12 травня 2020 | Перегляди: 1179

За 15 років роботи на ринку клієнтами АКВАТЕК-УКРАЇНА стали кілька тисяч громадян України, переважно, власники приватних будинків і дач. Серед них представники практично всіх професій - бізнесмени та держслужбовці, політики і поліцейські, лікарі та письменники, заробітчани та айтішники. Що ж об'єднує людей настільки різних професій, які відступають від загальноприйнятих примітивних вигрібних ям і дешевих септиків, інвестуючи кілька тисяч євро в сучасну автономну каналізацію AQUATEC? Читати далі...

Навіщо вам автономна каналізація?!
Дата: Середа, 06 травня 2020 | Перегляди: 1146

Ми живемо в XXI столітті і наші стічні води - це вже не просто суміш природних випорожнень з господарським милом, яким наші бабусі удобрювали саму солодку полуницю в світі. Сьогодні каналізаційні стоки від наших домоволодінь включають в себе неймовірну кількість отруйних хімічних сполук, які не можуть бути очищені природним шляхом в грунті. Читати далі...

Досі вигрібна яма?
Дата: П'ятниця, 24 квітня 2020 | Перегляди: 1181

У стародавньому Римі опіка його правителів про жителів виявлялася в забезпеченні міста каналізацією. Очищення каналізаційних стоків і зараз повинна турбувати правлячих світу цього, а безпосередньо-уряд і органи місцевого самоврядування. Але кому видно каналізацію? Дороги, дитячі майданчики, рідше дахи будинків - це те, що підкреслює їх присутність при владі. А ми продовжуємо пити воду з нітратами, різними паразитами, якими забезпечують нас наші вигрібні ями. Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC
Дата: Понеділок, 13 квітня 2020 | Перегляди: 1194

Автономна каналізація AQUATEC (Словаччина) є, по суті, безальтернативним рішенням для обмеженого простору і глинистого грунту. По-перше, оптимальне співвідношення габаритів очисної споруди і її продуктивності дозволяє мінімізувати площу для монтажу системи. По-друге, гарантовано чиста вода після біологічної очистки за технологією VFL без проблем дренує навіть в пори глинистих ґрунтів, що не вимагає виділяти під дренажну систему велику ділянку. Читати далі...

Приватний будинок - порятунок від карантину
Дата: П'ятниця, 10 квітня 2020 | Перегляди: 1114

Карантин і весна - поняття несумісні, особливо для жителів квартир. Саме зараз власники приватних будинків в повній мірі усвідомлюють комфорт свого побуту. Навіть невелика, але своя власна територія у дворі дозволяє в повній мірі насолодитися красою природи, запахом весняного повітря і свободою від приписів МОЗ, залишаючись при цьому в повній самоізоляції. Читати далі...

Листовий полiпропiлен AQUATEC (Словаччина)
Дата: П'ятниця, 27 березня 2020 | Перегляди: 1195

У 2016 році компанія AQUATEC (Словаччина) приступила до випуску листового поліпропілену як основної сировини для виробництва автономної каналізації AQUATEC. Головною відмінністю поліпропілену, який виготовляється відповідно до європейських стандартів в Словаччині від його аналогів, вироблених на території України, є, перш за все, висока якість, яка позначається на однорідності матеріалу, фіксованих розмірах, зварювальних властивостях, а також гнучкості і довговічності. Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC як дезінфектор для вашого будинку!
Дата: Понеділок, 23 березня 2020 | Перегляди: 1170

В процесі експлуатації житлового будинку сім'єю в складі 4-5 осіб щодня утворюється близько 1200 літрів стічних вод, які складаються з продуктів життєдіяльності людини, миючих засобів, залишків їжі та ін. Протягом року цей обсяг становить півмільйона літрів стоків, що за розмірами відповідає 50 метровому басейну на 3 доріжки. Читати далі...

Комплектні насосні станції АКВАТЕК
Дата: Четвер, 27 лютого 2020 | Перегляди: 1147

Різноманітні побутові та промислові ситуації вимагають перекачування рідини з одного місця в інше. Наприклад, необхідно перекачувати стічні води від приватного будинку, який розташований нижче рівня прокладки міського каналізаційного колектора або подавати питну воду з накопичувальних резервуарів до місця споживання. Читати далі...

Нова модель AQUATEC продуктивністю 40 м.куб./добу
Дата: Четвер, 20 лютого 2020 | Перегляди: 1127

Вартість класичних локальних очисних споруд складається з будівельних робіт, на які припадає понад 50% валових витрат і вартості безпосередньо технології очищення, яка становить решту 50%.

Більш того, будь-який проект вимагає виділення великої будівельної площадки і облаштування всіх необхідних комунікацій і під'їзних шляхів для машин і механізмів.
Читати далі...

Сепаратори жиру АКВАТЕК
Дата: П'ятниця, 31 січня 2020 | Перегляди: 1136

У зв'язку з новими вимогами Водоканалів України до підприємств громадського харчування, зріс попит на сепаратори жиру, які також називають жировловлювачами або жироловушками. Основною функцією жировловлювача є запобігання потрапляння жирів в стічні води і забруднення каналізаційних трубопроводів. АКВАТЕК-УКРАЇНА займається розробкою і промисловим виробництвом сепараторів жиру ще з 2005 року. До теперішнього часу нами обладнано жировловлювачами різної продуктивності велика кількість кафе, ресторанів і супермаркетів, серед яких можна згадати такі торгові мережі як КЛАС, SPAR тощо. Читати далі...

АКВАТЕК-УКРАЇНА вітає всіх з Новим 2020 роком!
Дата: Вівторок, 24 грудня 2019 | Перегляди: 1138

Бажаємо здоров'я, успіхів у бізнесі і автономну каналізацію AQUATEC в кожен дім! Хочеться відзначити, що попит на обладнання для очищення стічних вод AQUATEC в році, що минає 2019 році на 23% перевищив минулий рік! Читати далі...

З 28.03.2012 року в Україні скасовано обов'язкову сертифікацію обладнання для очищення стічних вод.
Дата: Понеділок, 16 грудня 2019 | Перегляди: 1123

По суті це означає, що будь-який бажаючий може організувати виробництво "автономної каналізації" без будь-яких дозвільних документів. Більш того, в Україні відсутня контролюючий орган, який займається перевіркою, тестуванням і сертифікацією технології біологічного очищення стічних вод. Виходячи з вищесказаного, в даний момент на ринку України більше 80% "виробників" устаткування систем біологічної очистки стічних вод не мають запатентованої технології і, по суті, пропонують клієнтам пластикові ємності з компресором або насосом під виглядом автономної каналізації. Читати далі...

Ювілей компанії - 15 років!
Дата: Понеділок, 18 листопада 2019 | Перегляди: 1201

18 листопада наша компанія відзначила своє п'ятнадцятиріччя. Ця дата не є знаменною, однак вона говорить про стабільну і плідну роботу нашого колективу в сфері автономної каналізації. Цікаво відзначити, що, незважаючи на 21 століття, більшість наших співгромадян навіть не уявляють про існування сучасних технологій утилізації стічних вод в приватному будинку. У той час як в Європейському союзі ще на стадії проектування будинку обирається постачальник системи автономної каналізації, в Україні це питання вирішується в найостаннішу чергу і, як правило, закінчується облаштуванням вигрібної ями, яка через пару років експлуатації стає "головним болем" домовласника. Читати далі...

Покажемо AQUATEC в роботі будь-де Україні
Дата: Середа, 04 вересня 2019 | Перегляди: 1178

Покажемо AQUATEC в роботі будь-де в Україні! В процесі вибору обладнання для очищення господарсько-побутових стічних вод замовник орієнтується на якість наданої інформації та вартість. Поспішне рішення про покупку обладнання, засноване на красивих картинках і привабливій ціні, часто закінчується розчаруванням в автономній каналізації, яка не працює. Саме тому, ми наполегливо рекомендуємо нашим потенційним клієнтам відвідати об'єкти, де автономна каналізація AQUATEC працює... Читати далі...

Інновації AQUATEC VFL
Дата: Середа, 21 серпня 2019 | Перегляди: 1194

У 2019 році автономна каналізація AQUATEC була модернізована рядом технологічних нововведень, що базуються на більш ніж 15-ти річний досвід експлуатації обладнання в Європі. Ці інновації включають в себе змінену систему циркуляції стоків в локальному очисному спорудженні AQUATEC для більш стабільної роботи при нестабільному надходженні стоків, абсолютно нову конструкцію відведення очищеної води із зони сепарації ... Читати далі...

Виставка AQUATHERM 2019
Дата: Середа, 29 травня 2019 | Перегляди: 1160

Завершилася чергова щорічна виставка AquaTherm-2019, в якій наша компанія взяла активну участь. Автономна каналізація AQUATEC виділяється із загальної маси конкурентів не тільки своїм 15 річним досвідом роботи на ринку, але, в першу чергу, можливістю побачити діюче обладнання в будь-якому місті України. В даний час ключовим критерієм вибору системи очищення стічних вод є не яскраві слогани і картинки, а досвід компанії і наявність референтних об'єктів. Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC для селища клубного типу на 160 будинків в Київській області
Дата: Вівторок, 23 квітня 2019 | Перегляди: 1148

На початку 2019 року наша компанія виграла тендер на комплексне облаштування автономної каналізацією AQUATEC клубного селища в Київській області. На фото представлена доставка перших 50-ти локальних очисних споруд AQUATEC прямо з заводу в Словаччині на об'єкт і їх перевантаження з фур на газель для доставки до кожного котеджу. Всі роботи виконувалися вручну. Читати далі...

Візит президента Словаччини на завод AQUATEC
Дата: Понеділок, 25 березня 2019 | Перегляди: 1154

Ми з гордістю повідомляємо всіх наших клієнтів, партнерів і колег про те, що 14 березня 2019 року відбувся візит президента Словаччини на завод AQUATEC. Для нашої команди є честю вже 14-й рік представляти автономну каналізацію AQUATEC на ринку України і разом з нашими дорогими клієнтами робити нашу українську землю трохи чистіше! Читати далі...

Виставка InterBuild Expo 2019 в Києві
Дата: Понеділок, 25 березня 2019 | Перегляди: 1152

Чергова участь нашої компанії в головній будівельній виставці України InterBuildExpo-2019 в Києві дає нам можливість з упевненістю стверджувати, що економіка України в цілому і будівельна галузь зокрема йдуть вперед. Ми знову за останні 4 роки отримуємо замовлення на автономну каналізацію AQUATEC з невеликих і віддалених обласних центрів. Укладено угоди про співпрацю з компаніями із Запоріжжя, Херсона, Луцька та Івано-Франківська. Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC ATVFL15 в Харківській обл.
Дата: Субота, 08 грудня 2018 | Перегляди: 1096

Для виробничого підприємства на території Харківської області здійснена поставка локальної очисної споруди для очищення господарсько-побутових стічних вод AQUATEC продуктивністю 5 м.куб. на добу. Обладнання AQUATEC виконано в повністю самонесучому корпусі з інтегрованою ємністю для компресора і блоком управління. Читати далі...

Облаштування дренажних колодязів для відведення очищеної води від автономної каналізації AQUATEC
Дата: Субота, 08 грудня 2018 | Перегляди: 1186

Правильно спроектований і технічно грамотно облаштований дренаж є запорукою надійної експлуатації автономної каналізації AQUATEC на багато десятиліть. В процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC стічні води перетворюються в чисту технічну воду, яку можливо утилізувати одним із таких способів - дренаж в грунт, скидання в зливову каналізацію або водойму. Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC в с. Артюхівка (Зміївський р-н)
Дата: Середа, 08 серпня 2018 | Перегляди: 1164

Зробили монтаж і запуск автономної каналізації AQUATEC в с. Артюхівка Зміївського району Харківської області. Читати далі...

Виставка «Будівництво. Садиба-2016»
Дата: Понеділок, 14 березня 2016 | Перегляди: 1175

11-14 березня компанія ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" представила свій стенд на виставці "Будівництво. Садиба. Енергозбереження. Мій дерев'яний будинок - 2016". Всі відвідувачі виставки змогли отримати вичерпну інформацію щодо роботи локальних очисних споруд AQUATEC і більш детально ознайомитися з запатентованою в Європейському Союзі унікальною технологією очищення стічних вод VFL (Vertical Flow Labyrinth) на прикладі очисної споруди ATVFL6 для сім'ї з 3-4 чоловік Читати далі...

Ярмарок вакансій 2015
Дата: П'ятниця, 13 листопада 2015 | Перегляди: 1172

12 листопада в Харківському національному економічному університеті відбулася щорічний ярмарок вакансій, в якому ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» традиційно взяла активну участь. Позитивний імідж нашої компанії як провідного постачальника в Україні систем автономної каналізації, сепараторів жиру, нафти і насосних станцій сформований, в першу чергу, відповідальним ставленням до роботи нашого колективу - висококваліфікованих менеджерів, інженерів і робітників. Читати далі...

Виставка "Будівництво. Садиба - 2015"
Дата: Понеділок, 21 вересня 2015 | Перегляди: 1160

18-21 вересня в Харкові компанія ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" взяла активну участь в спеціалізованій виставці «Будівництво.Садиба-2015» «Мій дерев'яний будинок» «Енергозбереження» «Покрівля. Фасад. Двері. Вікна» і отримала нагороду за лідуючі позиції на ринку України в області поставки, монтажу та обслуговування систем автономної каналізації Читати далі...

Здано в експлуатацію об'єкт в п.Чайківка Харківської обл.
Дата: Понеділок, 21 вересня 2015 | Перегляди: 1152

Загальнобудівельні підготовчі роботи і монтаж автономної каналізації AQUATEC ATVFL8 в с. Чайківка Харківської області. Співробітники компанії ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" виконали всі етапи робіт:

- виїмка грунту
- монтаж труб
- монтаж дренажного колодязя
- монтаж обладнання AQUATEC
Читати далі...

Автономна каналізація чи септик?
Дата: П'ятниця, 17 липня 2015 | Перегляди: 1365

Дуже часто наші співробітники стикаються з необхідністю пояснювати клієнтам відмінності автономної каналізації, зокрема обладнання очистки стічних вод AQUATEC, від традиційного септика.
Насправді все дуже просто. Септик - це всього лише невеликий відстійник для гравітаційного осадження важких часток стічних вод перед їх скиданням у вигрібну яму. Найчастіше для придушення смердючого запаху в септики додають різного роду біопрепарати (хімікати), які ще більше погіршують забруднення грунту в зоні розміщення так званого дренажного колодязя (вигрібної ями) на території домоволодіння.
Читати далі...

Місце для установки локальної очисної споруди не має меж
Дата: Четвер, 25 червня 2015 | Перегляди: 1176

На початку червня 2015 р. наші фахівці ввели в експлуатацію локальну очисну споруду AQUATEC ATVFL8 (Словаччина) в будиночку для відпочинку, де в підлозі змонтована автономна каналізація. Наш клієнт знає, що при правильній роботі очисної споруди запах відсутній, тому що у його знайомого встановлена автономна каналізація AQUATEC більше 3-х років і немає ніякого запаха. Приємно, що клієнти нам довіряють! Читати далі...

Спеціалізована виставка «Будівництво. Садиба - 2015»
Дата: Середа, 03 червня 2015 | Перегляди: 1198

28-31 травня в Харкові проходила спеціалізована виставка «Будівництво.Садиба-2015» «Мій дерев'яний будинок» «Енергозбереження» «Покрівля. Фасад. Двері. Вікна ». Наша команда представила відвідувачам реальну модель локальної очисної споруди (автономна каналізація) AQUATEC ATVFL6 (Словаччина), яка має розміри в діаметрі 1,4 м і висотою 1,8 м. Велика кількість відвідувачів нашого стенду свідчить про те, що попит на автономну каналізацію продовжує зростати. В Одесі ми були єдиною компанією, яка представляла системи автономної каналізації на виставці. Читати далі...

У 4 випуску 2015 р. журнал «Ідеї вашого дому» (українське видання) проводить аналіз представлених систем автономної каналізації в Україні.
Дата: П'ятниця, 15 травня 2015 | Перегляди: 1274

Серед представлених компаній розглядається наше обладнання AQUATEC (Словаччина). Автор статті розповідає на які особливості необхідно звернути увагу при виборі автономної каналізації. Ключовими особливостями локальних очисних споруд AQUATEC (Словаччина) серед учасників аналізу є: Читати далі...

Компанія «АКВАТЕК-УКРАЇНА» взяла участь у будівельній виставці «КОТЕДЖ І ЛАНДШАФТ 2015»
Дата: Середа, 08 квітня 2015 | Перегляди: 1150

Наша компанія взяла участь у виставці "КОТЕДЖ І ЛАНДШАФТ 2015», яка проходила 3-5 квітня 2015р. в Одесі. Виставка об'єднала компанії з різних регіонів України та країн ближнього зарубіжжя та представила відвідувачам все необхідне для зведення і обробки заміських будинків і котеджів, садово-паркового будівництва, оформлення прилеглої територій. Відвідувачі змогли зорієнтуватися в розмаїтті будівельних технологій і матеріалів, і пропозиціях ринку заміської нерухомості. На нашому стенді ми представили в роботі макет локального очисної споруди (автономна каналізація) AQUATEC ATVFL6 (Словаччина). Читати далі...

Ювілей AQUATEC – 10 років!
Дата: Субота, 29 листопада 2014 | Перегляди: 1167

27 листопада 2014 року компанія AQUATEC VFL s.r.o. відзначила свій десятирічний ювілей. На торжестві були присутні гості з більш ніж 30 країн світу, включаючи керівників компаній-партнерів, представників наукових і державних організацій. Міжнародний успіх AQUATEC в сфері автономної каналізації забезпечується, насамперед, унікальною технологією біологічної очистки стічних вод VFL, а також високими європейськими стандартами виробництва локальних очисних споруд. Читати далі...