ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Автономна каналізація AQUATEC


Наша компанія представляє автономну каналізацію AQUATEC виробництва Словаччини з передовою технологією очищення стічних вод VFL, а також наш 12-ти річний досвід роботи на ринку України для оптимального вирішення питання утилізації Ваших стоків.


Кілька тисяч об'єктів в Україні в експлуатації з 2006 року

З 2006 року нами реалізовано тисячі проектів автономної каналізації AQUATEC для приватних домоволодінь і введені в експлуатацію десятки великих локальних очисних споруд для різних об'єктів промислового та культурно-побутового призначення у всіх регіонах України.Автономная канализация AQUATEC


Локальні очисні споруди є єдиною альтернативою забороненим у всіх цивілізованих країнах вигрібним ямам і септикам і, поряд з системами автономного опалення, водопостачання та енергопостачання, являють собою автономну каналізацію.


Автономна каналізація AQUATEC в чайній альтанці


Локальні очисні споруди AQUATEC виробництва компанії AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) експлуатуються в більш ніж 30 країнах світу в якості автономної каналізації для приватних будинків, дач, котеджів, готелів, ресторанів та інших житлових і промислових об'єктів.

Очистка сточных вод для частного дома

Автономна каналізація AQUATEC використовує передову і запатентовану в ЄС технологію очищення стічних вод VFL (вертикально-проточний лабіринт).


Технологія очищення VFL використовується в обладнанні AQUATEC в 30 країнах світу

Ця технологія заснована на аеробному принципі біологічного очищення, який полягає в тому, що певний набір найдрібніших мікроорганізмів (активний мул) забезпечує деградацію органічною складовою стічних вод.


Краще септика!
Замість вигрібної ями!


У процесі такої біологічної реакції відбувається мінералізація стоків (розкладання шкідливих і забруднюючих речовин), видалення органічного азоту і фосфору, в тому числі мийних засобів. В результаті, стічна рідина очищається до рівня технічно чистої води, що дозволяє скидати її в грунт або водойму без нанесення шкоди навколишньому середовищу і людині.


Монтаж автономной канализации

Існує три ключові причини, за якими наші клієнти роблять вибір на користь автономної каналізації на основі локальної очисної споруди AQUATEC, а саме:

1. ФІНАНСИ: термін окупності обладнання становить всього 2-4 роки, а в довгостроковій перспективі капітальні витрати прямують до нуля (вартість системи для приватного будинку в 10 разів менше середньої ціни японського автомобіля, але період експлуатації більше 50 років).

На власному здоров'ї і обладнанні, яке купується, по суті, один раз в житті, не економлять!

2. КОМФОРТ: ніяких смердючих, регулярних хімічних добавок і асенізаційних машин для відкачування гниючих стоків на ділянці де живете Ви і ростуть Ваші діти. Ми, на відміну від багатьох кустарних українських виробників, гарантуємо і завжди готові продемонструвати чисту прозору воду на виході з автономної каналізації AQUATEC.


Ми підберемо обладнання виходячи з Ваших потреб і бюджету

3.ЯКІСТЬ: ми імпортуємо обладнання зі Словаччини та несемо повну відповідальність за його Європейську якість перед нашими клієнтами, а також відповідальність за ім'я і репутацію виробника перед головним офісом компанії AQUATEC в місті Дубниця над Вагом (Словаччина).


Варіанти відводу очищеної води

Ми поділяємо Європейські цінності та втілюємо їх в Україні!

Вузька спеціалізація нашої компанії в сфері автономної каналізації і багаторічний досвід роботи на українському ринку сформували колектив досвідчених менеджерів, інженерів і робітників, які готові вирішити весь комплекс завдань при підключенні об'єкту до локальної очисною споруди, в тому числі:

  • розробка та узгодження проектної документації
  • виконання зовнішніх будівельно-монтажних робіт будь-якої складності
  • уведення обладнання в експлуатацію
  • облаштування супутніх елементів системи водовідведення, включаючи сепаратори жиру та нафти, комплектні насосні станції, системи дренажу, знезараження води та ін.
  • гарантійне та сервісне обслуговування

У світлі процесів інтеграції України в Європейське співтовариство, вибираючи автономну каналізацію AQUATEC, наші клієнти забезпечують себе гарантією існування виробника обладнання на ринку і, як наслідок, гарантією наявності якісного сервісу і технічної підтримки .

Автономна каналізація AQUATEC включає в себе три категорії локальних очисних споруд, які розрізняються по продуктивності і своїм цільовим призначенням:

1. Моделі малої продуктивності (1-3 м3/добу) для облаштування автономної каналізації приватних житлових будинків. Обладнання виконано в самонесучому моноблочному корпусі циліндричної форми.

2. Моделі середньої продуктивності (4-200 м3/добу) для облаштування автономної каналізації великих об'єктів, таких як, котеджні забудови, готелі, невеликі виробничі підприємства та ін. Обладнання виконано в самонесучому моноблочному корпусі овальної форми і транспортується в готовому вигляді в стандартній фурі.

3. Очисні споруди великої продуктивності (від 200 м3/добу і більше) складаються з підготовленої бетонної конструкції з висотою стінок 4 метри, в якій змонтовано технологічне обладнання, що забезпечує біологічне очищення стічних вод за технологією VFL.фотографии автономной канализацииПоділитися:


Поділитися: