ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Автономна каналізація AQUATEC


Наша компанія представляє автономну каналізацію AQUATEC виробництва Словаччини з передовою технологією очищення стічних вод VFL, а також наш 12-ти річний досвід роботи на ринку України для оптимального вирішення питання утилізації Ваших стоків.

Очисні споруди AQUATEC працюють в більш ніж 30 країнах світу

З 2006 року нами реалізовано тисячі проектів автономної каналізації для приватних домоволодінь і введені в експлуатацію десятки великих локальних очисних споруд для різних об'єктів промислового і культурно-побутового призначення у всіх регіонах України.


Автономна каналізація AQUATEC


Локальні очисні споруди є єдиною альтернативою забороненим у всіх цивілізованих країнах вигрібних ям і септиків і, поряд з системами автономного опалення, водопостачання та енергопостачання, представляють собою автономну каналізацію.


Локальні очисні споруди

Локальні очисні споруди AQUATEC виробництва компанії AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) експлуатуються в більш ніж 30 країнах світу в якості автономної каналізації для приватних будинків, дач, котеджів, готелів, ресторанів та інших житлових і промислових об'єктів.

Краще септика, замість вигрібної ями!

Очистка стічних вод для приватного будинку

Автономна каналізація AQUATEC використовує передову і запатентовану в ЄС технологію очищення стічних вод VFL (вертикально-проточний лабіринт). Ця технологія заснована на аеробному принципі біологічного очищення, який полягає в тому, що певний набір найдрібніших мікроорганізмів (активний мул) забезпечує деградацію органічної складової стічних вод. У процесі такої біологічної реакції відбувається мінералізація стоків (розкладання шкідливих і забруднюючих речовин), видалення органічного азоту і фосфору, в тому числі мийних засобів. В результаті, стічна рідина очищається до рівня технічно чистої води, що дозволяє скидати її в грунт або водоймище без нанесення шкоди навколишньому середовищу і людині.


Монтаж автономной канализации

Існує три ключові причини, за якими наші клієнти роблять вибір на користь автономної каналізації на основі локальної очисної споруди AQUATEC, а саме:

1. ФІНАНСИ: термін окупності обладнання становить всього 2-4 роки, а в довгостроковій перспективі капітальні витрати прямують до нуля (вартість системи для приватного будинку в 10 разів менше середньої ціни японського автомобіля, але період експлуатації більше 50 років). На власному здоров'ї і обладнанні, яке купується, по суті, один раз в житті, не економлять!

2. КОМФОРТ: ніяких смердючих, регулярних хімічних добавок і асенізаційних машин для відкачування гниючих стоків на ділянці де живете Ви і ростуть Ваші діти. Ми, на відміну від багатьох кустарних українських виробників, гарантуємо і завжди готові продемонструвати чисту прозору воду на виході з автономної каналізації AQUATEC. Наші клієнти і успіх нашої компанії - найкраще підтвердження цього!

3. ЯКІСТЬ: ми імпортуємо обладнання зі Словаччини та несемо повну відповідальність за його Європейську якість перед нашими клієнтами, а також відповідальність за ім'я і репутацію виробника перед головним офісом компанії AQUATEC VFL s.r.o. в місті Дубниця над Вагом (Словаччина). Ми поділяємо Європейські цінності та втілюємо їх в Україні!

Вузька багаторічна спеціалізація нашої компанії в сфері автономної каналізації сформувала колектив досвідчених менеджерів, інженерів і робітників, які готові вирішити повний цикл завдань при підключенні об'єкту до локальної очисної споруди, в тому числі:

• розробка та узгодження проектної документації
• виконання зовнішніх будівельно-монтажних робіт
• підключення і введення обладнання в експлуатацію
• гарантійне та сервісне обслуговування

У світлі процесів інтеграції України в Європейське співтовариство, вибираючи автономну каналізацію AQUATEC, наші клієнти забезпечують себе гарантією існування виробника устаткування на ринку і, як наслідок, гарантією наявності якісного сервісу і технічної підтримки.


фотографії автономної каналізації


Не потрібно відкачувати вигрібну яму та викликати ассенізатора

ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ AQUATEC ПРАЦЮЮТЬ НА ОСНОВІ УНІКАЛЬНОЇ ЗАПАТЕНТОВАНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ VFL, ЯКА ДАЄ МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВИЙ ЕФЕКТ ВИКОРИСТАННЯ БІОЛОГІЧНИХ ПРИНЦИПІВ ОЧИСТКИ СТІЧНИХ ВОД.


Поділитися:


Поділитися: