ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)

ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» запрошує до співпраці на правах дилерів компанії, зацікавлені в продажу та сервісному обслуговуванні у своєму регіоні локальних очисних споруд AQUATEC


Висока якість обладнання, безперебійні своєчасні поставки і кваліфікований сервіс - основні аргументи для вибору компанії ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в якості основного постачальника локальних очисних споруд!

Наша компанія постійно розширює дилерську мережу, створюючи найбільш сприятливі умови для співпраці з урахуванням особливостей кожного регіону.

Як показує практика, кінцевий замовник в 90% випадків зацікавлений не тільки в купівлі обладнання для очищення стічних вод, але і в повному комплексі земляних та будівельних робіт, пов'язаних з монтажем та підключенням обладнання до об'єкта водовідведення.

Таким чином, великою перевагою є наявність у компанії-дилера досвіду в будівельній сфері, переважно в сфері облаштування систем водопостачання і каналізації.

Поряд з продажем устаткування, компанія-дилер бере на себе гарантійні і сервісні зобов'язання, обумовлені у відповідних договорах, які укладаються в момент поставки і введення обладнання в експлуатацію відповідно.

ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» готове надавати повну технічну, консультативну та інформаційну підтримку ділової активності компанії-дилера в її регіоні. Також розглядаються питання, пов'язані з фінансуванням маркетингових рішень компанії-дилера.

Етапи формування дилерських відносин:Отримання дилерського пакету документів по електронній пошті та ознайомлення з умовами співпраці

Відвідування керівника та інженера компанії-дилера ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в м.Харкові з метою ознайомлення з системою управління компанією і відвідування референтних об'єктів

Укладання дилерської угоди

Виїзд в м.Харків декількох інженерів компанії-дилера з метою проходження тижневого тренінгу з монтажу, пуско-налагодження та сервісного обслуговування локальних очисних споруд AQUATEC

Установка перших очисних споруд в регіоні компанії-дилера при безпосередньому контролі фахівців ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА»

Чекаємо Ваших пропозицій!


З повагою,
Керівництво ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА»


Поділитися:


Поділитися: