ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Чому обирають AQUATEC...


Локальні очисні споруди AQUATEC виробляються в Словаччині (м. Дубниця над Вагом) і імпортуються на територію України та тридцяти держав світу у вигляді готових виробів!


Локальні очисні споруди AQUATEC виробляються в Словаччині

Автономна каналізація являє собою дорогий і технічно складний пристрій, який купується як мінімум на 20 років. Саме тому в процесі вибору такого обладнання покупцеві важливо приділити особливу увагу таким показникам як технологія очищення, експлуатаційні характеристики і репутація компанії-постачальника.

Гарантія на наше обладнання - 25 років!

З 2006 року нашою компанією, ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА», введені в експлуатацію і обслуговуються у всіх регіонах України тисячі об'єктів автономної каналізації AQUATEC. Ми переконані в тому, що найкращим аргументом при прийнятті рішення нашими клієнтами про роботу з нашою компанією завжди є можливість особисто переконатися у високій якості обладнання AQUATEC.

Наш девіз: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

купить автономную канализацию

ВИХОДЯЧИ З ЦЬОГО МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ВІДВІДАТИ ОБ'ЄКТИ, ДЕ ВСТАНОВЛЕНО ОБЛАДНАННЯ AQUATEC, ПОБАЧИТИ ЙОГО В РОБОТІ І ПОЧУТИ ВІДГУКИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД ВЛАСНИКІВ.


П'ЯТЬ ПРИЧИН ВИБРАТИ AQUATEC:

1. AQUATEC - це європейська компанія зі світовим ім'ям!

Більш ніж 30 тисяч очисних споруд AQUATEC очищають щодня 45   мільйонів літрів стічних вод в 30 країнах світу, в тому числі в Словаччині, Німеччині, Чехії, Естонії, Франції, Угорщині, Україні та ін.


2. Обладнання AQUATEC сертифіковане в Європейському Союзі!

Очисні споруди AQUATEC сертифіковані відповідно до Європейського Стандарта EN 12566-3, а також протестовані на ефективність в Інституті контролю технологій очищення стічних вод в Німеччині (PIA - Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH), Інституті будівельної техніки Німеччини (DIBt - Deutsches Institut für Bautechnik), Асоціації експертів з технологій очищення стоків в Словаччині (ACE), Німецькому освітньо-демонстраційному центрі систем автономної каналізації (BDZ).


У компанії AQUATEC впроваджена система управління якістю за стандартом ISO 9001:2008 та система екологічного менеджменту за стандартом ISO 14001:2004.

Клієнти AQUATEC заручаються гарантією існування виробника обладнання на європейському ринку і, як наслідок, гарантією наявності якісного сервісу і технічної підтримки.


3. VFL - технологія біологічного очищення стічних вод останнього покоління!

Технологія біологічного очищення стічних вод VFL (Vertical Flow Labyrinth - Вертикально-Проточний Лабіринт ), запатентована в Європейському Союзі в 2006 році і застосовується системах автономної каналізації AQUATEC, стала запорукою світового успіху компанії.


Більшість локальних очисних споруд функціонують на основі реакторів змінної дії (SBR), розширеної аерації, а також мембранних біореакторів і їх різновидів, які давно застаріли і грунтуються на повільному і примітивному процесі очищення.

Ефективність технології VFL підтверджується життєздатністю системи (відсутність запаху і чиста вода на виході) навіть у випадках жорстких умов експлуатації обладнання в Україні (відключення електроенергії, залпові скиди стоків, відсутність базового сервісу та ін.). Тільки автономна каналізація AQUATEC може бути представлена ​​на виставкових площах Європи і України в робочому стані.


4. Просте і доступне сервісне обслуговування!

Очисні споруди AQUATEC обслуговуються не більше 2 разів на рік, а обслуговування малих систем настільки просте, що може бути здійснене самостійно власником. Наші клієнти заощаджують на сервісі!


5. Ми виконуємо всі роботи «під ключ»!

Вузька спеціалізація нашої діяльності в комбінації з багаторічним досвідом дозволяють надавати нашим клієнтам весь комплекс послуг - від розробки проекту до його реалізації на об'єкті - на найвищому рівні і за доступними цінами.

МИ ПРОДАЄМО АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО РОБИТЬ СТАВКУ НА ЯКІСТЬ І НЕ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ.


Поділитися:


Поділитися:

Автономная канализация из Словакии

Офис AQUATEC в Словакии

Автономная канализация из Словакии склады

Автономная канализация из Словакии склады

Автономная канализация из Словакии в Украине

Автономная канализация из Словакии в Харькове

Автономная канализация из Словакии в Киеве

Автономная канализация из Словакии в Одессе

Автономная канализация из Словакии общий вид

Автономная канализация АКВАТЕК

Автономная канализация купить

Автономная канализация фото

Автономная канализация или септик