ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Сепаратори жиру і нафти


ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" займає провідне місце в Україні в галузі виготовлення виробів з високоякісного поліпропілену виробництва Чехії.

Застосовувані матеріали і технології дозволяють створювати універсальні по своїх властивостях і характеристикам вироби, які широко затребувані в різних галузях виробничо-господарської діяльності підприємств України.

Найбільш популярними є сепаратори жиру (жировловлювачі), сепаратори нафти (нафтовловлювачі) і комплектні насосні станції.

Великим попитом, також, користуються виготовлені з поліпропілену септики для утилізації стічних вод, пісколовки, різноманітні ємності і резервуари.

купить жироуловитель в Харькове


На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,90 г/см3, що є найменшим значенням взагалі для всіх пластмас), більш твердий (стійкий до стирання), більш термостійкий (починає розм'якшуватися при 140°C, температура плавлення 175°C), майже не піддається корозійному розтріскуванню. Поліпропілен хімічно стійкий матеріал. Помітний вплив на нього чинять тільки сильні окислювачі - хлорсульфонова кислота, азотна кислота, галогени, олеум.

Завдяки своїм унікальним властивостям поліпропілен перевершує по більшості характеристик всі існуючі матеріали, що також дає можливість фахівцям нашої компанії проектувати і створювати на його основі вироби, які з тих чи інших причин (габаритні розміри, умови експлуатації, надійність і ін.) неможливо або дуже дорого виготовити з інших матеріалів.

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашими типовими виробами, а також готові спроектувати і виготовити під замовлення необхідне Вам обладнання.


Поділитися:


Поділитися: