ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Жировловлювачі


Жировловлювач (сепаратор жиру) призначений для очищення господарсько-побутових і промислових стічних вод від неемульгованих жирів і масел з метою запобігання закупорки, забруднення і передчасного виходу з ладу каналізаційних трубопроводів.

Жировловлювач запобігає забрудненню і виходу з ладу каналізаційних труб

Конструкція жировловлювача являє собою водонепроникну ємність, виготовлену з поліпропіленових пластин, циліндричної або прямокутної форми, розділену перегородками на кілька технологічних відсіків. Робота жировловлювача заснована на принципі сепарації (відділення) жирових продуктів при тонкошаровому виливу - жир спливає на поверхню і механічно видаляється, а стоки відводяться в каналізаційну систему.

Фото сепараторів жируВикористання жироуловлювачів

Сепарація жирів використовується, в основному, в ресторанах, їдальнях, кухнях, кондитерських, м'ясних і подібних виробництвах, де необхідно встановити жировловлювач під мийку і маються стічні води, забруднені жирами і маслами. Сепарація жиру передбачає уловлювання жирів з цих стічних вод і служить як попереднє очищення перед випуском стоків у загальну каналізацію або локальну очисну споруду. У сепаратор жиру не можна випускати інші стічні води (дощові, стічні...).

Установка жироуловлювачів необхідна в ресторанах, їдальнях, кухнях

жироуловитель харьков


Переваги

Висока ефективність
Компактність
Гарантована водонепроникність
Легкий монтаж
Зручність в обслуговуванні
Мінімальні витрати на установку (монтаж)
Велика довговічність (термін експлуатації до 25 років)
Зручний доступ до накопичувача жирів
Збірка може бути здійснена на місці монтажу
Індивідуальний проект жировловлювача
Відповідність всім нормам і ТУ України

Індивідуальний проект жировловлювача

Принцип роботи

Стічні води з жирами самопливом надходять в жировловлювач під мийку, де відбувається осадження зважених речовин і гравітаційне відділення жирів на поверхню. Перегородки в жировловлювачі служать для уповільнення потоку і збільшення часу на відділення жирів і масел. Вони встановлені поперек потоку стічної води в результаті чого жир збирається на них у вигляді щільної маси. Шар жирів збирається в накопичувачі жиру, де жир знаходиться до моменту його видалення.

Конструкція кришки жировловлювача перешкоджає проникненню запахів назовні і забезпечує легкий доступ до накопичених в ньому жирам для видалення.

Пристрій сепаратора жиру не вимагає ніяких джерел енергії, а його експлуатація полягає в періодичному видаленні жиру. Жир видаляється вручну в міру заповнення обсягу накопичувача.

Жировловлювач може використовуватися як самостійна одиниця попереднього очищення, так і застосовуватися в системі автономної каналізації для підвищення ефективності роботи локальних очисних споруд.

Сепаратор жиру не вимагає ніяких джерел енергії. Жир видаляється вручну

Установка сепаратора жирів

Залежно від продуктивності та місцевих умов, жироуловитель може бути встановлений як всередині приміщення під підлогу (сифон на відтоку) або на підлогу (вільно вартий жироуловитель з кришкою) під мийкою, так і зовні на бетонну основу з обсипанням землею, без бетонування по периметру.

Жировловлювач встановлюють, як правило, під мийку

изготовление жироуловителя


Перетин сепаратора

конструкция жироуловителя


1 -горловина стічного трубопровода
2 -напрямна камера
3 -сепараторний простір
4 -резервуар для осаду
5 -перегородка резервуару для осаду
6 -збірник жиру
7 -вбираючий тунель
8 -витяжна камера
9 -витяжний трубопровод
10 -альтернативне розташування припливного і витяжного трубопроводу
11 -можливе розташування вентиляційного трубопроводу (якщо не вентилюється вхідний каналізаційний трубопровід)

Обслуговування

Обслуговування жировловлювача полягає в регулярному видаленні накопичених в ньому жирів.

Очищення сепараторів жиру малої продуктивності (0,1-0,6 л/с), встановлених на території виробничих або кухонних приміщень, а також поблизу джерел стічних вод, здійснюється не рідше одного разу на добу і проводиться шляхом механічного вилучення та утилізації накопичених жирів.

Очищення жироуловлювачів середньої і високої продуктивності (1,0-7,0 л/с) зовнішнього типу установки проводиться один раз в 2-5 днів шляхом механічного видалення та утилізації накопичених жирів.

Обслуговування полягає в регулярному видаленні жирів

Періодичність обслуговування жировловлювача може змінюватися відповідно до умов його експлуатації.

Фото компактного сепаратора жиру ЖУ-0,3

сепараторы жира харьков
сепараторы жира цена


Поділитися:


Поділитися: