ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Жировловлювачі


Жировловлювач (сепаратор жиру) призначений для очищення господарсько-побутових і промислових стічних вод від жирів і масел з метою запобігання закупорки, забруднення і передчасного виходу з ладу каналізаційних трубопроводів.

Фото сепараторів жируКожен
жировловлювач проектується і виготовляється індивідуально під замовлення

Сепаратори жиру використовуються в ресторанах, кафе, кухнях, кондитерських, м'ясних і подібних виробництвах, де необхідно встановити жировловлювач під мийку і є стічні води, забруднені жирами і маслами. Сепарація жиру передбачає уловлювання жирів з цих стічних вод і служить як попередня очистка перед випуском стоків у загальну каналізацію або локальну очисну споруду.

Залежно від продуктивності і місцевих умов, жировловлювач може бути встановлений як всередині приміщення під підлогу (сифон на відтоку) або на підлогу (жировловлювач з кришкою) під мийкою, так і зовні на бетонну основу з обсипанням землею, без зміцнення стінок котловану.

жироуловитель харьков


Принцип роботи

Конструкція жировловлювача являє собою водонепроникну ємність, виготовлену з листового поліпропілену, циліндричної або прямокутної форми, розділену перегородками на кілька технологічних відсіків. Робота жировловлювача заснована на принципі сепарації (відділення) жирових продуктів при тонкошаровому виливу - жир спливає на поверхню і механічно видаляється, а стоки відводяться в каналізаційну систему.


Якість
жировловлювача - це:
- європейський поліпропілен
- німецькі замки
- чеський ущільнювач

Стічні води з жирами самопливом надходять в жировловлювач під мийку, де відбувається осадження зважених речовин і гравітаційне відділення жирів на поверхню. Перегородки в жировловлювачі служать для уповільнення потоку і збільшення часу на відділення жирів і масел. Вони встановлені поперек потоку стічної води в результаті чого жир збирається на них у вигляді щільної маси. Шар жирів збирається в накопичувачі жиру, де жир знаходиться до моменту його видалення.

Конструкція кришки жировловлювача перешкоджає проникненню запахів назовні і забезпечує легкий доступ до накопичених в ньому жирів для видалення.

Пристрій сепаратора жиру не вимагає ніяких джерел енергії, а його експлуатація полягає в періодичному видаленні жиру. Жир видаляється вручну в міру заповнення обсягу накопичувача.

Жировловлювач може використовуватися як самостійна одиниця попереднього очищення, так і застосовуватися в системі автономної каналізації для підвищення ефективності роботи локальних очисних споруд.

Проектування жировловлювачів

Кожен жировловлювач, вироблений з листового поліпропілену AQUATEC, проектується індивідуально виходячи з поставленої клієнтом задачі. Завдяки такому персоналізованому підходу ми забезпечуємо максимальну відповідність обладнання очікуванням замовника і мінімізуємо ціну.


Безкоштовна 3d візуалізація сепаратора жиру

Компонування і кількість входів і випусків з сепаратора жиру може бути будь-якою і визначається виходячи з умов розміщення обладнання на об'єкті. 3D візуалізація вироба перед початком його виготовлення дозволяє клієнту отримати повне уявлення про жировловлювач і внести, при необхідності, відповідні коригування.

Жироуловитель под мойку Харьков

изготовление жироуловителя


Перетин сепаратора

конструкция жироуловителя


1 -горловина стічного трубопроводу
2 -направляюча камера
3 -сепараторний простір
4 -резервуар для осадку
5 -перегородка резервуару для осадку
6 -збірник жиру
7 -поглинаючий тоннель
8 -відтічна камера
9 -відтічний трубопровід
10 -альтернативне розміщення приточного і відточного трубопроводу
11 -можливе розміщення вентиляційного трубопроводу (якщо не вентилюється вхідний каналізаційний трубопровід)

Якісні жироуловлювачі і європейський підхід до роботи дозволяють нам завойовувати нових клієнтів і отримувати повторні замовлення від таких наших ділових партнерів, як:

Обслуговування

Обслуговування жировловлювача полягає в регулярному видаленні накопичених в ньому жирів.

Очищення сепараторів жиру малої продуктивності (0,1 - 0,6 л/с), встановлених на території виробничих або кухонних приміщень, а також поблизу джерел стічних вод, здійснюється не рідше одного разу на добу і проводиться шляхом механічного видалення і утилізації накопичених жирів.


Всі роботи "під ключ":
- проект
- виробництво
- монтаж

Очищення жировловлювачів середньої і великої продуктивності (1,0 - 7,0 л/с) зовнішнього типу установки проводиться один раз в 2-5 днів шляхом механічного видалення та утилізації накопичених жирів.

Періодичність обслуговування жировловлювача може змінюватися відповідно до умов його експлуатації.

Відмінні риси жироуловителей AQUATEC

Висока ефективність
Компактність завдяки індивідуальному проекту
Гарантована водонепроникність
Простий монтаж
Зручність в обслуговуванні
Мінімальні витрати на установку (монтаж)
Велика довговічність (термін експлуатації до 25 років)
Зручний доступ до накопичувача жирів
Збірка може бути здійснена на місці монтажу
Індивідуальний проект жировловлювача

Фото компактного сепаратора жиру ЖУ-0,3

сепараторы жира харьков
сепараторы жира цена


Процедура оформлення замовлення

  • виїзд інженера на об'єкт для виміру (або надання ТЗ клієнтом)
  • підготовка комерційної пропозиції з безкоштовною 3D візуалізацією жировловлювача
  • узгодження ціни
  • виготовлення сепаратора жиру
  • виїзд інженера з обладнанням і його монтаж (або відправка обладнання клієнту службою доставки)

Поділитися:


Поділитися: