ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)

Наша компанія, ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА», є ексклюзивним представником в Україні компанії AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина)


Компанія AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) займає провідне місце в Європі в області розробки і серійного виробництва обладнання автономної каналізації для очищення господарсько-побутових стічних вод.Технологія VFL - це:
- ефективно
- екологічно
- економно

В локальних очисних спорудах AQUATEC використовується технологія біологічного очищення останнього покоління, яка розроблена в 2004 році і запатентована під назвою VFL ( Vertical Flow Labyrinth - вертикально-проточний лабіринт). Технологія VFL в даний час забезпечує найбільш ефективний і енергозберігаючий процес очищення господарсько-побутових стічних вод в світі.


Компания ООО АКВАТЕК-УКРАИНА  Технология очистки сточных вод

Наша історія:


2004 рік

Заснування компанії в м. Харків. Отримання ліцензії на проектування мереж водопостачання і каналізації (ВК). Виготовлення перших проектів в сфері ВК.


2005 рік

Переговори з компанією AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) про просування на ринку України інноваційного обладнання для очищення господарсько-побутових стічних вод - локальних очисних споруд AQUATEC.


2006 рік

Укладення зовнішньоекономічного угоди з компанією AQUATEC і перші поставки в Україну систем автономної каналізації. Сертифікація обладнання, отримання висновків СЕС та УкрСЕПРО.


2007 рік

Зростання продажів локальних очисних споруд AQUATEC, а також робота нашої компанії на високому європейському рівні дозволяють нам на початку 2008 року отримати статус ексклюзивного і офіційного представництва компанії AQUATEC VFL s.r.o. в Україні.


2008 рік

Повний ребрендинг компанії. Ми стаємо ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА". Відкриття власного офісу в м.Київ. Початок формування дилерської мережі по Україні.


2009 рік

Відкриття офісів в АК Крим в м. Сімферополь і м. Севастополь. Постачання обладнання для автономної каналізації готелів на березі Чорного моря. Укладання дилерських угод з представниками в Житомирі, Луганську, Донецьку, Чернігові, Луцьку, Сумах, Чернівцях і Вінниці.


2010-
2013 роки

Відкриття власного офісу в Одесі. Численні поставки локальних очисних споруд AQUATEC як для приватних клієнтів, так і для виробничих підприємств в усі регіони України. Активна рекламна кампанія на виставкових майданчиках великих обласних центрів України, по ТБ і в інтернеті. Формування партнерських відносин з численними будівельними і проектними організаціями України.


2014-
2015 роки

Завдяки напрацьованого позитивного іміджу і, не дивлячись на політичну і фінансову криза в країні, ми продовжуємо працювати.


2016-
2017 роки

Початок власного виробництва поліпропілену компанією AQUATEC (Словаччина) як основної сировини для виробництва обладнання автономної каналізації, дозволяє нам суттєво знизити ціну і робить продукцію AQUATEC ще більш конкурентноздатною на ринку України. Оптові поставки листового поліпропілену AQUATEC в Україні. Стабільне нарощування продажів.


2018 рік

Вивід на рынок нових моделей локальних очисних споруд середньої продуктивності від 4,5 до 35 м3/доб., які транспортуються стандартним транспортом.


Вузька спеціалізація і досвід роблять нас професіоналами

Якісне обладнання поряд з компетентністю наших співробітників і відповідальним ставленням до кожного клієнта роблять нашу компанію лідером на ринку України в області поставки, облаштування та обслуговування систем автономної каналізації.

Тисячі успішно реалізованих локальних очисних споруд, а також сепараторів жиру, нафти і комплектних насосних станцій у всіх куточках України з 2006 року сформували нашій компанії імідж надійного партнера в даній сфері.

Європейський підхід до роботи з обладнанням, виробленим в Словаччині і сертифікованим згідно з нормами і вимогами ЄС, дають нашим клієнтам можливість вже сьогодні перейти на зовсім інший, якісно новий рівень забезпечення екологічного комфорту свого життя.

Працюємо
індивідуально з кожним клієнтом "під ключ"

На даний момент головні офіси ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в Києві, Харкові та Одесі зі складами і парком сервісних автомобілів, проектна група і будівельний підрозділ, а також дилерська мережа в 12 обласних центрах України дозволяють вирішувати питання комплексного облаштування автономної каналізації («під ключ») в будь-якому обсязі в стислі терміни.


Наша спеціалізація:


  • Поставка, монтаж і сервісне обслуговування біологічних локальних очисних споруд AQUATEC для очищення господарсько-побутових стічних вод від індивідуальних житлових будинків, котеджів, об'єктів малоповерхової забудови, промислових і побутових об'єктів, розташованих в районах, які не мають централізованої системи каналізації
  • Проектування, виготовлення і монтаж сепараторів жиру, нафти, комплектних насосних станцій та інших виробів з листового поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина)
  • Оптові поставки листового поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина)


ЯКІСТЬ НАШОЇ РОБОТИ ТА ЗАДОВОЛЕНІСТЬ КЛІЄНТІВ - ЗАПОРУКА НАШОГО
УСПІХУ!


Поділитися:


Поділитися: