ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)

Товариство з обмеженою відповідальністю «АКВАТЕК-УКРАЇНА» є ексклюзивним представником в Україні компанії AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина)


Компанія AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) займає провідне місце в Європі в області розробки і серійного виробництва біологічних локальних очисних споруд для господарсько-побутових стічних вод.У локальних очисних спорудах, вироблених компанією AQUATEC VFL s.r.o., використовується унікальна сучасна технологія біологічного очищення, яка розроблена в 2006 році і запатентована під назвою VFL (Vertical Flow Labyrinth - вертикально-проточний лабіринт). Технологія VFL являє собою одну з найбільш універсальних та ефективних технологій очищення стічних вод для малих очисних споруд в даний час.


Компания ООО АКВАТЕК-УКРАИНА  Технология очистки сточных вод

Історія компанії:


Наша компанія заснована в 2004 році і спочатку спеціалізувалася на проектуванні та будівництві мереж водопостачання та каналізації.


У 2005 році відбулися ділові переговори з компанією AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) про просування на ринку України інноваційного на той момент часу обладнання для індивідуального очищення господарсько-побутових стічних вод - локальних очисних споруд AQUATEC.


У 2006 році оформлені всі необхідні зовнішньоекономічні угоди з компанією-постачальником устаткування AQUATEC VFL s.r.o. і здійснено ряд перших поставок в Україну систем очищення стоків AQUATEC. Проведена сертифікація обладнання, отримали висновок СЕС.


Велика кількість продаж локальних очисних споруд в період 2006-2007 рр., постійно зростаючий попит на обладнання AQUATEC в Україні, а також робота нашої компанії на найвищому європейському рівні і відповідність усім вимогам компанії-партнера AQUATEC VFL sro (Словаччина) дозволяють нам на початку 2008 року отримати статус ексклюзивного та офіційного представництва компанії AQUATEC VFL s.r.o. в Україні.


Висока якість обладнання поряд з нашим професіоналізмом і відповідальним ставленням до кожного клієнта, а також богатий досвід, накопичений за роки напруженої роботи, роблять нашу компанію на сьогоднішній день лідером на ринку України в області постачання, облаштування та обслуговування систем автономної каналізації.


Тисячі успішно реалізованих з 2006 року проектів по установці локальних очисних споруд у всіх куточках України, переважно для забезпечення автономної каналізації приватних домоволодінь, сформували нашої компанії імідж надійного партнера при виборі постачальника послуг та обладнання в даній сфері.


Європейський підхід до роботи разом з обладнанням, виробленим в Словаччині, і сертифікованим згідно з останніми нормами і вимогами ЄС, дають нашим клієнтам можливість вже сьогодні перейти на зовсім інший, якісно новий рівень забезпечення екологічного комфорту свого життя.


На даний момент часу головні офіси ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в Києві, Харкові та Одесі зі складськими приміщеннями і парком спеціалізованих сервісних автомобілів, проектна група і власне будівельний підрозділ, а також дилерська мережа в 12 обласних центрах України дозволяють вирішувати питання комплексного облаштування систем автономної каналізації («під ключ») в будь-якому обсязі в самі стислі терміни.


Наша спеціалізація:


Постачання, монтаж і сервісне обслуговування біологічних локальних очисних споруд AQUATEC для очищення господарсько-побутових стічних вод від індивідуальних житлових будинків, котеджів, об'єктів малоповерхової забудови, промислових і побутових об'єктів, розташованих в районах, що не мають централізованої системи каналізації.


Наші переваги:


Преимущества автономной канализации АКВАТЕК

ЯКІСТЬ НАШОЇ РОБОТИ ТА ЗАДОВОЛЕНІСТЬ КЛІЄНТІВ - ЗАПОРУКА НАШОГО УСПІХУ!


Поділитися:


Поділитися: