ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Насосне обладнання


Насосне обладнання займає ключове місце в системах водопостачання і каналізації.

Якщо при виборі насосів для перекачування чистої води основна увага приділяється технічним характеристикам обладнання, його надійності, енергоспоживанню і гарантійними зобов'язаннями компанії постачальника, то для підбору системи для транспортування стічних вод до уваги береться набагато більше факторів. Це пов'язано, перш за все, з тим, що стічні води містять в собі велику кількість забруднювачів різного розміру і консистентності, що пред'являє високі вимоги до надійності системи перекачування стоків.

Довгострокова і безперебійна робота насосного обладнання при перекачуванні стічних вод не може бути гарантована ніякими виробниками, якщо в системі не передбачена попередня механічна очистка стоків перед їх надходженням в насос. При проектуванні комплектних насосних станцій наші інженери приділяють цьому питанню особливу увагу.

Завдяки великому досвіду роботи, накопиченого нашою компанією з 2006 року, в області проектування, розробки та виготовлення комплектних каналізаційних насосних станцій, за рахунок оптимально розробленої системи попереднього механічного очищення стічних вод нам вдається використовувати бюджетні рішення при виборі насосів на рівні надійності найдорожчих їх аналогів.

Природно, остаточне рішення при виборі насосного обладнання залишається за клієнтом. Протягом багатьох років у нашій компанії склалися партнерські відносини з багатьма українськими постачальниками насосів, що дозволяє нам робити висококонкурентні ціни, а в поєднанні з індивідуально розробленою і виготовленою комплектної каналізаційної насосної станцією роблять наше обладнання особливо привабливим на українському ринку.

Наші комплектні насосні станції обладнуються насосами наступних виробників:         

           

           

           


Поділитися:


Поділитися: