ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Септик


Дуже часто під системою локальної очистки стічних вод або автономною каналізацією мають на увазі установку септика.

За своєю суттю септик для дому є звичайною гідроізольованою ємністю, яка складається з одного або кілька відсіків, в яких відбувається відстаювання стічної рідини до її потрапляння в грунт. При цьому стічні води не очищаються, а лише відбувається осадження деяких зважених часток.
Таким чином, септик може бути лише елементом локальної очисної споруди, забезпечуючи попереднє очищення стічних вод.

Септики виготовляються промисловим способом з поліетилену або поліпропілену. Також облаштовують септики на місці із залізобетонних кілець. Пластиковий септик більш довговічний. Наша компанія виробляє септики за індивідуальним замовленням з високоякісного поліпропілену виробництва Чехії. Монтаж септиків виробництва ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» не вимагає залізобетонних кілець, так як їх конструкція самонесуча.

Установку септика доцільно розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, в якому проводять тільки вихідні дні. Зазвичай септики монтують на об'єктах при відсутності регулярного централізованого водопостачання. В основному, в Україні затребуваний септик для дачі або септик для заміського будинку.

Септик коштує дешевше повноцінної біологічної очисної споруди, оскільки має примітивну конструкцію. Обслуговування септика полягає в його постійному чищенні, у тому числі за допомогою асенізаційної машини.

У випадку, коли житловий будинок або інший об'єкт побуту експлуатується на регулярній основі, включаючи постійне утворення стічних вод від санвузлів, душових, пральних і посудомийних машин, необхідно розглядати повноцінну біологічну очистку стічних вод на базі автономної каналізації виробництва компанії AQUATEC (Словаччина).

септик купить Харьков, Киев, Одесса


На відміну від септика, вкладаючи кошти в придбання високоякісної системи автономної каналізації AQUATEC (Словаччина), наші клієнти інвестують гроші на багато років, в першу чергу, в своє здоров'я і комфорт. Беручи до уваги той факт, що автономна каналізація облаштовується як мінімум на 20 років, кошти, зекономлені в процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC, істотно перевершують економію витрат при покупці септика. Саме тому ми рекомендуємо добре подумати перед тим як купити септик або зробити вибір на користь надійної та якісної системи очищення стічних вод європейського рівня AQUATEC.


Поділитися:


Поділитися:

Офис AQUATEC в Словакии

Автономная канализация из Словакии в Харькове

Автономная канализация из Словакии общий вид

Автономная канализация АКВАТЕК

Автономная канализация купить

Автономная канализация фото

Автономная канализация или септик

Автономная канализация из Словакии под ключ