ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Септик


Дуже часто під системою локальної очистки стічних вод або автономної каналізацієюмають на увазі установку септика.


Стічні води
в септику не очищаються!

За своєю суттю септик для будинку є звичайною гідроізольованою ємністю, яка складається з одного або кількох відсіків, в яких відбувається відстоювання стічної рідини до її потрапляння в грунт. При цьому стічні води не очищаються, а лише відбувається осадження деяких зважених часток.

Таким чином, септик може бути лише елементом локальної очисної споруди, забезпечуючи попереднє очищення стічних вод.

Септики виготовляються промисловим способом з поліетилену або поліпропілену. Також облаштовують септики на місці із залізобетонних кілець. Пластиковий септик більш довговічний. Наша компанія виробляє септики за індивідуальним замовленням з високоякісного поліпропілену виробництва Чехії. Монтаж септиків виробництва ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» не вимагає залізобетонних кілець, так як їх конструкція самонесуча.

Установку септика доцільно розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, в якому проводять тільки вихідні дні. Зазвичай септики монтують на об'єктах при відсутності регулярного централізованого водопостачання. В основному, в Україні користується попитом септик для дачі або септик для заміського будинку.


Септик потребує постійного обслуговування

Септик коштує дешевше повноцінної біологічного очисної споруди, так як має примітивну конструкцію. Обслуговування септика полягає в постійному його очищенні, в тому числі за допомогою асенізаційної машини.

Недоліки септика:


Преимущества автономной канализации АКВАТЕК потребность в выделении большого земельного участка
Преимущества автономной канализации АКВАТЕК необходимость в регулярном вывозе накопленных стоков
Преимущества автономной канализации АКВАТЕК наличие неприятного запаха
Преимущества автономной канализации АКВАТЕК загрязнение почвы и грунтовых вод стоками
Преимущества автономной канализации АКВАТЕК высокие эксплуатационные расходы
Преимущества автономной канализации АКВАТЕК примитивность и технологическая отсталость подхода
Преимущества автономной канализации АКВАТЕК нарушение Приказа №145 от 17.03.2011 г. Министерства охраны здоровья Украины «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць»


У разі, коли житловий будинок або інший об'єкт побуту експлуатується на регулярній основі, включаючи постійне утворення стічних вод від санвузлів, душових, пральних і посудомийних машин, необхідно розглядати повноцінну біологічну очистку стічних вод на базі автономної каналізації виробництва компанії AQUATEC (Словаччина).

септик купить Харьков, Киев, Одесса


На відміну від септика, вкладаючи кошти в придбання високоякісної системи автономної каналізації AQUATEC (Словаччина), наші клієнти інвестують гроші на багато років, в першу чергу, в своє здоров'я і комфорт.


Автономна каналізація AQUATEC в довгостроковій перспективі набагато дешевше септика!

Беручи до уваги той факт, що автономна каналізація облаштовується як мінімум на 20 років, кошти, зекономлені в процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC, істотно перевершують економію витрат при покупці септика. Саме тому ми рекомендуємо добре подумати перед тим як купити септик або зробити вибір на користь надійної і якісної системи очищення стічних вод європейського рівня AQUATEC.


Поділитися:


Поділитися:

Офис AQUATEC в Словакии

Автономная канализация из Словакии в Харькове

Автономная канализация из Словакии общий вид

Автономная канализация АКВАТЕК

Автономная канализация купить

Автономная канализация фото

Автономная канализация или септик

Автономная канализация из Словакии под ключ