ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Сертифікати


У зв'язку з тим, що Словацька Республіка є повноправним членом Європейського Союзу, мають місце суттєві зміни в екологічному законодавстві, яке передбачає максимально жорсткі вимоги до якості очищення стічних вод.

ЛОС AQUATEC є одними з небагатьох, які отримали Сертифікат ЄС на основі практично річних випробувань і тестів ефективності відповідно до директиви EN12566-3:2006. Дані дослідження були здійснені німецьким інститутом контролю технологій очищення стічних вод у м. Аахен (Prufinstitut fur Abwassertechnik GmbH, Aachen).

Даний сертифікат, в першу чергу, вказує на кожен аспект ефективності процесу очищення стічних вод. ЛОС AQUATEC досягли чудових результатів в процесі тестування, що підтверджується високою оцінкою.

Кожна компанія, яка має намір продавати локальні очисні споруди на території Європейського Союзу після липня 2008 року, зобов'язана мати Сертифікат ЄС. Без наявності останнього компанії не матимуть права продавати свої ЛОС на території ЄС, що поставить під сумнів їх подальше існування.

БЕРУЧИ ДО УВАГИ ПРОЦЕСИ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СПІВТОВАРИСТВІ, КОЖЕН КЛІЄНТ ПОВИНЕН СТАВИТИСЯ ОСОБЛИВО ПИЛЬНО ДО ВИБОРУ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЛОКАЛЬНИХ ОЧИСНИХ СПОРУД СТІЧНИХ ВОД. ТАК ЯК СЕРТИФІКАТ ЄС ОЗНАЧАЄ НЕ ТІЛЬКИ ВПЕВНЕНІСТЬ В ЯКОСТІ ОБЛАДНАННЯ, АЛЕ І ВПЕВНЕНІСТЬ У МАЙБУТНЬОМУ ІСНУВАННІ ЙОГО ВИРОБНИКА.

Іншими словами, кожен клієнт потребує гарантійний або технічний сервіс в наступні роки. Ці послуги зможуть надати лише ті компанії, які залишаться на ринку і будуть досить сильними, щоб слідувати технологічному прогресу. Саме тому необхідно вибирати ЛОС ретельно і з розумом.

Очисні споруди AQUATEC сертифіковані відповідно до Європейського Стандарта EN 12566-3, а також протестовані на ефективність в Інституті контролю технологій очищення стічних вод в Німеччині (PIA - Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH), Інституті будівельної техніки Німеччини (DIBt - Deutsches Institut für Bautechnik), Асоціації експертів з технологій очищення стоків в Словаччині (ACE), Німецькому освітньо-демонстраційному центрі систем автономної каналізації (BDZ).
Електронні копіі сертифікатів ЄС:Сертифікат допуску в Німеччині:Електронні копії сертифікатів України:Електронна копія сертифікату УкрСЕПРО:Фотографії тестування ЛОС в Німеччині

Поділитися:


Поділитися: