ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК AQUATEC VFL (СЛОВАЧЧИНА)
Акватек Язык сайта Главная страница Акватек Контакты Акватек Меню Акватек

Питання і відповіді


У чому суттєві відмінності ЛОС AQUATEC від аналогів на ринку України?

У нас є кілька незаперечних переваг, які говорять на користь вибору саме нашого обладнання, а саме:

1) Локальні очисні споруди AQUATEC виробляються компанією AQUATEC VFL s.r.o. на власному (єдиному на території Європи) спеціалізованому підприємстві в Словаччині в місті Дубниця над Вагом та імпортуються на територію України у вигляді готових виробів.

2) Очисні споруди AQUATEC сертифіковані не тільки в Україні, але і мають Сертифікат Європейського Союзу, що визначає найвищі вимоги як до якості очищеної води, так і до надійності роботи системи в цілому.

3) Запатентована передова технологія очищення VFL являє собою останнє покоління систем біологічної обробки стічних вод, відрізняється високою ефективністю і стабільністю роботи, застосовується в очисних спорудах у більш ніж 30 країнах світу і має технічні нагороди всесвітнього значення.

4) Максимальна спрощеність конструкції очисної споруди зводить до мінімуму ймовірність поломки і дає можливість легко здійснити будь сервісні роботи протягом усього періоду його експлуатації.

5) Якісне гарантійне та сервісне обслуговування.

У ваших конкурентів автономна каналізація такої ж продуктивності як ваша має істотно менші розміри і коштує дешевше. Як ви можете це прокоментувати?

Існуючі в природі закони фізики і хімії обдурити неможливо. Процес повноцінної біологічної очистки стічних вод безпосередньо пов'язаний з їх обсягом і часом їх проходження по етапах технології в відсіках системи автономної каналізації.

Таким чином, габаритні розміри автономної каналізації AQUATEC чітко відповідають її заявленої продуктивності. В основі цього лежать багаторічні наукові дослідження та випробування обладнання в інституті оцінки якості очистки стічних вод в Німеччині. У випадках, коли виробники обладнання стічних вод заявляють істотно менші габаритні розміри при рівній продуктивності з обладнанням автономної каналізації AQUATEC, можна припустити нечесну конкурентну боротьбу, в результаті чого, втім, постраждає кінцевий споживач.

У таких випадках ми настійно рекомендуємо відвідати діючі об'єкти, які знаходяться в експлуатації вже кілька років і на власні очі переконатися в заявленій якості.

Всі компанії пишуть, що їх автономна каналізація найкраща. Чому я повинен вибрати саме AQUATEC і як ви можете мене в цьому переконати?

Дуже просто. Ми запрошуємо Вас побачити абсолютно прозору і чисту воду на виході з очисної споруди AQUATEC, яка експлуатується в нормальному режимі у будь-якого нашого клієнта.

3. Як може бути здійснене відведення очищеної рідини з ЛОС AQUATEC?

Оптимальним варіантом відведення та утилізації очищеної рідини є її скидання в грунт, водоймище, струмок, зливову канаву.

Сброс очищенной воды в дренажный колодец после автономной канализации

Сброс очищенной воды в озеро после полной биологической очистки сточных вод

Также очищенную воду можно использовать для полива зеленых насаждений.


Сброс очищенной воды в озеро после полной биологической очистки сточных вод


Взимку температура досягає -300С. Чи буде ЛОС AQUATEC функціонувати при таких низьких температурах?

Компанія AQUATEC гарантує безперебійну роботу обладнання при температурах від -400C до +400C.

До мене приїхали гості. У зв'язку з цим обсяг стоків істотно зріс. Чи можуть через це виникнути проблеми в роботі ЛОС?

Ні. Проблем не виникне. ЛОС AQUATEC витримує короткострокові перевищення обсягу стоків, що не впливає на якість очищення. Допустима тривалість перевантаження становить до 7 днів.

Влітку вся сім'я планує відправитися у відпустку на місяць. У будинку нікого не буде в цей період. Як це може позначитися на роботі ЛОС?

Ніяк. Головне, щоб продовжував працювати компресор, що подає повітря в ЛОС. З досвіду експлуатації, перерви в подачі стоків досягають 3 місяців без шкоди роботі системи.

Що робити при сезонній експлуатації ЛОС AQUATEC, наприклад, на дачі?

У таких випадках рекомендується установка таймера (мікроконтролера) для скорочення часу роботи компресора, що дозволяє уповільнити процеси біологічного очищення в ЛОС AQUATEC при нерегулярному надходженні стоків.

На якій відстані від будинку можна встановлювати ЛОС AQUATEC?

Спеціальної санітарної зони не існує.

Чи можна ЛОС AQUATEC монтувати прямо в грунт або потрібне спеціальне зміцнення стінок котловану?

Так, можна. ЛОС AQUATEC відрізняється від багатьох аналогів саме тим, що має самонесучу конструкцію, яка дозволяє монтувати його прямо в грунт без додаткового зміцнення стінок котловану.

У нас іноді трапляються перебої з електропостачанням. У такому випадку компресор, що подає повітря в систему аерації ЛОС, не буде працювати. Як це відіб'ється на роботі ЛОС?

У разі короткострокового перерви (1-12 годин) в подачі повітря в аераційні елементи ЛОС проблем не виникне.

Стався вихід з ладу компресора. Як це відіб'ється на роботі ЛОС?

Див. відповідь на питання № 10. Компресор необхідно замінити.

Як необхідно обслуговувати обладнання? Хто це буде робити і скільки це коштує?

ЛОС AQUATEC вимагає мінімального обслуговування. Рекомендуємо 1-2 рази на рік видаляти надлишковий активний мул, що накопичився в ЛОС. Спеціальних під'їзних шляхів для транспорту не потрібно. Слід зазначити, що видалений надлишковий мул може бути використаний в якості добрива на присадибній ділянці. При бажанні, після інструктажу та ознайомлення з інструкцією, всі сервісні роботи можуть бути виконані власником очисної споруди самостійно.

Чув від деяких ваших конкурентів, що їх станції не потребують взагалі ніякого обслуговування. Чому тоді необхідно обслуговувати ваше обладнання?

Будь-яке обладнання, яке існує в природі, вимагає обслуговування. Питання лише полягає в трудомісткості і періодичності цього обслуговування. Навіть примітивна заборонена негерметична вигрібна яма вимагає періодичного викачування стоків, в той час як їх левова частка отруює грунт і грунтові води під вашим житлом.

Саме тому ми робимо акцент на тому, що обладнання автономної каналізації AQUATEC вимагає регулярного (не більше 2 разів на рік), проте дуже простого і недорогого сервісного обслуговування, яке може здійснювати безпосередньо власник системи. Завдяки цьому ми гарантуємо чисту і прозору воду на виході, яку спокійно можна використовувати для поливу зелених насаджень.

Як визначити, що з системою щось не в порядку?

По запаху. В даному випадку необхідно викликати нашого сервісного інженера, який усуне несправність.

Я планую поставити ЛОС AQUATEC, але в мене на ділянці високий рівень грунтових вод. Як це вплине на експлуатацію очисної споруди і відведення очищених стоків?

Необхідна детальна оцінка стану ґрунтів в зоні установки ЛОС. Необхідний виїзд на місце нашого фахівця, який запропонує рішення для правильної установки ЛОС і відведення стоків.

Мій будинок розташований на глинистих ґрунтах. Як можна забезпечити відведення очищеної води при експлуатації ЛОС AQUATEC в цьому випадку?

Єдиним рішенням для відводу очищеної води в грунт є облаштування дренажних свердловин (2-3 шурфу), які необхідно пробурити до нижньої межі шару глини. Очищена рідина, таким чином, буде дренувати в грунт минаючи шар глини.

Що робити з мулом, який накопичується в процесі експлуатації ЛОС AQUATEC?

Надлишковий активний мул необхідно видаляти 1-2 рази на рік. Для цього необхідно викликати нашого фахівця, який справить сервісні роботи.

Чи може сам власник ЛОС AQUATEC здійснити сервісне обслуговування?

Так. Власник ЛОС може сам виробляти відкачку мулу за допомогою звичайного побутового каналізаційного насоса. Наші сервісні інженери можуть провести інструктаж і проконсультувати у виборі насоса.

У чому перевага ЛОС AQUATEC у порівнянні зі звичайним вигребом?

Як показує практика, основною перевагою є, як не дивно, ціна. Безсумнівно, первинна вартість ЛОС перевищує облаштування вигрібної ями в 2-3 рази, проте вже через рік-два експлуатації ця різниця компенсується за рахунок економії на експлуатаційних витратах на користь ЛОС. Крім іншого, слід підкреслити гігієнічність застосування ЛОС і, як наслідок, забезпечення екологічно чистої обстановки на ділянці, що виключає наявність неприємного запаху і попадання фекалій в грунт.

У нас маленькі діти і кожен день кілька разів працює пральна машина. Чи може це негативно відбитися на роботі AQUATEC?

Ні. Очисні споруди AQUATEC на відміну, практично, від усіх аналогічних систем у світі безперебійно справляються з будь-якими навантаженнями в рамках своєї нормативної продуктивності з урахуванням специфіки господарсько-побутових стоків.

20. Що можна і що не можна скидати в очисну споруду AQUATEC?

Скидати можна все, що відноситься до господарсько-побутових стічних вод, а саме стоки з туалету, душу, ванної, раковин, посудомийних і пральних машин. Залишки продуктів (органіка) і туалетний папір також розкладаються в процесі очищення. Забороняється скидати сміття, поліетиленові пакети, флізелінові серветки, презервативи, гігієнічні прокладки, волосся, фарби, лаки та інші речовини, які за визначенням не відносяться до господарсько-побутових стічних вод. Всі ЛОС AQUATEC обладнані спеціальним приймальним кошиком для попередньої грубої очистки стоків, що дозволяє уникнути виходу з ладу системи в разі потрапляння в неї вищенаведених твердих неорганічних заборонених речовин.

У мене на кухонній раковині встановлений подрібнювач продуктів. Як це позначиться на роботі очисної споруди AQUATEC?

При правильній експлуатації подрібнювача ніяких негативних наслідків для ЛОС AQUATEC не буде.

Мені вдалося читати точно такі ж питання-відповіді та бачити деякі картинки як у вас на сайтах інших компаній. Що це означає?

Вся інформація, розміщена на веб-сайті ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА», унікальна і захищена авторським правом на результати інтелектуальної діяльності. На жаль, багато наших конкурентів просто копіюють цілі текстові блоки і зображення з нашого сайту і розміщують у себе. Якість продукції таких «фірм» коментарів не потребує. Будьте пильні!

Поділитися:


Поділитися: