Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Наша компанія "АКВАТЕК УКРАЇНА" продовжила роботу, незважаючи на початок війни 24 лютого 2022 року, яка призвела до активних бойових дій у регіоні та регулярних обстрілів Харкова та Харківської області.

У перші тижні війни співробітники компанії врятували понад 24 домашні тварини, які виявилися викинуті або залишені господарями.

Замість того, щоб закритися та евакуюватися, "АКВАТЕК-УКРАЇНА" вирішила залишитися в місті та продовжувати свою роботу. Компанія була готова до будь-яких обставин і вживала заходів для захисту своїх співробітників, забезпечуючи їх необхідним екіпіруванням та навчанням.

Влітку 2022 року компанія створила благодійну організацію з однойменною назвою "АКВАТЕК УКРАЇНА", яка почала надавати допомогу військовим.

Очищення стічних вод завжди було найважливішою проблемою протягом усієї історії, коли люди постійно шукали способи позбавлення від нечистот та інших стічних вод без заподіяння шкоди навколишньому середовищу чи власному здоров'ю.

Одним з найбільш успішних та широко використовуваних методів очищення стічних вод є очищення за допомогою активного мулу, при якому використовуються мікроорганізми для руйнування органічних речовин у стічних водах.

Використання мікроорганізмів для руйнування органічних речовин у стічних водах походить від кінця 19 століття, коли був розроблений крапельний фільтр. В системі крапельного фільтра стічні води розпорошуються на шар каменів або інших середовищ, що дозволяє бактеріям зростати та руйнувати органічні речовини у стічних водах. Однак цей метод мав обмеження, у тому числі потребу у великій площі землі, тенденцію до засмічення середовища та утворення неприємного запаху.

Протягом XX століття в Європі були зроблені значні кроки у розвитку систем каналізації та будівництва очисних споруд, що призвело до покращення санітарно-гігієнічних умов та підвищення якості життя населення.

У середині XIX століття в Європі почали створювати перші системи каналізації та будувати очисні споруди. Одним із перших міст, де було створено систему каналізації, став Париж. У 1855 році було прийнято закон про водопостачання та каналізацію, який зобов'язував міста з населенням понад 10 000 осіб будувати системи каналізації та очисні споруди. У наступні роки системи каналізації та очисні споруди з'явилися у багатьох європейських містах, включаючи Лондон, Берлін, Відень та Рим.

У перших двох частинах циклу публікацій про історію розвитку каналізації та технологій очищення стічних воднаведено дані про найдавніші свідчення, виявлені в Стародавньому Єгипті та Стародавньому Римі. Кілька тисячоліть розвитку людства знадобилося, щоб системи каналізації та управління стоками, зокрема, автономна каналізація AQUATEC та очищення стічних вод за технологією VFL, стали в одному ряду з подорожами до космосу та електромобілями.

Після розпаду Римської імперії та тривалого періоду середньовіччя, каналізаційні системи не розвивалися так, як у давнину. Великі міста Європи використовували прості системи скидання стічних вод у річки та канали в безпосередній близькості від житлових будівель, що регулярно призводило до забруднення довкілля та поширення хвороб.

Проте, до кінця середньовіччя у Європі почали з'являтися перші вдосконалені системи каналізації. У 13-14 століттях у містах Харле та Брюгге (Бельгія) були побудовані каналізаційні канали, які скидали стічні води у річку. Також у цей час з'явилися перші вуличні туалети та збірні ями для відходів.

У першій частині нашого короткого екскурсу в історію каналізації та очищення стічних вод ми розповіли про Стародавній Єгипет. З того часу до появи перших систем автономної каналізації пройшло кілька тисячоліть. Еволюція людства та технологічний прогрес уможливили перетворювати стічні води на кристально-чисту та нешкідливу воду за допомогою автономної каналізації AQUATEC, яка з 2005 року працює у 34 країнах світу, включаючи Україну.

У Стародавньому Римі система каналізації та очищення стічних вод була однією з найрозвиненіших у давнину. Вона була побудована в період між 753 та 713 роками до н.е. та була спроектована для збору та очищення стічних вод від будинків та комерційних будівель.

Система каналізації в Стародавньому Римі була складена з каналів, які вели з будинків та будівель до септиків, де відбувалося очищення стічних вод. Канали були побудовані з каменю чи бруса та мали нахил, щоб стічні води самопливом текли до септиків.

Септики були побудовані з каменю і мали два яруси: нижній для збирання стічних вод та верхній для очищення. Очищення виконувалася за допомогою сольових та гравітаційних методів. Сольовий метод очищення полягав у додаванні солі до стічних вод, яка допомагала осадити мул, жир та інші забруднюючі речовини.