Головні офіси в Києві та Харкові
працюють в штатному режимі

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Сьогодні, 18 листопада 2022 року, ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, відзначаємо своє вісімнадцятиріччя!

24 лютого цього року, в день нападу фашистської русні на Україну, ми не могли уявити, що зберемося практично всім нашим колективом на головній площі першої столиці України – міста-героя Харкова – міста, яке стало форпостом та зразком боротьби за свободу та незалежність нашої батьківщини перед лицем рашистської чуми.

Важко передати те почуття гордості, яке переповнює всіх нас цього дня за нашу країну, наших співгромадян та наших героїв - воїнів ЗСУ, завдяки яким все це стало можливим.

Цього дня хочемо побажати всім лише одного – якнайшвидшого миру та перемоги України над рашистами.

Висловлюємо щиру подяку всім нашим клієнтам, які, незважаючи ні на що, облаштовували систему автономної каналізації та купували очисні споруди AQUATEC цього року, у тому числі й у прифронтових зонах Київської та Харківської областей.

АКВАТЕК знову на передовій!

Пройшло трохи більше місяця з моменту визволення Харківської області. Понад 1400 очисних споруд AQUATEC встановлені з 2006 року на об'єктах, які перебували у рашисткій окупації з початку війни.

Господарі почали повертатися та відновлювати свої домоволодіння. До нас почали надходити дзвінки з проханням поновити роботу автономної каналізації AQUATEC.

Повністю знищені основні транспортні магістралі та, зокрема, мости та греблі у Старому Салтові Вовчанського району, де у хвойних лісових масивах розташовуються бази відпочинку, приватні домоволодіння, житлові котеджні забудови, обладнані локальними очисними спорудами AQUATEC, створили основну проблему дістатися наших об'єктів.

З чого починається батьківщина? Батьківщина - це те місце, де тобі комфортно і ти все знаєш про те, як створити цей комфорт!!

З чого все почалося в АКВАТЕК-УКРАЇНА?!

Допомогти своїй державі, своїй рідній Україні – головне завдання будь-якої благодійної діяльності. І взагалі, важливо, щоб будь-яке людське заняття професійне, аматорське було націлене на благо!

Ми протягом 17 років займаємося очищенням господарських побутових стоків. Глибоко розуміємо проблеми екології нашої держави. Без людської уваги не може залишатися тема безпритульних, викинутих недбайливими господарями собак та котів. Щовечора сідаючи за повний наїдками стіл, кожен із нас згадує очі собаки на зупинці, що молять поїсти, а може й просять притулити. Багатьом з нас здається, що держава має подбати про них чи знайдуться інші люди. "Чому я? Я не можу. В мене алергія." або "Я не переживу ще одну втрату вихованця!" і так далі.

Головне призначення автономної каналізації AQUATEC – це очищення стічних вод, переробка та перетворення всіх господарсько-побутових рідких відходів у чисту воду для збереження екології планети, на якій ми живемо, і як результат – підтримка здоров'я кожної живої істоти у світі.

Такою самою метою є і функціонування будь-якої цивілізованої держави – забезпечення нормального добробуту суспільства, економіки, медицини тощо.

Після приходу долбойобів-рашистів на нашу землю і, зокрема, після окупації великої частини Харківської області, всьому світу відкрилося справжнє обличчя русні та її населення.

ГІМНО, НЕЧИСТОТИ, БРУД, УЛАМКИ ТА СМІТТЯ.

Це те, що покрило землю і залишилося після прямого влучання рашистського снаряду в автономну каналізацію AQUATEC, яка експлуатувалася у селищі Старий Салтів у Харківській області вже понад 14 років.

АКВАТЕК-УКРАЇНА всім колективом вітає надання Україні статусу кандидата до Європейського Союзу.

Весь наш колектив ще 17 років тому зробив маленький, але впевнений крок у цьому напрямі із початком роботи на ринку України у сфері автономної каналізації з локальними очисними спорудами AQUATEC виробництва Словаччини.

Таким чином, можна констатувати той факт, що кожен існуючий та потенційний клієнт нашої компанії вже є частиною європейського союзу у невеликій, але дуже важливій у житті сфері, пов'язаній з очищенням стічних вод.

Існує чимало супротивників інтеграції України до європейської спільноти.