Главная страница АКВАТЕК-УКРАИНА Контакты АКВАТЕК-УКРАИНА
Київ: (044) 222-73-07; (050) 307-77-78
Харків: (057) 756-70-85; (066) 030-55-50
e-mail: info@aquatec.in.ua
Чергова участь нашої компанії в головній будівельній виставці України InterBuildExpo-2019 в Києві дає нам можливість з упевненістю стверджувати, що економіка України в цілому і будівельна галузь зокрема йдуть вперед. Ми знову за останні 4 роки отримуємо замовлення на автономну каналізацію AQUATEC з невеликих і віддалених обласних центрів. Укладено угоди про співпрацю з компаніями із Запоріжжя, Херсона, Луцька та Івано-Франківська.

Ми з гордістю повідомляємо всіх наших клієнтів, партнерів і колег про те, що 14 березня 2019 року відбувся візит президента Словаччини на завод AQUATEC. Для нашої команди є честю вже 14-й рік представляти автономну каналізацію AQUATEC на ринку України і разом з нашими дорогими клієнтами робити нашу українську землю трохи чистіше!

Для виробничого підприємства на території Харківської області здійснена поставка локальної очисної споруди для очищення господарсько-побутових стічних вод AQUATEC продуктивністю 5 м.куб. на добу. Обладнання AQUATEC виконано в повністю самонесучому корпусі з інтегрованою ємністю для компресора і блоком управління.

Правильно спроектований і технічно грамотно облаштований дренаж є запорукою надійної експлуатації автономної каналізації AQUATEC на багато десятиліть. В процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC стічні води перетворюються в чисту технічну воду, яку можливо утилізувати одним із таких способів - дренаж в грунт, скидання в зливову каналізацію або водойму.

преимущества акватек

Современный экономический словарь определяет понятие конкуренции как соперничество субъектов рыночных отношений за лучшие условия и результаты коммерческой деятельности. К сожалению, несмотря на существующую в Украине законодательную базу в сфере обращение с хозяйственно- бытовыми сточными водами (Приказ №145 от 17.03.2011 г. Министерства охраны здоровья Украины «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць»)

Качество технической поддержки и сервиса определяют уровень инженерной компании на рынке. Автономная канализация AQUATEC (Словакия) «превращает» сточные воды в чистую техническую воду. Обеспечение стабильности этого процесса требует минимального, но регулярного сервисного обслуживания. Как правило, этот процесс сводится к удалению мусора и избыточного ила из очистного сооружения.

Зробили монтаж і запуск автономної каналізації AQUATEC в с. Артюхівка Зміївського району Харківської області.

Профессионализм - это прежде всего опыт. Работая на рынке Украины вот уже более 10 лет в достаточно узком рыночном сегменте автономной канализации, нашей компанией накоплен бесценный опыт не только эксплуатации оборудования AQUATEC, но и, прежде всего, грамотного производства подготовительных земельных строительных работ.