Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

18 листопада наша компанія відзначила своє п'ятнадцятиріччя.

Ця дата не є знаменною, однак вона говорить про стабільну і плідну роботу нашого колективу в сфері автономної каналізації.

Цікаво відзначити, що, незважаючи на 21 століття, більшість наших співгромадян навіть не уявляють про існування сучасних технологій утилізації стічних вод в приватному будинку.

У той час як в Європейському союзі ще на стадії проектування будинку обирається постачальник системи автономної каналізації, в Україні це питання вирішується в найостаннішу чергу і, як правило, закінчується облаштуванням вигрібної ями, яка через пару років експлуатації стає "головним болем" домовласника.

Незважаючи на відсутність в Україні державного контролю в галузі охорони навколишнього середовища, серед наших співгромадян перебуває чимало тих, хто з власної волі турбується про своє здоров'я і екології місця свого проживання.

Завдяки таким клієнтам і європейським локальним очисним спорудам AQUATEC (станом на кінець 2019 року) до українську землю щодня надходить понад 3 млн. літрів очищених стічних вод на добу.

Це є основним приводом для того, щоб кожен член нашого колективу пишався тією роботою, яку він робить на благо нашої країни.