Мова: EN |
Благодійна організація "АКВАТЕК-УКРАЇНА"

Наша місія

21.02.2024

Велика подяка компанії Miasphera

Від імені нашої благодійної організації з порятунку бездомних домашніх тварин хочемо висловити нашу глибоку вдячність компанії Miasphera за щедру допомогу та вирішення питання щодо надання нам 1,000 медичних пробірок для аналізів тваринам, що суттєво поліпшить якість та швидкість нашої роботи.

Ми особливо вдячні Вікторії, яка не лише дізналася про нашу діяльність, але і виявила ініціативу зв'язатися з нами та організувати цю допомогу. Така увага та підтримка з боку вашої компанії надихають нас і дають розуміння, що наш труд цінується та підтримується громадою.

Дякуємо вам від усього серця за вашу доброту та щедрість. Ми пишаємося тим, що у нас є такі партнери, як ви, які діляться нашою турботою про тварин і допомагають робити світ кращим.

Колектив «АКВАТЕК-УКРАЇНА»

5 липня 2023

Благодійна організація "АКВАТЕК-УКРАЇНА" зробила свій черговий внесок у допомогу співвітчизникам. Цього разу ми доставили дванадцять мішків одягу до католицького костелу на вулиці Гоголя у місті Харкові. Ці речі будуть розподілені між сім'ями та людьми, які потребують тепла, одягу та підтримки.

Ця благодійна акція не могла б відбутися без участі партнерів з Європи, які допомогли зібрати і доставити допомогу нашим співгромадянам. Такі дружні зв'язки та міжнародне співробітництво стають неоціненними у такий важкий для країни період.

БО "Акватек Україна" продовжує свою постійну роботу з надання допомоги ЗСУ, порятунку покинутих свійських тварин та підтримки тим, хто перебуває у скрутній ситуації.

Ми висловлюємо велику подяку всім, хто взяв участь у цій благодійній акції. Ваша великодушність та співчуття допомагають нам подолати труднощі та відновити надію у серцях людей, які зіткнулися з трагедією війни на нашій українській землі.

Давайте разом продовжувати ділитися добротою та турботою, щоб створити найкраще майбутнє для всіх!

З чого починається батьківщина?????

Батьківщина - це те місце, де тобі комфортно і ти все знаєш про те, як створити цей комфорт!!

З чого все почалося в нас?!


Допомогти своїй державі, своїй рідній Україні – головне завдання будь-якої благодійної діяльності. І взагалі, важливо, щоб будь-яке людське заняття професійне, аматорське було націлене на благо!

Ми протягом 17 років займаємося очищенням господарських побутових стоків. Глибоко розуміємо проблеми екології нашої держави. Без людської уваги не може залишатися тема безпритульних, викинутих недбайливими господарями собак та котів. Щовечора сідаючи за повний наїдками стіл, кожен із нас згадує очі собаки на зупинці, що молять поїсти, а може й просять притулити. Багатьом з нас здається, що держава має подбати про них чи знайдуться інші люди. "Чому я? Я не можу. В мене алергія." або "Я не переживу ще одну втрату вихованця!" і так далі.

Але ж перед вами тварина, чи то кішка, чи собака, у якої мало шансів залишилося на хороше життя. Його вже викинули, від нього відмовилися. Воно не в теплому будинку, звідки ви його берете ситого та доглянутого!

Таким чином у нас поступово в будинку з'являвся один собака за іншим, одна кішечка за іншою. Почалися знайомства з ветлікарями, вибір найкращого. Ранкові, вечірні та й денні прогулянки забирали дедалі більше часу. Житло для наших вихованців, кількість яких зросла вже за сорок, доводилося будувати та добудовувати.

На даний момент нами підібрано та надано необхідну медичну допомогу 87-м тваринам.

Багатьом із них пощастило з господарями, які були серед наших друзів та знайомих. Коли в сім'ї один або два собаки (кішки), завжди уваги більше дістається вихованцям. Але не всім нашим підібраним тваринам вдається знайти хорошого друга-людину.

У нас зараз 23 собаки та 15 кішок, які живуть з нами і ми їх забезпечуємо всім необхідним.

Але проблема безхатченків у зв'язку з війною дуже сильно збільшилася. Наша благодійна організація «АКВАТЕК – УКРАЇНА» допомагає, в окремих випадках повністю забирає тварин, які залишилися без нагляду, без їжі, без догляду.

Окрім догляду за тваринами, ми забезпечуємо наших воїнів продуктами, необхідними засобами для надання першої медичної допомоги, ліками. Наші співробітники мобільно справляються не лише з допомогою ЗСУ, а й наданням медичної ветеренарної допомоги тваринам.

Чергове постачання 8 березня 2023 року першої медичної допомоги військовим у розмірі 120 кг у складі бандажів, турнікетів та аптечок на загальну суму понад 200000 грн.

Наші Збройні Сили України звільнять від наших ворогів, загарбників, орків нашу Україну, настане мирний час і повернуться люди до своїх домівок, а собаки та кішки їх зустрічатимуть здоровими та красивими.

Слава Україні!
Героям слава!