Главная страница АКВАТЕК-УКРАИНА Контакты АКВАТЕК-УКРАИНА
Київ: (044) 222-73-07; (050) 307-77-78
Харків: (057) 756-70-85; (066) 030-55-50
e-mail: info@aquatec.in.ua

ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» запрошує до співпраці на правах дилерів компанії, зацікавлені в продажу і сервісному обслуговуванні в своєму регіоні локальних очисних споруд AQUATECВисока якість обладнання, безперебійні своєчасні поставки та кваліфікований сервіс - основні аргументи для вибору компанії ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в якості основного постачальника локальних очисних споруд!

Наша компанія постійно розширює дилерську мережу, створюючи найбільш сприятливі умови для співпраці з урахуванням особливостей кожного регіону.

Як показує практика, кінцевий замовник в 90% випадків зацікавлений не тільки в придбанні обладнання для очищення стічних вод, а й в повному комплексі земляних та будівельних робіт, пов'язаних з монтажем та підключенням обладнання до об'єкту водовідведення.

Таким чином, великою перевагою є наявність у компанії-дилера досвіду в будівельній сфері, переважно в області облаштування систем водопостачання і каналізації.

Поряд з продажем обладнання, компанія-дилер бере на себе відповідальність за гарантійні і сервісні зобов'язання, обумовлені у відповідних договорах, які укладаються в момент поставки і введення обладнання в експлуатацію відповідно.

ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» готове надавати повну технічну, консультативну та інформаційну підтримку ділової активності компанії-дилера в її регіоні. Також розглядаються питання, пов'язані з фінансуванням маркетингових рішень компанії-дилера.

Етапи формування дилерських відносин:

  • Отримання дилерського пакету документів по електронній пошті і ознайомлення з умовами співпраці
  • Відвідування керівника і інженера компанії-дилера ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в Харкові з метою ознайомлення з системою управління компанією і відвідування референтних об'єктів
  • Укладанная дилерської угоди
  • Виїзд в м.Харків кількох інженерів компанії-дилера з метою проходження тижневого тренінгу з монтажу, пуско-налагодження та сервісного обслуговування локальних очисних споруд AQUATEC
  • Установка перших очисних споруд в регіоні компанії-дилера при безпосередньому контролі фахівців ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА»

  

Чекаємо Ваших пропозицій!


З повагою,
Керівництво ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА»