Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

Комплектні насосні станції (КНС)

Універсальний модельний ряд комплектних насосних станцій, розроблений ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА», призначений для перекачування господарсько-побутових, промислових, ливньових та лренажних стоків окремих будівель та споруд, домів, котеджних городків, готелів та малих виробничих підприємств.

Комплексна насосна станція виготовляється за індивідуальним проектом з високоякісного поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина) та представляє собою ємністьпрямокутної або циліндричної форми.

Насосна станція виробляється за індивідуальним проектом КНС складається з приймального і машинного відділень. У приймальному відділенні передбачена спеціальна знімна корзина для утримання з стічних вод забруднень, які можуть зашкодити роботі насосів або засмітити трубопровід. У машинному відділенні встановлено насосне обладнання, включаючи необхідні засувки, зворотні клапана і поплавці. Пульт управління розташовується в сухому місці поруч з КНС.

Знімний кошик запобігає потраплянню сміття в насос Монтаж комплектної насосної станції полягає лише в її установці на рівну горизонтальну поверхню і підключенні підвідного самопливного і відвідного напірного трубопроводів. канализационные насосные станции Комплектна насосна станція - оптимальне технічне рішення для наступних ситуацій:
 • приватні будинки з низьким закладенням випуску каналізації для подачі стоків в централізовану мережу або в локальну очисну споруду
 • збір та перекачування зливових стоків на території приватного домоволодіння або будь-якого іншого об'єкта
 • котеджні забудови з необхідністю перекачування стічних вод на великі відстані
 • промислові підприємства, супермаркети, ресторани та інші об'єкти з наявністю джерел стічних вод в підвальних приміщеннях з необхідністю їх перекачування на висоту
 • ситуації всередині або зовні об'єкта водовідведення, що вимагають накопичення і перекачування стічних вод
Відмінні риси насосних станцій виробництва AQUATEC:
 • КНС повністю готова до монтажу по типу "plug-n-play" ("підключив і працюй")
 • повна водонепроникність для ґрунтових вод
 • мінімальний обсяг підготовчих, будівельних і монтажних робіт
 • КНС розробляється під певний тип насосного обладнання, що обумовлює високий рівень якості всіх компонентів і повну їх сумісність
 • використання високоякісного поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина) при виготовленні КНС визначає її надійність і довговічність - термін служби мінімум 25 років
 • особлива конструкція станції вирішує проблему неприємного запаху, що особливо важливо в установках даного типу
 • низький рівень шуму при роботі КНС
 • простота обслуговування
 • низькі експлуатаційні витрати
 • ціна КНС нижче її аналогів на ринку України
В насосну станцію можна встановити будь-які види насосів В КНС можуть бути встановлені різні типи насосів, наприклад, GRUNDFOS, WILO, PEDROLLO (Італія) та інші, які можуть бути змонтовані на автоматичній муфті або на спеціальній підставці, і підключені до щитів управління. Як датчики рівня можуть використовуватися за вибором: електроди, пневмосенсори або поплавкові вимикачі. Залежно від моделі насоса і типу рідини, напірний трубопровід і запірна арматура всередині КНС виготовляються з нержавіючої сталі, поліетилену або поліпропілену.

Комплектні насосні станції можуть бути вмонтовані як в нову, так і в уже існуючу систему каналізації. насосная станция
насосная станция
насосная станция
насосная станция
насосная станция
насосная станция
насосная станция
Монтаж проводиться в найкоротші терміни завдяки зручній конструкції станції. Важливим є те, що така каналізаційна насосна станція не вимагає великих вкладень, вона економічна і довговічна. Порівняно невеликі габарити каналізаційної станції дозволяють розмістити її на об'єкті з мінімальними змінами існуючої інфраструктури інженерних мереж.

КНС працюють в повністю автоматичному режимі без постійної присутності обслуговуючого персоналу, можуть розташовуватися всередині приміщення, на території підприємства, а також на самостійному майданчику в населеному пункті і поза ним. Термін виготовлення насосної станції - 2-5 днів! Термін виготовлення КНС становить від 2-х днів до одного тижня. Транспортування комплектних КНС здійснюється автомобільним транспортом в усі регіони України.

Насосне обладнання

Насосне обладнання займає ключове місце в системах водопостачання і каналізації.

Якщо при виборі насосів для перекачування чистої води основна увага приділяється технічним характеристикам обладнання, його надійності, енергоспоживанню і гарантійними зобов'язаннями компанії постачальника, то для підбору системи для транспортування стічних вод до уваги береться набагато більше факторів. Це пов'язано, перш за все, з тим, що стічні води містять в собі велику кількість забруднювачів різного розміру і консистентності, що пред'являє високі вимоги до надійності системи перекачування стоків. Працюємо "під ключ":
- проект
- виготовлення
- монтаж
Довгострокова і безперебійна робота насосного обладнання при перекачуванні стічних вод не може бути гарантована ніякими виробниками, якщо в системі не передбачена попередня механічна очистка стоків перед їх надходженням в насос. При проектуванні комплектних насосних станцій наші інженери приділяють цьому питанню особливу увагу.

Завдяки досвіду роботи, накопиченого нами з 2006 року в області проектування і виготовлення комплектних каналізаційних насосних станцій, нам вдається забезпечити надійну роботу бюджетних насосів на рівні дорогих їх аналогів за рахунок оптимально розробленої системи попереднього механічного очищення стічних вод.

Остаточне рішення при виборі насосного обладнання залишається за клієнтом. Протягом багатьох років у нашій компанії склалися партнерські відносини з багатьма українськими постачальниками насосів, що дозволяє нам робити висококонкурентні ціни, а в поєднанні з індивідуально розробленою і виготовленою комплектною каналізаційною насосною станцією роблять наше обладнання особливо привабливим на українському ринку.

Наші комплектні насосні станції обладнуються насосами наступних виробників:
насосне обладнання

Наші кваліфіковані фахівці...
 • підберуть і поставлять високоякісне насосне обладнання провідних європейських виробників, що оптимально відповідає завданням замовника
 • направлять технічні характеристики насосів (типорозмірні креслення, графіки робочих кривих, інструкції); детально розкажуть про технічні та економічні переваги запропонованих насосів
 • запропонують грамотні технічні рішення, розроблять необхідну проектну документацію
 • розрахують параметри комплектної каналізаційної насосної станції і створять її креслення
 • в найкоротші терміни здійснять виробництво комплектної каналізаційної насосної станції (КНС) з якісного поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина) і її постачання на об'єкт
 • нададуть всебічну технічну підтримку з питань сервісу та експлуатації насосного обладнання
 • здійснять всі шеф-монтажні роботи поставленого насосного обладнання та КНС на об'єкті