Мова: EN |
Благодійна організація "АКВАТЕК-УКРАЇНА"

Наші песики

Наші котики

2012 рік. Нам підкинули двох маленьких кошенят. Тім та Бім – вирішили ми і почали обробку від усіх паразитів. Відгодовували та раділи. Але пізніше виявилося, що це дві дівчинки Тіма та Біма! Теж здорово.

2014. У сусідів (дуже поганих людей), захворіла кішка і стала до нас приходити, ніби допомоги просила. Я звернулася до господарів кішки з запитанням, чи може порадити ветлікаря, але мені сказали, що її (Анфісу) збираються вивозити, так як вона не активна і хворіє…

Вивозити Анфісу вони збиралися до лісу чи на трасу (так вони мені пояснили). Таким чином у нас стало жити-поживати три кішки: Тіма, Біма та Анфіса.

Дуже помітні домашні кішки, яких викинули надвір. Вони непристосовані і сидять осторонь тихо вмираючи чи підбігають до тебе і просять допомоги. Отак з'явився у нас Белиш. Абсолютно білий кіт з рожевими вухами, худий до знемоги. Добрий, лагідний, ніжний і дуже хворий. Процес відновлення здоров'я Белиша був дуже довгим...

Також з'явилася Єва, Димка, Аліса, Ліза, Сіма, Білочка, Умка, Багіра!

Лікування маленьких наших друзів потребує багато зусиль, уваги та професіоналізму. Наша ветлікарка Аня з цим лихо справлялася. Поповнення колективу наших вусатих друзів сильно побільшало у воєнний час. Виїжджаючи (втікаючи) з квартир на кілька днів наші знайомі та друзі й досі не повернулися. Таким чином, саме з цієї причини у нас з'явилися Чуба, Мері, Соня. Чуба і Соня дуже чекають на своїх господарів і швидше за все дочекаються, а от Мері точно вже не дочекається. Її господиня померла від поранення, отриманого внаслідок російського бомбардування.

Надати допомогу