Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

Питання та відповіді

Що таке автономна каналізація AQUATEC?
У чому відмінність автономної каналізації AQUATEC від аналогів на ринку України?
У нас є ряд наступних переваг:
  • Локальні очисні споруди AQUATEC виробляються компанією AQUATEC VFL s.r.o. на власному (єдиному на території Європи) спеціалізованому підприємстві в Словаччині в місті Дубница над Вагом і імпортуються на територію України у вигляді готових виробів.
  • Очисні споруди AQUATEC сертифіковані не тільки в Україні, але і мають Сертифікат Європейського Союзу, що має на увазі найвищі вимоги як до якості очищеної води, так і до надійності роботи системи в цілому.
  • Запатентована передова технологія очищення VFL є останнє покоління систем біологічної обробки стічних вод, відрізняється високою ефективністю і стабільністю роботи, застосовується в очисних спорудах в більш ніж 30 країнах світу і має технічні нагороди всесвітнього значення.
  • Максимальна спрощеність конструкції очисної споруди зводить до мінімуму ймовірність поломки і дає можливість легко здійснити будь-які сервісні роботи протягом усього періоду його експлуатації.
  • Якісне гарантійне та сервісне обслуговування.
преимущества автономной канализации
Всі компанії пишуть, що їх автономна каналізація найкраща. Чому я повинен вибрати саме AQUATEC і як ви можете мене в цьому переконати?
Дуже просто. Ми запрошуємо Вас побачити абсолютно прозору і чисту воду на виході з очисної споруди AQUATEC, яка експлуатується в нормальному режимі у будь-якого нашого клієнта.
Деякі конкуренти стверджують, що їх автономна каналізація працює без компресора. Чому у вашій системі використовується компресор?
Якщо під терміном "працює" мається на увазі відстоювання стоків в якійсь ємності, то це аж ніяк не пов'язано з повноцінним очищенням і вам просто пропонують купити вигрібну яму з пластика. В інших випадках, замість компресора використовується водяний насос, який є самим ненадійним і енерговитратним елементом системи. Повноцінна біологічна очистка стічних вод неможлива без використання повітряного компресора. В автономній каналізації AQUATEC ще з 2004 року використовуються найнадійніші і енергозберігаючі в світі компресора Secoh (Японія).
У ваших конкурентів автономна каналізація такої ж продуктивності, як ваша має істотно менші розміри і коштує дешевше. Як ви можете це прокоментувати?
Існуючі в природі закони фізики і хімії обдурити неможливо. Процес повноцінної біологічної очистки стічних вод безпосередньо пов'язаний з їх обсягом і часом їх проходження по етапах технології в відсіках системи автономної каналізації.

Таким чином, габаритні розміри автономної каналізації AQUATEC чітко відповідають її заявленій продуктивності. В основі цього лежать багаторічні наукові дослідження та випробування обладнання в інституті оцінки якості очистки стічних вод в Німеччині. У випадках, коли виробники обладнання стічних вод заявляють істотно менші габаритні розміри при рівній продуктивності з обладнанням автономної каналізації AQUATEC, можна припустити нечесну конкурентну боротьбу, в результаті чого, втім, постраждає кінцевий споживач.

У таких випадках ми настійно рекомендуємо відвідати діючі об'єкти, які знаходяться в експлуатації вже кілька років і на власні очі переконатися в заявленій якості.
Моя вигрібна яма замулилась і стоки перестали йти в землю, доводиться постійно викликати асенізатор. Яке рішення ви можете запропонувати з використанням автономної каналізації AQUATEC?
Є два варіанти вирішення даної проблеми:
  • Провести капітальне очищення існуючої вигрібної ями з метою відновлення її дренуючої здатності і встановити автономну каналізацію AQUATEC між будинком і цією вигрібною ямою. Таким чином, стара вигрібна яма буде служити дренажним колодязем для очищеної води.
  • Провести очистку вигрібної ями і змонтувати в неї автономну каналізацію AQUATEC. Для утилізації очищеної води необхідно зробити новий дренажний колодязь.
Чи можна очистити стічні води з моєї вигрібної ями, які в ній збираються і більше не йдуть в землю?
Ні. Стоки, які відстоюються більше 2 годин вже неможливо довести до стану чистої води. Це пов'язано з тим, що під час відстоювання дуже швидко йде процес гниття і розвитку шкідливих бактерій. Автономна каналізація AQUATEC очищає стічні води, які надходять в неї відразу безпосередньо з дому. Для вирішення вашої проблеми дивіться відповідь на попереднє запитання.
Як може бути здійснений відвід очищеної рідини з очисної споруди AQUATEC?
Оптимальним варіантом відведення та утилізації очищеної рідини є її скидання в грунт, водойму, струмок, зливову канаву. септик для частного дома Відведення очищеної води в дренажний колодязь септик для частного дома Відведення очищеної води у водойму або струмок септик для частного дома Використання очищеної води для поливу
Взимку температура досягає -300С. Чи буде автономна каналізація AQUATEC функціонувати при таких низьких температурах?
Компанія AQUATEC гарантує безперебійну роботу обладнання при температурах від -400C до +400C.
До мене приїхали гості. У зв'язку з цим обсяг стоків істотно зріс. Чи можуть через це виникнути проблеми в роботі очисної споруди?
Ні. Проблем не виникне. Автономна каналізація AQUATEC витримує короткострокові перевищення обсягу стоків, що не впливає на якість очищення. Допустима тривалість перевантаження становить до 7 днів.
Влітку вся сім'я планує відправитися у відпустку на місяць. У будинку нікого не буде в цей період. Як це може позначитися на роботі очисної споруди?
Ніяк. Головне, щоб продовжував працювати компресор, що подає повітря в очисну споруду. З досвіду експлуатації, перерви в подачі стоків досягають 3 місяців без шкоди роботі системи.
Що робити при сезонній експлуатації автономної каналізації AQUATEC, наприклад, на дачі?
У таких випадках рекомендується установка таймера (мікроконтролера) для скорочення часу роботи компресора, що дозволяє сповільнити процеси біологічної очистки в очисній споруді AQUATEC при нерегулярному надходженні стоків.
На якій відстані від будинку можна встановлювати автономну каналізацію AQUATEC?
Спеціальної санітарної зони не існує.
Чи можна очисну споруду AQUATEC монтувати прямо в грунт або потрібне спеціальне зміцнення стінок котловану?
Так можна. Автономна каналізація AQUATEC відрізняється від багатьох аналогів саме тим, що має самонесучу конструкцію, яка дозволяє монтувати його прямо в грунт без додаткового зміцнення стінок котловану.
У нас іноді трапляються перебої з електропостачанням. В такому випадку компресор, що подає повітря в систему аерації очисної споруди, не працюватиме. Як це відіб'ється на роботі системи?
У разі короткострокової перерви (1-12 годин) в подачі повітря в аераційні елементи очисної споруди проблем не виникне.
Стався вихід з ладу компресора. Як це відіб'ється на роботі автономної каналізації?
Див. відповідь на попереднє запитання. Компресор необхідно замінити.
Як необхідно обслуговувати обладнання? Хто це буде робити і скільки це коштує?
Автономна каналізація AQUATEC вимагає мінімального обслуговування. Рекомендуємо 1-2 рази на рік видаляти надлишковий активний мул, що накопичився в очисній споруді. Спеціальних під'їзних шляхів для транспорту не потрібно. Слід зазначити, що віддалений надлишковий мул може бути використаний в якості добрива на присадибній ділянці. При бажанні, після інструктажу та ознайомлення з інструкцією, всі сервісні роботи можуть бути виконані власником очисної споруди самостійно.
Чув від деяких ваших конкурентів, що їх станції і не потребують взагалі ні в якому обслуговуванні. Чому тоді необхідно обслуговувати ваше обладнання?
Будь-яке обладнання, яке існує в природі, вимагає обслуговування. Питання лише полягає в трудомісткості і періодичності цього обслуговування. Навіть примітивна заборонена негерметична вигрібна яма вимагає періодичного викачування стоків, в той час як їх левова частка отруює грунт і грунтові води під вашим житлом.

Саме тому ми робимо акцент на тому, що обладнання автономної каналізації AQUATEC вимагає регулярного (не більше 2 разів на рік), проте дуже простого і недорогого сервісного обслуговування, яке може здійснювати безпосередньо власник системи. Завдяки цьому ми гарантуємо чисту і прозору воду на виході, яку спокійно можна використовувати для поливу зелених насаджень.
Як визначити, що з системою щось не в порядку?
По запаху. В даному випадку необхідно викликати нашого сервісного інженера, який усуне несправність.
Я планую поставити автономну каналізацію AQUATEC, але у мене на ділянці високий рівень грунтових вод. Як це вплине на експлуатацію очисної споруди і відведення очищених стоків?
Необхідна детальна оцінка стану грунтів в зоні установки очисної споруди. Потрібен виїзд на місце нашого фахівця, який запропонує рішення для правильної установки обладнання і відведення стоків.
Мій будинок розташований на глинистих ґрунтах. Як можна забезпечити відведення очищеної рідини при експлуатації автономної каналізації AQUATEC в цьому випадку?
Одним з рішень для відводу очищеної води в грунт є облаштування дренажних свердловин (2-3 шурфу), які необхідно пробурити до нижньої межі шару глини. Очищена рідина, таким чином, буде дренувати в грунт минаючи шар глини.
Що робити з мулом, який накопичується в процесі експлуатації очисної споруди AQUATEC?
Надлишковий активний мул необхідно видаляти 1-2 рази на рік. Для цього необхідно викликати нашого фахівця, який зробить сервісні роботи.
Чи може сам власник автономної каналізації AQUATEC здійснити сервісне обслуговування?
Так. Власник очисної споруди може сам здійснювати відкачування мулу за допомогою звичайного побутового каналізаційного насоса. Наші сервісні інженери можуть провести інструктаж і проконсультувати у виборі насоса.
У чому перевага автономної каналізації AQUATEC в порівнянні зі звичайним вигребом?
Як показує практика, основною перевагою є, як не дивно, ціна. Безсумнівно, первинна вартість автономної каналізації перевищує облаштування вигрібної ями в 2-3 рази, проте вже через рік-два експлуатації ця різниця компенсується за рахунок економії на експлуатаційних витратах на користь очисної споруди. Крім іншого, слід підкреслити гігієнічність застосування автономної каналізації і, як наслідок, забезпечення екологічно чистої обстановки на ділянці, яка виключає наявність неприємних запахів і потрапляння фекалій в грунт.
У нас маленькі діти і кожен день кілька разів працює пральна машина. Чи може це негативно відбитися на роботі AQUATEC?
Ні. Очисні споруди AQUATEC на відміну, практично, від усіх аналогічних систем в світі безперебійно справляються з будь-якими навантаженнями в рамках своєї нормативної продуктивності з урахуванням специфіки господарсько-побутових стоків.
Що можна і що не можна скидати в очисну споруду AQUATEC?
Скидати можна все, що відноситься до господарсько-побутових стічних вод, а саме стоки з туалету, душу, ванної, раковин, посудомийних і пральних машин. Залишки продуктів (органіка) і туалетний папір також розкладаються в процесі очищення. Забороняється скидати сміття, поліетиленові пакети, бамбукові серветки, презервативи, гігієнічні прокладки, волосся, фарби, лаки та інші речовини, які за визначенням не відносяться до господарсько-побутових стічних вод. Всі очисні споруди AQUATEC обладнані спеціальним приймальним кошиком для попередньої грубої очистки стоків, що дозволяє уникнути виходу з ладу системи в разі потрапляння в неї вищенаведених твердих неорганічних заборонених речовин.
У мене на кухонній раковині встановлений подрібнювач продуктів. Як це позначиться на роботі очисної споруди AQUATEC?
При правильній експлуатації подрібнювача ніяких негативних наслідків для автономної каналізації AQUATEC не буде.
Чи можна скидати конденсат від конденсаційного котла в AQUATEC?
Можна. Стічні води для активного мулу вважаються нейтральними при рівні pH 6-7 одиниць. Середнє значення pH кислотного конденсату від таких котлів 4-4.5 одиниць (такий же показник, до речі, у пива). Добова кількість конденсату (в залежності від потужності і виробника устаткування) - 10-15 л/добу. "Кислота" в такій кількості (всього 1% від добового обсягу стоків) не змінить загальний pH. До того ж, всі засоби особистої гігієни (мило, шампуні) лужні (з pH 10-11) і будуть нейтралізовувати кисле середовище конденсату.
Мені вдалося читати точно такі ж питання-відповіді і бачити деякі картинки як у вас на сайтах інших компаній. Що це означає?
Вся інформація, розміщена на веб-сайті ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА», унікальна і захищена авторським правом на результати інтелектуальної діяльності. На жаль, багато наших конкурентів просто копіюють цілі текстові блоки і зображення з нашого сайту і розміщують у себе. Якість продукції таких «фірм» коментарів не потребує. Будьте пильні!
Що буде, якщо у мене на дачі відключать електроенергію на кілька днів?
Швидше за все у вас зіпсуються і завоняються продукти в холодильнику. Якщо через тиждень після відновлення енергопостачання автономна каналізація AQUATEC не відновиться, то вам необхідно звернутися в нашу сервісну службу і ми виконаємо перезапуск системи протягом декількох годин.

Основні відмінності автономної каналізації AQUATEC від конкурентів

AQUATEC
КОНКУРЕНТИ
Країна-виробник
Словаччина
Росія, Україна
В роботі на ринку
 років
2 компанії: > 8 років, інші: 2-4 роки
Технологія очистки
VFL (Vertical Flow Labyrinth) – запатентована в ЄС, працює в 32 країнах світу
Немає назви і патентів
Сертифікати
Сертифікат Європейського Союзу, що має сертифікат України
Сертифікат України
Захист від засмічень
Присутній
Відсутній або неефективний
Наявність електрообладнання всередині
Немає
Як правило, присутнє (низька надійність)
Сервісне обслуговування
1-2 рази на рік
Мінімум 4 рази на рік
Самостійне обслуговування
+ (дуже просто)
- (неможливе)
В яких містах сервіс
Київ, Харків, Одеса, Чернівці, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Яремче, Кам'янець-Подільський, Миколаїв, Кременчук
Як правило, в місті виробництва
Спектр послуг компанії
· продаж обладнання
· розробка проекту
· будівельні роботи
· монтаж
· поставка допобладнання (сепаратори жиру, нафти, насоси, системи дренажу та ін.)
· сервіс і гарантія
Продаж обладнання та його монтаж
Строк поставки
1 день
Від 14 днів і більше
Максимальна продуктивність одного блоку
38 м3/добу
7 м3/добу
Співвідношення об'єму корпусу до продуктивності
(м.куб./м.куб. на добу) (норма >2)
2,3
1,5
MONEYBACK (повернення обладнання з повним відшкодуванням вартості)
Присутнє (Протягом року після покупки)
Немає
Можливість побачити чисту воду
Присутня (В будь-якій точці України і ЄС)
Немає
Членство в міжнародних організаціях
8 організацій
Немає
Досягнення і нагороди
Присутні
Відсутні