Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Монтаж AQUATEC

МОНТАЖ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ Автономна каналізація AQUATEC: 20 РОКІВ ІННОВАЦІЙ ТА ЯКОСТІ

AQUATEC - це ім'я, яке стало синонімом надійності та інновацій у галузі автономної каналізації та місцевих очисних споруд. Протягом 20 років ми надаємо високоякісні рішення очищення стічних вод для приватних будинків, житлових комплексів, офісів та підприємств у всій Європі та Україні.

Глобальна присутність

З гордістю заявляємо, що продукція AQUATEC постачається в 34 країни світу, що підтверджує міжнародне визнання та довіру до нашого бренду. Ми прагнемо до того, щоб кожен будинок міг здобути незалежність та екологічність за допомогою наших місцевих очисних споруд.

В умовах непростої ситуації, пов'язаної зі станом війни на території України та, зокрема, у Харківській області, вражає дивовижна наполегливість, рішучість та безкорисливість українських громадян, які, незважаючи на всі труднощі, продовжують будувати, працювати та відновлювати економіку своєї країни. Це чудове прагнення подолати труднощі і відновити нормальні життєві умови в навколишньому середовищі заслуговує на найвищу повагу.

Одним із яскравих прикладів цієї непохитної рішучості є будівництво чотириквартирного таунхауса в передмісті Харкова. Цей проект став символом того, що навіть за умов складної ситуації люди не зупиняються, незважаючи на всі перешкоди, і йдуть уперед, створюючи нові можливості для себе та свого суспільства.

При облаштуванні автономної каналізації ми часто стикаємося з труднощами, пов'язаними з високим рівнем ґрунтових вод. Такі проблеми можуть призвести до серйозних пошкоджень системи, підтоплення та неприємних наслідків. Але є добрі новини! Компанія АКВАТЕК-УКРАЇНА, лідер на ринку автономних систем каналізації, пропонує унікальне та надійне рішення для всіх ваших проблем.

У різних місцевостях рівень ґрунтових вод може значно змінюватись. Області з високим рівнем ґрунтових вод часто зустрічаються в низинних та болотистих районах, де ґрунт нездатний ефективно відводити воду.

Що стосується пори року, високий рівень ґрунтових вод найчастіше спостерігається навесні та восени, коли кількість опадів вища, а випаровування води менше. Це періоди, коли вода має схильність затримуватись у ґрунті, що може призвести до підтоплення та затоплення низинних ділянок.

Літо - сезон відпусток, час, коли хочеться бути ближче до води - до чистої води. На жаль, з кожним роком знайти чисту воду в Україні навіть на березі найчистішого та елітного платного пляжу стає все важче. І пов'язано це не з рідкісною навалою медуз, яка сталася нещодавно на узбережжі Азовського моря, а з напливом рідких і твердих відходів - наших з вами, не чужих. Готелі, ресторани, бари та й просто громадські туалети на узбережжі будь-якого українського моря, озера, річки чи водойми створюють неймовірну кількість стічних вод, про подальшу долю яких нам нічого не відомо. І навіщо? - адже ми йдемо на горщик, натискаємо кнопку зливу - і справу зроблено! А через дві години «насолоджуємося» купанням на пляжі в своєму власному лайні, яке не так помітно і не так смердить, бо просто розмішати в великій кількості води прибережної зони.

Як хочеться поніжитися на березі моря на сонечку, покупатися в солоній морській воді! І Україна може похвалитися наявністю таких чудових місць. Але! Ми - всі українці, намагаємося вирватися в Єгипет, Туреччину або деінде завгодно в гонці не тільки за якісним сервісом, але ще і за чистим морем. Незважаючи на те, що всі об'єкти на узбережжі повинні бути обладнані або підключені до повноцінної системи очищення стічних вод, в більшості випадків стоки в неочищеному вигляді йдуть в море або грунт. Але є винятки. Серед них чимало клієнтів АКВАТЕК-УКРАЇНА, які встановлюють одну з найкращих і надійних систем автономної каналізації і тим самим зберігають навколишнє середовище хоча б на своєму шматочку берега.