Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Як обрати каналізацію

ПРОМИСЛОВИЙ ЖИРОВЛОВЛЮВАЧ АКВАТЕК-УКРАЇНА виробляє за індивідуальним замовленням жировловлювачі будь-якої продуктивності - від кухонних жировловлювачів під раковину до промислових для м'ясокомбінатів та інших підприємств.

У сучасних умовах, коли підприємства харчової промисловості стикаються з підвищеними вимогами до очищення стічних вод, якісні жировловлювачі відіграють ключову роль. Компанія "АКВАТЕК-УКРАЇНА" вже 20 років є лідером на ринку, пропонуючи надійні та ефективні рішення для очищення стічних вод з використанням жировловлювачів.

СТАНЦІЇ БІОЛОГІЧНОЇ ОЧИСТКИ СТІЧНИХ ВОД AQUATEC представляє локальні очисні споруди, які використовують запатентовану технологію VFL, визнану та сертифіковану в Європейському Союзі.

Для приватних будинків розроблено 6 варіантів очисних споруд, а для промислових та адміністративних будівель - 11 моделей автономної каналізації AQUATEC з продуктивністю від 5 до 300 м3 на день.

Технологія VFL (Vertical Flow Labyrinth) — це унікальне рішення, що забезпечує високу якість очищення стічних вод за низьких капітальних та експлуатаційних витрат.

ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ Якщо ви шукаєте локальні очисні споруди або автономну каналізацію для свого будинку або підприємства, то ви потрапили за адресою. Ми справжні фахівці у очищенні стічних вод в Україні.

Вода – це джерело життя, і її чистота безпосередньо впливає на здоров'я людини та навколишнє середовище. В Україні, де проблема очищення стічних вод стоїть особливо гостро, локальні очисні споруди (ЛОС) відіграють ключову роль у забезпеченні екологічної безпеки.

Локальні очисні споруди (ЛОС) компанії AQUATEC, вироблені в Словаччині, представляють собою сучасне оптимальне рішення для очищення побутових стічних вод. З 2006 року автономна каналізація AQUATEC успішно працює на тисячах об'єктів по всій Україні, а також експортується в 34 країни світу.

емкости для воды В пошуках надійного рішення для зберігання води?

«АКВАТЕК-УКРАЇНА» пропонує «вічні» ємності для води, резервуари для поливу, виготовлені з високоякісного поліпропілену, який забезпечує довговічність та стійкість до різних зовнішніх впливів.

індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми розуміємо, що кожен проект унікальний. Тому пропонуємо послуги з виготовлення ємностей для води за індивідуальним замовленням. Незалежно від розміру та форми, наша компанія готова розробити та виробити ємність, яка ідеально впишеться в ваші обмежені умови та відповідає всім технічним вимогам.

биосептик для дома Шукаєте автономну каналізацію чи біосептик для дому у Кременчуці, Черкасах чи Полтаві? - Ви знайшли найкраще рішення!

Наші надійні та компетентні партнери – АКВАТЕК-КРЕМЕНЧУК – вирішать будь-яке завдання автономної каналізації будинку.

Багаторічний досвід роботи в Полтавській області, власний штат фахівців, техніки та склад популярних моделей біосептиків AQUATEC для дому – гарантія якості та довіри.

Вже 10 років наші колеги займаються облаштуванням автономної каналізації AQUATEC для приватних будинків, а також встановленням жироуловлювачів на підприємствах громадського харчування у тому числі в Полтаві та Черкасах. За час роботи вони реалізували кілька десятків об'єктів по всьому регіону, отримавши позитивні відгуки та подяки від своїх клієнтів.