Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Як обрати каналізацію

биосептик для дома Шукаєте автономну каналізацію чи біосептик для дому у Кременчуці, Черкасах чи Полтаві? - Ви знайшли найкраще рішення!

Наші надійні та компетентні партнери – АКВАТЕК-КРЕМЕНЧУК – вирішать будь-яке завдання автономної каналізації будинку.

Багаторічний досвід роботи в Полтавській області, власний штат фахівців, техніки та склад популярних моделей біосептиків AQUATEC для дому – гарантія якості та довіри.

Вже 10 років наші колеги займаються облаштуванням автономної каналізації AQUATEC для приватних будинків, а також встановленням жироуловлювачів на підприємствах громадського харчування у тому числі в Полтаві та Черкасах. За час роботи вони реалізували кілька десятків об'єктів по всьому регіону, отримавши позитивні відгуки та подяки від своїх клієнтів.

біосептик для дому «Біосептик для дому» - саме так називають і шукають автономну каналізацію для приватного будинку з метою вирішення проблеми очищення стічних вод.

У листопаді 2023 року було реалізовано проект з монтажу біосептика для приватного будинку в Дергачівському районі Харківської області. Це була не проста задача, оскільки на ділянці будинку високий рівень грунтових вод, що створює ризик затоплення та забруднення системи очищення стічних вод.

Високі грунтові води

Високий рівень грунтових вод - один з найскладніших факторів, які слід враховувати при монтажі автономної каналізації. Якщо грунтові води піднімаються вище рівня біосептика чи дренажного поля, це може призвести до наступних негативних наслідків:

Якщо ви шукаєте найкращу автономну каналізацію під ключ для будинку чи підприємства, то ви опинилися у правильному місці!

З 2006 року наша компанія забезпечує весь цикл робіт – від проекту до сервісу – з облаштування автономної каналізації AQUATEC у всіх регіонах України. На відміну від вигрібної ями, септика та біосептика, автономна каналізація AQUATEC має такі переваги:
- не забруднює довкілля та не створює неприємних запахів
- не вимагає регулярного викачування та утилізації відходів
- не займає багато місця на ділянці та не псує ландшафт
- економить воду та електроенергію
- забезпечує високу якість очищення води, яку можна використовувати для поливу
- зберігає здоров'я вашим дітям та близьким

Каналізація в приватному будинку - це важлива та необхідна частина комфортного проживання. Вона забезпечує гігієну, здоров'я та екологічність. Каналізація в будинку починається не з унітазу, а з автономної каналізації. У цій статті розглянуто різні типи каналізації в приватному будинку, а також чому автономна каналізація AQUATEC є найкращим рішенням.

Типи каналізації у приватному будинку

Існують два принципово різні типи каналізації в приватному будинку - централізована та автономна. Централізована каналізація передбачає підключення до загальної мережі, яка відводить стічні води від будинку до міських очисних споруд. Автономна каналізація передбачає наявність власної системи збору, очищення та утилізації стічних вод на ділянці.

При купівлі будь-якої техніки - від кавомолки до ноутбука та автомобіля - роль справжніх відгуків споживачів визначальна. На жаль, при виборі автономної каналізації багато клієнтів орієнтуються на думку свого прораба, яке, в свою чергу, формується виключно розміром відкату постачальника автономної каналізації. Найкращим підтвердженням цьому є безліч несправних біосептиків та біопроцесорів у дорогих будинках українців без єдиного реального відгуку в інтернеті.