Головні офіси в Києві та Харкові
працюють в штатному режимі

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
АКВАТЕК-УКРАЇНА всім колективом вітає надання Україні статусу кандидата до Європейського Союзу.

Весь наш колектив ще 17 років тому зробив маленький, але впевнений крок у цьому напрямі із початком роботи на ринку України у сфері автономної каналізації з локальними очисними спорудами AQUATEC виробництва Словаччини.

Таким чином, можна констатувати той факт, що кожен існуючий та потенційний клієнт нашої компанії вже є частиною європейського союзу у невеликій, але дуже важливій у житті сфері, пов'язаній з очищенням стічних вод.

Існує чимало супротивників інтеграції України до європейської спільноти.

Життя продовжується!

Багато людей не витримують постійного шуму та вибухів ракет, якими нас - харків'ян бомблять з боків окупованих територій, та й самого Бєлгорода. Вони їдуть до центру та заходу України, в європейські країни, але багато залишилися і живуть тут. Так що у нас є робота.

Наша автономна каналізація AQUATEC заполонила багато домівок в Харківській області, в місті та й по всій території України. І поступають нам такі собі веселі, на фоні бойових дій, дзвіночки-питання:

«Зробіть будь ласка сервіс!», «Хочу придбати очисну споруду AQUATEC!», «Можливо зараз облаштувати?»… Саме такі дзвінки вдихають впевненість в завтрашньому дні, в нашій перемозі. Виїжджають наші сервісні інженери, видають технічні завдання, роблять сервіси наших очисних споруд AQUATEC, також роблять монтаж нових, тільки що придбаних нашими клієнтами, і все це під гул та вибухи ворожих руськіх ракет, градів.

Харків - перша столиця України, друге найбільше місто, головний науковий та освітній центр країни, розташоване за 30 км від держави, яка 24 лютого 2022 року оголосила нам війну. Через кілька днів після початку вторгнення, прийшовши до тями після шоку, наш колектив "АКВАТЕК-УКРАЇНА" продовжив свою роботу. Зокрема, було вжито необхідних заходів щодо забезпечення безпеки 38 тварин, які знаходяться в нашому розпліднику під благодійним патронажем компанії. У перші кілька тижнів війни нам вдалося організувати закупівлю 50 мішків корму для наших вихованців, що дозволить їм нормально харчуватися протягом найближчих 2-3 місяців.

Це стало можливим завдяки педантичній та сумлінній роботі нашого персонального менеджера компанії "СУЗІР'Я" - Вероніці Чистякової.

За перші 40 днів війни нами було врятовано 6 кинутих собак та 3 кішки, які, на превеликий жаль, були викинуті своїми господарями внаслідок втечі з міста Харків у безпечніші райони.

Активний мул, розроблений під контролем НАТО в таємній лабораторії словацької компанії AQUATEC, окрім своєї здатності переробляти всі нечистоти, є ще й потужною біологічною зброєю, яка спрямована на знищення руськой раси.

Свідченням цього є спроби рашистів знищити очисні споруди AQUATEC ракетами та системами реактивного залпового вогню.

Завдяки кривим рукам руськіх недо-інженерів, іржавим гарматам та п'яним оркам жоден снаряд у ціль не влучив. Ось, щоправда, кришки та каналізаційні люки вибуховою хвилею знесло.

Команда АКВАТЕК-УКРАЇНА у роботі на 100%!

Питання вибору автономної каналізації для заміського будинку, дачі гостро постає під час переїзду перед власниками житлової нерухомості. Не можна зволікати з облаштуванням, але й поспішати при відборі теж не слід. Здійснені помилки буде складно виправити. Існує кілька видів систем для очищення стічних вод. Вони розрізняються за функціоналом, якістю ліквідації відходів, складності в обслуговуванні, розцінками. Зваживши всі плюси та мінуси, визначивши ключові критерії для вибору, ви зможете замовити відповідний пристрій. Сучасна автономна каналізація від виробника AQUATEC користується широким споживчим попитом. Але перед остаточним вибором необхідно звіритися зі своїми потребами, уточнити низку параметрів.