Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

автономна каналізація для приватного будинку


Очищення зливових стоків

Комплексна система очищення дощових стоків для промислових підприємств, паркувань, АЗС, територій ринків та торговельно-розважальних центрів

Як купити

Очисні споруди зливових стічних вод призначені для видалення нафтопродуктів, піску, завислих речовин та інших домішок з поверхневих стоків, що утворюються природним шляхом у процесі природних опадів та танення снігу на великих площах. Після проходження через очисні споруди дощових стоків AQUATEC вода може бути відведена в річку, у водойму або в дренажну систему.

Очищення зливових стоків застосовується на таких об'єктах:
 • промислові підприємства з відкритими складськими територіями
 • дорожні об'єкти - заправки, паркування, зони відпочинку
 • паркування та території торгово-розважальних центрів, ринків, супермаркетів
 • житлові забудови з зонами паркування


Очисні споруди зливових стоків AQUATEC виготовляються за індивідуальним проектом з європейського поліпропілену як у самонесучому корпусі, так і для монтажу в з/б кільцях.

Продуктивність системи очищення дощових стічних вод AQUATEC масштабується в залежності від поставленого завдання і включає наступні технологічні вузли:

 • накопичувальний резервуар із відстійником
 • пісковловлювач
 • нафтовловлювач
 • сорбційний фільтр


Для великих об'єктів всі системи очищення зливових стічних вод AQUATEC комплектуються блоком бай-пас, який є обвідною лінією для запобігання затопленню системи та зниження її продуктивності наднормативному скидання дощових стоків. Переваги очисних споруд дощових вод AQUATEC: Для великих об'єктів всі системи очищення зливових стічних вод AQUATEC комплектуються блоком бай-пас, який є обвідною лінією для запобігання затопленню системи та зниження її продуктивності наднормативному скидання дощових стоків.

Переваги очисних споруд дощових вод AQUATEC:
 • Надійність. Гарантія на очисні споруди становить від 25 років. Європейський поліпропілен AQUATEC є безальтернативним матеріалом за якістю та терміном служби для агресивних стоків.
 • Ефективність. Технологія, що застосовується в очисних спорудах зливових стоків AQUATEC, дозволяє знизити забрудненість поверхневої рідини на 98%, що дає змогу безпечно скидати воду в грунт або у водойму.
 • Практичність. Очисні споруди зливових стоків AQUATEC не використовують хімічні реагенти та добавки, а також функціонують на основі гравітаційного перетікання рідини без електроустаткування. Обслуговування зводиться до періодичного видалення накопичених забруднень.
 • Доступність. Завдяки модульності конструкції, вартість обладнання та монтажу очисних споруд дощових стоків AQUATEC істотно нижча за аналогічні монолітні вироби на ринку.

Бажаєте працювати з нами?