Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Про AQUATEC

СТАНЦІЇ БІОЛОГІЧНОЇ ОЧИСТКИ СТІЧНИХ ВОД AQUATEC - це європейська автономна каналізація, яка забезпечує біологічне очищення стічних вод на тисячах об'єктів України з 2006 року.

Якість і надійність локальних очисних споруд AQUATEC представлена в роботі. Просто відвідайте наших клієнтів у будь-якому регіоні України та викресліть наших конкурентів зі свого списку!

Біологічне очищення стічних вод: інноваційний підхід AQUATEC.

Ми пропонуємо системи автономної каналізації, які використовують принципи біологічного очищення з максимальною КПД завдяки унікальній патентованій в Європейському Союзі технології VFL.

Вітаємо своїх героїв – співробітників та клієнтів – з прийдешнім різдвом та 2024 роком! Бажаємо, щоб ваші каси були такими ж глибокими, як очищені вами водойми, а конкурентам – шукати новий бізнес, бо ми вже все забрали.

Сьогодні, 18 листопада 2023 року, компанія АКВАТЕК-УКРАЇНА святкує свій 19 день народження. За цей час ми пройшли через багато чого: кризи, пандемію та війну. Але ми вистояли і продовжуємо розвиватися.

Кожна людина при виборі автономної каналізації для приватного будинку прагне одного – отримати працюючу систему за мінімальну суму.

Якщо в даному контексті мінімальна сума визначається ціною обладнання та чітко виражена в грошах, то поняття "працююча система" не може бути трактовано і сприйнято однозначно.

Розберемося?

1. Якість очищення стічних вод.

По-перше, і це головне, клієнт хоче отримати за свої гроші результат призначення автономної каналізації-очищені стічні води.

Протягом останніх років Україна зіткнулася із серією непростих випробувань, спричинених війною та руйнуваннями. Проте, навіть під час цих труднощів, українські громадяни продовжували демонструвати свою дивовижну стійкість та рішучість відновлювати свої будинки та життя. Дуже символічно, що у процесі відновлення багато хто з них звертає увагу на автономну каналізацію AQUATEC, яка стає яскравим зразком вирішення майбутніх викликів, з якими стикається наша країна в європейській спільноті.

Автономна каналізація AQUATEC є інноваційною системою, яка дозволяє приватним домовласникам забезпечити безпечне та екологічно чисте видалення стічних вод. Важливою перевагою цієї системи є її незалежність від централізованих комунікацій, що особливо важливо за умов зруйнованої інфраструктури та воєнних дій.