Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

Сертифікати і нагороди

Сертифікаты Досягнення і нагороди Членство в організаціях Очисні споруди AQUATEC (Словаччина) є одними з небагатьох, які сертифіковані відповідно до Європейського Стандарту EN 12566-3, а також протестовані на ефективність в Інституті контролю технологій очищення стічних вод в Німеччині(PIA - Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH), Інституті будівельної техніки Німеччини (DIBt - Deutsches Institut für Bautechnik), Асоціації експертів з технологій очищення стоків в Словаччині (ACE), Німецькому освітньо-демонстраційному центрі систем автономної каналізації (BDZ). Беручи до уваги процеси інтеграції України в європейське співтовариство, кожен клієнт повинен поставитися з особливою увагою до вибору постачальника локальних очисних споруд стічних вод, так як сертифікат ЄС означає не тільки впевненість в якості обладнання, а й впевненість в майбутньому існуванні його виробника. Іншими словами, кожному клієнтові потрібен гарантійний або технічний сервіс в наступні роки. Ці послуги зможуть надати лише ті компанії, які залишаться на ринку і будуть досить сильними, щоб слідувати технологічному прогресу. Саме тому необхідно вибирати автономну каналізацію ретельно і далекоглядно. сертификация автономной канализации Електронні копії сертифікатів ЄС
сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома
Електронні копії сертифікатів України
сертификаты на автономную канализацию для частного дома сертификаты на автономную канализацию для частного дома
Електронна копія сертифіката УкрСЕПРО
сертификаты на автономную канализацию для частного дома
Досягнення і нагороди очисних споруд, що використовують технологію VFL®
купить сертифицированный септик
Відповідність європейській нормі EN 12566-3
купить сертифицированный септик
Deutsches Institut für Bautechnik (DIBt) є органом, який видає сертифікати для станцій біологічної очистки. Цей сертифікат є обов'язковим для продажу в Німеччині, а також шанований в інших країнах (наприклад, в Австрії) www.dibt.de
купить сертифицированный септик
Відповідність всім нормам і правилам продажу очисних споруд у Франції.
купить сертифицированный септик
SINTEF (Норвегія) - це широка багатопрофільна дослідницька організація з міжнародним досвідом на вищому рівні в області технологій, природничих наук, медицини та соціальних наук.
купить сертифицированный септик
SP Technical Research Institute of Sweden є національним інститутом технічної оцінки, досліджень, випробувань і тісно співпрацює з компаніями, університетами, технологічними інститутами та іншими організаціями.
купить сертифицированный септик
Nova Scotia (Канада) забезпечує сертифікацію осіб, що експлуатують класифіковані об'єкти водопостачання і водовідведення в Новій Шотландії, є обов'язковим відповідно до Правил з водопостачання та водовідведення і громадського питного водопостачання.
купить сертифицированный септик
Generalitat Valenciana (Іспанія) - підтвердження відповідності заявленим стандартам державною установою Іспанії
купить сертифицированный септик
SPSC (Литва) - Основною метою SPSC є надання послуг по сертифікації будівельної продукції, оцінки відповідності продуктивності, тестування та оцінки внутрішнього контролю виробництва за заявками клієнтів.
купити сертифікований септик
Литовська рада з екологічного будівництва (LGBC) - це некомерційна організація, активно сприяє створенню стійкого навколишнього середовища і стимулює інновації в проектуванні, будівництві та експлуатації зелених будівель в Литві.
купити сертифікований септик
Норми ISO 9001 і ISO 14001 . Ми застосовуємо Менеджмент якості відповідно до ISO 9001 і охорони довкілля щодо ISO 14001.
купити сертифікований септик
TÜV - впроваджена система управління відповідно до ISO 9001, стандартами екологічного менеджменту ISO 14001 і системою BS OHSAS 18001 для управління охороною праці і здоров'ям.
купити сертифікований септик
ІНСТИТУТ ВИПРОБУВАНЬ І ДОСЛІДЖЕНЬ У БУДІВНИЦТВІ - різні види випробувань, які проводилися цією інституцією для наших очисних споруд, резервуарів з формуванням, пластикових листів.
купити сертифікований септик
Завод August ir Ko є першою виробничою будівлею в Литві, що відповідає стандартам екологічної оцінки BREEAM , і в вересні 2015 року будівля отримав рейтинг енергоефективності A+.
Членство компанії aquatec в міжнародних організаціях
купити сертифікований септик
Bildungs- und Demonstrationszentrum für dezentrale Abwasserbehandlung - BDZ e.V. (Німеччина)
Навчально-демонстраційний центр по децентралізованій очистці стічних вод. Центр є ініціативою з просування децентралізованого очищення стічних вод. Штаб-квартира - м. Лейпциг, Німеччина. Центр розширюється і стає загальноєвропейською організацією, що представляє виробників систем очищення стічних вод.
www.bdz-abwasser.de
купити сертифікований септик
DWA Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, Abwasser und Abfall e.V. (Німеччина)
Німецька асоціація з управління водними ресурсами, стічними водами і відходами. Асоціація об'єднує експертів і компанії в області води, стічних вод і відходів з метою обміну інформацією на практичному і професійному рівнях. DWA також сертифікує німецькі компанії, які надають послуги з очищення побутових стічних вод.
www.dwa.de
купити сертифікований септик
The Czech Water Association (CzWA) (Чехія)
Чеська Водна Асоціація об'єднує експертів, компанії і установи, що працюють в галузі управління водними ресурсами і охорони водного середовища.
www.czwa.cz
купити сертифікований септик
Lithuanian Confederation of Industrialists (LPK) (Литва)
Конфедерація промисловців Литви. Литовська конфедерація промисловців - велика асоціація і лобістська група в Литві, яка представляє інтереси великих промисловців і роботодавців. Конфедерація є організацією, що об'єднує 50 галузевих і 7 регіональних асоціацій, що охоплюють більше 3000 середніх і великих підприємств з різних державних і приватних секторів.
купити сертифікований септик
"Šilutės vandenys" (Литва)
Асоціація з вирішення екологічних питань видалення стічних вод з забруднюючих речовин, що складають загальний обсяг технічних і організаційних заходів. Облік стічних вод, контроль забруднення, розслідування, викид в навколишнє середовище.
купити сертифікований септик
Association of Lithuanian Water Suppliers (Литва)
Асоціація постачальників води Литви.
купить сертифицированный септик
Association of Treatment Experts in the Slovak Republic (Словакия)
Асоціація експертів з очищення стоків в Словацькій Республіці. Команія AQUATEC VFL s.r.o. є корпоративним членом Асоціації експертів з очищення стоків в Словацькій Республіці, яка працює в області очисних споруд для побутових стічних вод.
www.acesr.sk
купити сертифікований септик
Association of Rotational Moulding (Central Europe) (ЄС)
Асоціація виробників в сфері ротаційного молдинга (Центральна Європа). Асоціація виробників формувальної продукції для центральної Європи зі штаб-квартирою в Німеччині. Виробники з галузі ротаційного молдинга мають можливість обмінюватися знаннями та досвідом на міжнародному рівні.
www.rotational-moulding.de