Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

Наша компанія, ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА», є ексклюзивним представником в Україні компанії AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина)

Компанія AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) займає провідне місце в Європі в області розробки і серійного виробництва обладнання автономної каналізації для очищення господарсько-побутових стічних вод. Технологія VFL - це:
- ефективно
- екологічно
- надійно
У локальних очисних спорудах AQUATEC використовується технологія біологічного очищення останнього покоління, яка розроблена в 2004 році і запатентована під назвою VFL (Vertical Flow Labyrinth - вертикально-проточний лабіринт). Технологія VFL в даний час забезпечує найбільш ефективний і енергозберігаючий процес очищення господарсько-побутових стічних вод в світі. компания АКВАТЕК УКРАИНА

Наша історія:

2004 рік Заснування компанії в м. Харкові. Отримання ліцензії на проектування мереж водопостачання і каналізації (ВК). Виготовлення перших проектів в сфері ВК.

2005 РІК Переговори з компанією AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина) про просування на ринку України інноваційного обладнання для очищення господарсько-побутових стічних вод - локальних очисних споруд AQUATEC.

2006 РІК Укладення зовнішньоекономічної угоди з компанією AQUATEC і перші поставки в Україну систем автономної каналізації. Сертифікація обладнання, отримання висновків СЕС та УкрСЕПРО.

2007 РІК Зростання продажів локальних очисних споруд AQUATEC, а також робота нашої компанії на високому європейському рівні дозволяють нам на початку 2008 року отримати статус ексклюзивного і офіційного представництва компанії AQUATEC VFL s.r.o. в Україні.

2008 РІК Повний ребрендинг компанії. Ми стаємо ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА". Відкриття власного офісу в м.Київ. Початок формування дилерської мережі по Україні.

2009 РІК Відкриття офісів в АР Крим в м. Сімферополь і Севастополь. Постачання обладнання для автономної каналізації готелів на березі Чорного моря. Висновок дилерських угод з представниками в Житомирі, Луганську, Донецьку, Чернігові, Луцьку, Сумах, Чернівцях і Вінниці.

2010-
2013 роки
Відкриття власного офісу в Одесі. Численні поставки локальних очисних споруд AQUATEC як для приватних клієнтів, так і для виробничих підприємств в усі регіони України. Активна рекламна кампанія на виставкових майданчиках великих обласних центрів України, по ТБ і в інтернеті. Формування партнерських відносин з численними будівельними і проектними організаціями України.

2014-
2015 роки
Завдяки напрацьованому позитивного іміджу і, не дивлячись на політичну і фінансову кризу в країні, ми продовжуємо працювати.

2016-
2017 роки
Початок власного виробництва поліпропілену компанією AQUATEC (Словаччина) як основної сировини для виробництва обладнання автономної каналізації, дозволяє нам суттєво знизити ціну і робить продукцію AQUATEC ще більш конкурентноздатною на ринку України. Оптові поставки листового поліпропілену AQUATEC в Україні. Стабільне нарощування продажів.

2018-
2019 роки
Висування на ринок нових моделей локальних очисних споруд середньої продуктивності від 4,5 до 35 м3/добу, які транспортуються стандартним транспортом.

2020 роки Різке зростання попиту на автономну каналізацію AQUATEC для приватних будинків, який викликаний двома ключовими факторами - коронавірус і посилення контролю в сфері охорони навколишнього середовища.

Самоізоляція і локдаун набагато простіше переносяться на території приватного домоволодіння, ніж в квартирі. Саме цим обумовлений попит на локальні очисні споруди АКВАТЕК, які є невід'ємною частиною будь-якого сучасного будинку.

Реалізація ряду великих проектів з очищення зливових стічних вод промислових підприємств. Комплексна поставка понад 200 очисних споруд AQUATEC для забудовників котеджних містечок.

Оновлення всього автопарку сервісної служби АКВАТЕК-УКРАЇНА для своєчасного і якісного обслуговування обладнання очищення стічних вод AQUATEC.

Вузька спеціалізація і досвід роблять нас професіоналами Якісне обладнання поряд з компетентністю наших співробітників і відповідальним ставленням до кожного клієнта роблять нашу компанію лідером на ринку України в області поставки, облаштування та обслуговування систем автономної каналізації.

Тисячі успішно реалізованих локальних очисних споруд, а також сепараторів жиру, нафти і комплектних насосних станцій у всіх куточках України з 2006 року сформували нашої компанії імідж надійного партнера в даній сфері.

Європейський підхід до роботи з обладнанням, виробленим в Словаччині і сертифікованим згідно з нормами і вимогами ЄС, дають нашим клієнтам можливість вже сьогодні перейти на зовсім інший, якісно новий рівень забезпечення екологічного комфорту свого життя. Працюємо індивідуально з кожним клієнтом "під ключ" На даний момент головні офіси ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» в Києві, Харкові та Одесі зі складами і парком сервісних автомобілів, проектна група і будівельний підрозділ, а також дилерська мережа в 12 обласних центрах України дозволяють вирішувати питання комплексного облаштування автономної каналізації («під ключ») в будь-якому обсязі в стислі терміни. компания поставщик автономной канализации

Наша спеціалізація:

  • Поставка, монтаж і сервісне обслуговування біологічних локальних очисних споруд AQUATEC для очищення господарсько-побутових стічних вод від індивідуальних житлових будинків, котеджів, об'єктів малоповерхової забудови, промислових і побутових об'єктів, розташованих в районах, які не мають централізованої системи каналізації
  • Проектування, виготовлення і монтаж сепараторів жиру, нафти, комплектних насосних станцій та інших виробів з листового поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина)
  • Оптові поставки листового поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина)