Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

Що таке септик?

Дуже часто під системою локальної очистки стічних вод або автономною каналізацією мають на увазі установку септика. Багато клієнтів шукають септик для будинку або біосептік для дачі, хоча насправді мають на увазі повноцінну біологічну очистку стічних вод.

Стічні води в септику не очищається! За своєю суттю септик для будинку є звичайною гідроізольованою ємністю, яка складається з одного або кількох відсіків, в яких відбувається відстоювання стічної рідини до її потрапляння в грунт. При цьому стічні води в септику не очищаються, а лише відбувається осадження деяких зважених часток. Біосептік для будинку можна побудувати самостійно з цегли або залізобетонних кілець.

Таким чином, септик для будинку може бути лише елементом локального очисної споруди, забезпечуючи попереднє очищення стічних вод від твердих нерозчинних забруднень. Офіційно септики заборонені в Україні Септики виготовляються промисловим способом з поліетилену або поліпропілену. Також облаштовують септики для дачного будинку на місці із залізобетонних кілець. Пластиковий біосептік більш довговічний. Наша компанія не виробляє септики, так як на їх зміну в усьому цивілізованому світі прийшла автономна каналізація AQUATEC, яка дозволяє повністю очистити стічні води.

Установку септика можна розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, в якому проводять тільки вихідні дні. Зазвичай септики монтують на об'єктах при відсутності регулярного централізованого водопостачання. В основному, в Україні користується попитом біосептік для дачі або септик для заміського будинку. Септик вимагає регулярного виклику асенізатора Септик коштує дешевше повноцінної біологічної очисної споруди , так як має примітивну конструкцію. Обслуговування септика полягає в постійному його чищенні, в тому числі за допомогою асенізаційної машини. Для придушення запаху і гальмування розвитку небезпечних бактерій в септик для приватного будинку засипають спеціальні препарати - біоензими, які лише на якийсь час гальмують процеси гниття рідких відходів.

Недоліки септиків: Септик - це джерело сморіду і зараження грунту
В разі, коли житловий будинок або інший об'єкт побуту експлуатується на регулярній основі, включаючи постійне утворення стічних вод від санвузлів, душових, пральних і посудомийних машин, необхідно розглядати повноцінну біологічну очистку стічних вод на базі автономної каналізації виробництва компанії AQUATEC (Словаччина), оскільки ніякої септик для будинку або біосептік для заміського будинку не впорається з повноцінною очищенням стоків від небезпечних для життя бактерій і речовин . септик для частного дома септик для приватного будинку AQUATEC - найкраща альтернатива септику! На відміну від септика, вкладаючи кошти в придбання високоякісної системи автономної каналізації AQUATEC (Словаччина), наші клієнти інвестують гроші на багато років, в першу чергу, в своє здоров'я і комфорт. септик для частного дома Автономна каналізація AQUATEC в довгостроковій перспективі набагато дешевше септика!

Беручи до уваги той факт, що автономна каналізація облаштовується як мінімум на 20 років, кошти, зекономлені в процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC, істотно перевершують економію витрат при покупці септика. Саме тому ми рекомендуємо добре подумати перед тим, як купити септик для будинку або зробити вибір на користь надійної і якісної системи очищення стічних вод європейського рівня AQUATEC.