Главная страница АКВАТЕК-УКРАИНА Контакты АКВАТЕК-УКРАИНА
Київ: (044) 222-73-07; (050) 307-77-78
Харків: (057) 756-70-85; (066) 030-55-50
e-mail: info@aquatec.in.ua

Септик


Дуже часто під системою локальної очистки стічних вод або автономною каналізацією мають на увазі установку септика.


Стічні води
в септику не очищаються!

За своєю суттю септик для будинку є звичайною гідроізольованою ємністю, яка складається з одного або декількох відсіків, в яких відбувається відстоювання стічної рідини до її потрапляння в грунт. При цьому стічні води ні яким чином не очищаються, а лише відбувається осадження деяких зважених часток.

Таким чином, септик може бути лише елементом локальної очисної споруди, забезпечуючи попереднє очищення стічних вод.

Септики виготовляються промисловим способом з поліетилену або поліпропілену. Також облаштовують септики на місці із залізобетонних кілець. Пластиковий септик більш довговічний. Наша компанія виробляє септики за індивідуальним замовленням з високоякісного поліпропілену виробництва AQUATEC. Монтаж септиків виробництва ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» не вимагає залізобетонних кілець, так як їх конструкція самонесуча.

Установку септика доцільно розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, в якому проводять тільки вихідні дні. Зазвичай септики монтують на об'єктах при відсутності регулярного централізованого водопостачання. В основному, в Україні користується попитом септик для дачі або септик для заміського будинку.


Септик вимагає регулярного визову ассенізатора

Септик коштує дешевше повноцінної біологічної очисної споруди, так як має примітивну конструкцію. Обслуговування септика полягає в постійному його чищенні, в тому числі за допомогою асенізаційної машини.

Недоліки септика:Септик - це джерело смороду і зараження грунту

У разі, коли житловий будинок або інший об'єкт побуту експлуатується на регулярній основі, включаючи постійне утворення стічних вод від санвузлів, душових, пральних і посудомийних машин, необхідно розглядати повноцінну біологічну очистку стічних вод на базі автономної каналізації виробництва компанії AQUATEC (Словаччина).

Септики для частного дома
AQUATEC - краща альтернатива септику!

На відміну від септика, вкладаючи кошти в придбання високоякісної системи автономної каналізації AQUATEC (Словаччина), наші клієнти інвестують гроші на багато років, в першу чергу, в своє здоров'я і комфорт.


АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ AQUATEC В ДОВГОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ СЕПТИКА!

Беручи до уваги той факт, що автономна каналізація облаштовується як мінімум на 20 років, кошти, зекономлені в процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC, істотно перевершують економію витрат при покупці септика. Саме тому ми рекомендуємо добре подумати перед тим як купити септик або зробити вибір на користь надійної і якісної системи очищення стічних вод європейського рівня AQUATEC.

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома