главная страница aquatec
viber
watsapp
telegram
Київ: (044) 222-73-07; (050) 307-77-78
Харків: (057) 756-70-85; (066) 030-55-50
e-mail: info@aquatec.in.ua

Септік


Дуже часто під системою локальної очистки стічних вод або автономною каналізацією мають на увазі установку септика.Багато клієнтів шукають септик для будинку або біосептік для дачі, хоча насправді мають на увазі повноцінну біологічну очистку стічних вод.


Стічні води
в септику не очищаються!

За своєю суттю септик для будинку є звичайною гідроізольованою ємністю, яка складається з одного або декількох відсіків, в яких відбувається відстоювання стічної рідини до її потрапляння в грунт. При цьому стічні води в септику ні яким чином не очищаються, а лише відбувається осадження деяких зважених часток. Біосептік для будинку можна побудувати самостійно з цегли або залізобетонних кілець.

Таким чином, септик для дому може бути лише елементом локальної очисної споруди, забезпечуючи попереднє очищення стічних вод від твердих нерозчинних забруднень.

Септики виготовляються промисловим способом з поліетилену або поліпропілену. Також облаштовують септики для дачного будинку на місці із залізобетонних кілець. Пластиковий септик більш довговічний. Наша компанія не виробляє септики, так як на їх зміну в усьому цивілізованому світі прийшла автономна каналізація AQUATEC, яка дозволяє повністю очистити стічні води.

Установку септика можна розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, в якому проводять тільки вихідні дні. Зазвичай септики монтують на об'єктах при відсутності регулярного централізованого водопостачання. В основному, в Україні користується попитом біосептик для дачі або септик для заміського будинку.


Септик вимагає регулярного визову ассенізатора

Септик коштує дешевше повноцінної біологічної очисної споруди, так як має примітивну конструкцію. Обслуговування септика полягає в постійному його чищенні, в тому числі за допомогою асенізаційної машини. Для придушення смердючі і гальмування розвитку небезпечних бактерій в септик для приватного будинку засипають спеціальні препарати - біоензими, які лише на якийсь час гальмують процеси гниття рідких відходів.

Недоліки септика:Септик - це джерело смороду і зараження грунту

У разі, коли житловий будинок або інший об'єкт побуту експлуатується на регулярній основі, включаючи постійне утворення стічних вод від санвузлів, душових, пральних і посудомийних машин, необхідно розглядати повноцінну біологічну очистку стічних вод на базі автономної каналізації виробництва компанії AQUATEC (Словаччина), оскільки ніякий септик для будинку або біосептік для заміського будинку не впорається з повноцінним очищенням стоків від небезпечних для життя бактерій і речовин.

Септики для частного дома
AQUATEC - краща альтернатива септику!

На відміну від септика, вкладаючи кошти в придбання високоякісної системи автономної каналізації AQUATEC (Словаччина), наші клієнти інвестують гроші на багато років, в першу чергу, в своє здоров'я і комфорт.


АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ AQUATEC В ДОВГОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ СЕПТИКА!

Беручи до уваги той факт, що автономна каналізація облаштовується як мінімум на 20 років, кошти, зекономлені в процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC, істотно перевершують економію витрат при покупці септика. Саме тому ми рекомендуємо добре подумати перед тим як купити септик для дому або зробити вибір на користь надійної і якісної системи очищення стічних вод європейського рівня AQUATEC.

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома

Септик для дома