Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

автономна каналізація для приватного будинку

Що таке септик?

Септик для будинку може бути лише елементом локальної очисної споруди, забезпечуючи попереднє очищення стічних вод від жорстких нерозчинних забруднень.

Як купити

Дуже часто під системою локального очищення стічних вод або автономною каналізацією мають на увазі установку септика. Багато клієнтів шукають септик для дому або біосептик для дачі, хоча насправді мають на увазі повноцінне біологічне очищення стічних вод.
автономна каналізація для приватного будинку

Стічні води
у септику не очищаються!

Cептик - це звичайна ємність, що складається з кількох відсіків, у яких відбувається відстоювання стоків. Стічні води в септику не очищаються, лише відбувається осадження зважених частинок

автономна каналізація для готелю

Септик вимагає
постійного відкачування!

Обслуговування септика полягає у його відкачуванні асенізатором. Для усунення неприємного запаху у септик для приватного будинку засипають біоензими

автономна каналізація для приватного будинку

Септик - джерело сморід
та зараження ґрунту!

Установку септика можна розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, де проводять тільки вихідні дні.

Офіційно септики заборонені в Україні Септики виготовляються промисловим способом із поліетилену або поліпропілену. Також облаштовують септики для дачного будинку на місці із залізобетонних кілець. Пластиковий біосептик більш довговічний. Наша компанія не виробляє септики, тому що на їхню зміну у всьому цивілізованому світі прийшла автономна каналізація AQUATEC, яка дозволяє повністю очистити стічні води.

Установку септика можна розглядати лише як часткове вирішення питання утилізації стічних вод для літнього будинку, де проводять тільки вихідні дні. Зазвичай септики монтують на об'єктах за відсутності регулярного централізованого водопостачання. В основному, в Україні потрібний біосептик для дачі або септик для заміського будинку.

У разі коли житловий будинок або інший об'єкт побуту експлуатується на регулярній основі, включаючи постійне утворення стічних вод від санвузлів, душових, пральних та посудомийних машин, необхідно розглядати повноцінне біологічне очищення стічних вод на базі автономної каналізації виробництва компанії AQUATEC (Словаччина), оскільки жодний септик для будинку або біосептик для заміського будинку не впорається з повноцінним очищенням стоків від небезпечних для життя бактерій та речовин


Заміна септика на автономну каналізацію AQUATEC

септик для приватного будинку
септик для приватного будинку
септик для приватного будинку
AQUATEC - найкраща альтернатива септику! На відміну від септика, вкладаючи кошти у придбання високоякісної системи автономної каналізації AQUATEC (Словаччина), наші клієнти інвестують гроші на багато років, насамперед у своє здоров'я та комфорт. Автономна каналізація AQUATEC у довгостроковій перспективі набагато дешевша за септик! Зважаючи на той факт, що автономна каналізація облаштовується як мінімум на 20 років, кошти, зекономлені в процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC, істотно перевершують економію витрат при покупці септика. Саме тому ми рекомендуємо добре подумати перед тим як купити септик для дому або зробити вибір на користь надійної та якісної системи очищення стічних вод європейського рівня AQUATEC.

Бажаєте працювати з нами?