Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Історія компанії AQUATEC починається не тільки з моменту її заснування в 2004 році в Словаччині, а сягає своїм корінням в далекий 1942 рік в місто Брно, Чехія.

У той час, Людвіг Марцкле, що до війни працював головним технічним інженером очисних споруд міста, сховав від німецьких загарбників проект власної технології очищення стічних вод у своєму будинку.

На жаль, Людвіг не вижив під час війни. Проте, його сини - Володимир та Сватоплук Марцкле виявили креслення та присвятили справу свого життя вдосконаленню технології біологічного очищення стічних вод, розробленої їхнім батьком.

Тільки в 2004 році, після істотних модифікацій, цю технологію очищення стоків, що називається вертикально-проточний лабіринт, вдалося впровадити в найкомпактніших у світі системах автономної каналізації AQUATEC. Завдяки сучасним інноваціям, технологіям та матеріалам робота чеського вченого забезпечує сьогодні на планеті очищення понад 100 млн літрів стічних вод на добу.

Ми впевнено можемо стверджувати, що екологічно чисте майбутнє і здоров'я людства, не в останню чергу, залежать від автономної каналізації AQUATEC.

Подумайте тричі, перед тим як купити біосептик, біопроцесор, септик або, не дай Боже, викопати вигрібну яму, щоб згодом забезпечити тяжкі хронічні захворювання всій своїй сім'ї та дітям до кінця життя.

Бережіть себе і своє життя!
Обирайте AQUATEC!