Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Літо - сезон відпусток, час, коли хочеться бути ближче до води - до чистої води. На жаль, з кожним роком знайти чисту воду в Україні навіть на березі найчистішого та елітного платного пляжу стає все важче. І пов'язано це не з рідкісною навалою медуз, яка сталася нещодавно на узбережжі Азовського моря, а з напливом рідких і твердих відходів - наших з вами, не чужих.

Готелі, ресторани, бари та й просто громадські туалети на узбережжі будь-якого українського моря, озера, річки чи водойми створюють неймовірну кількість стічних вод, про подальшу долю яких нам нічого не відомо. І навіщо? - адже ми йдемо на горщик, натискаємо кнопку зливу - і справу зроблено! А через дві години «насолоджуємося» купанням на пляжі в своєму власному лайні, яке не так помітно і не так смердить, бо просто розмішати в великій кількості води прибережної зони.

Скільки прибережних закладів обладнані повноцінною системою очищення стічних вод? - питання риторичне! Закони є, контролю немає. А якщо є контроль, тобто і корупція - хабарі, «липові» довідки і все по колу.

У такій ситуації хочеться вручити медаль тим рідкісним і гідним власникам, які буквально розуміють значення фрази «не треба гадити, де живеш» і забезпечують свої заклади очисними спорудами AQUATEC, які гарантують європейські стандарти якості очищення стоків. Саме за такими господарниками майбутнє України і для них не потрібен закон і контроль - вони самі їх створюють своїм прикладом.

Обирайте AQUATEC!
Бережіть Україну!