Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Правильно спроектований і технічно грамотно облаштований дренаж є запорукою надійної експлуатації автономної каналізації AQUATEC на багато десятиліть. В процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC стічні води перетворюються в чисту технічну воду, яку можливо утилізувати одним із таких способів - дренаж в грунт, скидання в зливову каналізацію або водойму.

Юбилей AQUATEC

Проектування дренажних систем для очисних споруд AQUATEC вимагає розгляду комплексу чинників, серед яких можна згадати такі як обсяг стічних вод, тип ґрунту, глибина закладення каналізаційної труби, наявність і рівень грунтових вод та інше.

Юбилей AQUATEC

Найчастіше дренажна система не обмежується очищеною водою від локальної очисної споруди, але також передбачає відведення зливових стоків з покрівлі будівлі і ділянки. Інженери ТОВ "АКВАТЕК-УКРЇНА" мають у своєму розпорядженні багаторічний досвід, накопичений в процесі облаштування декількох тисяч систем автономної каналізації AQUATEC у всіх регіонах України. Саме тому, більшість наших клієнтів вибирають вирішення питання автономної каналізації AQUATEC "під ключ".

Юбилей AQUATEC

При необхідності, наші фахівці організовують весь комплекс будівельно-монтажних робіт, включаючи підбір і доставку будівельних матеріалів, а також залучення спеціалізованої будівельної техніки. Практика показує, що економія на підземних інженерних системах веде до їх десятикратного подорожчання в довгостроковій перспективі.

Юбилей AQUATEC Юбилей AQUATEC Юбилей AQUATEC Юбилей AQUATEC

Саме тому до питання облаштування дренажної системи на ділянці треба підходити з усією ретельністю і залучати відповідних фахівців в даній області.

Юбилей AQUATEC