Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

У кожній порі року є свої принади. У зими вітер і сніг, Новий рік, морози, хуртовини, що не розчищені дороги і слизькі тротуари. Все, що заважає працювати, особливо нам, компанії, яка встановлює в землі автономну каналізацію AQUATEC.

У весні, вірніше в її першій половині також мало для нас цікавого. Тане сніг, багато вологи, розбиті дороги, бруд... І тільки з середини весни ми повною мірою, на повному ходу можемо задовольнити всі потреби по установці локальних очисних споруд AQUATEC у наших дорогих клієнтів. Літо - розділля нам і нашим покупцям. Все сприяє установці автономної каналізації AQUATEC і взагалі всьому будівництву. Восени ми поспішаємо все закінчити розпочате влітку. Ще тепло, але вже страшно, що буде холодно, дощитиме, морозно.

І наша компанія, АКВАТЕК-УКРАЇНА, яка встановлює локальні очисні споруди AQUATEC, не виняток у цій борозні часів року.

Зазвичай будівництвом дорогих, хороших котеджів займаються відповідальні, професійні люди, які іменують себе виконробами. Вони теж розуміють, як важливо все зробити вчасно, а саме каналізацію для приватного будинку в той час року, коли немає морозу і не ллє дощ.

Приємно мати нам справу з тими підрядними організаціями, які всі ці умови враховують і все замовляють вчасно, проплачують і отримують. Доставка очисних споруд AQUATEC зі Словаччини займає 2-3 тижні, а за наявності обладнання на складі в Україні - один день.

Автономна каналізація AQUATEC працює за принципом технології VFL (Вертикально Проточний Лабіринт). Все просто! І дуже ефективно! Зараз на ринку України жодна конкуруюча компанія в області локальних очисних споруд для очищення господарсько-побутових стічних вод не може зрівнятися з тією чистою водою, яка йде на виході з очисних споруд AQUATEC.

Вже кілька останніх років, включаючи поточний рік, нашу компанію в області продажу автономної каналізації вибирають великі забудовники котеджних містечок і селищ. Це обумовлено, насамперед, спеціальними оптовими цінами для таких компаній і, зрозуміло, бездоганною якістю і працездатністю обладнання AQUATEC. Очисні споруди AQUATEC виробництва Словаччини працюють бездоганно, що легко побачити відвідавши будь-який з більш ніж 3000 об 'єктів в експлуатацію в Україні.

Доставка маленьких і великих систем біологічного очищення стічних вод AQUATEC на місце монтажу, а зокрема великих забудов, здійснюється безпосередньо з пункту розмитнення.

Замовник може прямо з доставки обладнання на місце монтажу побачити пакувальні листи і декларацію на обладнання та на власні очі переконатися, що вона не проведена десь у гаражі під Києвом, а доставлена з найбільшого в Європі заводу з виробництва такого обладнання очищення стічних вод.

Таким чином, у клієнта повністю відпадають сумніви з приводу того, що йому намагаються втюхати український самопал типу септика під виглядом дорогого європейського обладнання автономної каналізації, що останнім часом має місце бути суцільно і поруч.

КУПУЙТЕ І ВСТАНОВЛЮЙТЕ ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ AQUATEC І ЧАС РОКУ НЕ БУДЕ ДЛЯ ВАС ПЕРЕШКОДОЮ!