Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Наша компанія "АКВАТЕК УКРАЇНА" продовжила роботу, незважаючи на початок війни 24 лютого 2022 року, яка призвела до активних бойових дій у регіоні та регулярних обстрілів Харкова та Харківської області.

У перші тижні війни співробітники компанії врятували понад 24 домашні тварини, які виявилися викинуті або залишені господарями.

Замість того, щоб закритися та евакуюватися, "АКВАТЕК-УКРАЇНА" вирішила залишитися в місті та продовжувати свою роботу. Компанія була готова до будь-яких обставин і вживала заходів для захисту своїх співробітників, забезпечуючи їх необхідним екіпіруванням та навчанням. автономная канализация акватек Влітку 2022 року компанія створила благодійну організацію з однойменною назвою "АКВАТЕК-УКРАЇНА", яка почала надавати допомогу військовим. автономная канализация акватек автономная канализация акватек автономная канализация акватек Завдяки зусиллям "АКВАТЕК-УКРАЇНА", її партнерів зі Словаччини, Німеччини, США та Великобританії нам вдалося забезпечити станом на 16 березня 2023р. чотири постачання медикаментів та предметів першої допомоги для військових на загальну суму понад 1 млн. грн.
автономная канализация акватек автономная канализация акватек Ми, "АКВАТЕК-УКРАЇНА" продовжуємо працювати протягом усієї війни, незважаючи на труднощі та небезпеки, пов'язані з обстрілами та бойовими діями. Наша Компанія продовжує надавати послуги своїм клієнтам та допомагати тваринам, які виявилися бездомними внаслідок війни.
автономная канализация акватек Ми вважаємо, що навіть у найважчих обставинах можна зберігати людські цінності та робити добро, а також бути прикладом того, як бізнес може допомогти Україні у скрутні часи та продовжувати працювати, незважаючи на труднощі.

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ЗСУ!
ВСЕ БУДЕ AQUATEC! (Тому що все інше просто не працює ...)