Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

З чого починається батьківщина?

Батьківщина - це те місце, де тобі комфортно і ти все знаєш про те, як створити цей комфорт!!

З чого все почалося в АКВАТЕК-УКРАЇНА?!

Допомогти своїй державі, своїй рідній Україні – головне завдання будь-якої благодійної діяльності. І взагалі, важливо, щоб будь-яке людське заняття професійне, аматорське було націлене на благо!
автономна каналізація акватек Ми протягом 17 років займаємося очищенням господарських побутових стоків. Глибоко розуміємо проблеми екології нашої держави. Без людської уваги не може залишатися тема безпритульних, викинутих недбайливими господарями собак та котів. Щовечора сідаючи за повний наїдками стіл, кожен із нас згадує очі собаки на зупинці, що молять поїсти, а може й просять притулити. Багатьом з нас здається, що держава має подбати про них чи знайдуться інші люди. "Чому я? Я не можу. В мене алергія." або "Я не переживу ще одну втрату вихованця!" і так далі.
автономна каналізація акватек Але ж перед вами тварина, чи то кішка, чи собака, у якої мало шансів залишилося на хороше життя. Його вже викинули, від нього відмовилися. Воно не в теплому будинку, звідки ви його берете ситого та доглянутого!

Таким чином у нас поступово з'являвся один собака за іншим, одна кішечка за іншою. Почалися знайомства з ветлікарями, вибір найкращого. Ранкові, вечірні та й денні прогулянки забирали дедалі більше часу. Житло для наших вихованців, кількість яких зросла вже за сорок, доводилося будувати та добудовувати.

На даний момент нами підібрано та надано необхідну медичну допомогу 87-м тваринам.

Багатьом із них пощастило з господарями, які були серед наших друзів та знайомих. Коли в сім'ї один або два собаки (кішки), завжди уваги більше дістається вихованцям. Але не всім нашим підібраним тваринам вдається знайти хорошого друга-людину.

У нас зараз 23 собаки та 15 кішок, які живуть з нами і ми їх забезпечуємо всім необхідним.

Але проблема безхатченків у зв'язку з війною дуже сильно збільшилася. Наша благодійна організація «АКВАТЕК-УКРАЇНА» допомагає, в окремих випадках повністю забирає тварин, які залишилися без нагляду, без їжі, без догляду.
автономна каналізація акватек Окрім догляду за тваринами, ми забезпечуємо наших воїнів продуктами, необхідними засобами для надання першої медичної допомоги, ліками. Наші співробітники мобільно справляються не лише з допомогою ЗСУ, а й наданням медичної ветеренарної допомоги тваринам.

Наші Збройні Сили України звільнять від наших ворогів, загарбників, орків нашу Україну, настане мирний час і повернуться люди до своїх домівок, а собаки та кішки їх зустрічатимуть здоровими та красивими.

Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Благодійна організація "АКВАТЕК-УКРАЇНА" https://aquatec.in.ua/bo