Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

"Точність - ввічливість королів."© Людовик XVIII

Виходячи з принципу вищевказаної цитати, ми, як представники в Україні провідного виробника автономної каналізації в Європейському союзі - компанії AQUATEC, прагнемо максимально задовольнити вимоги наших клієнтів.

Перш за все це відноситься до термінів виконання наших зобов'язань, зокрема, у виконанні робіт, постачання та введення обладнання в експлуатацію.

Власна будівельна бригада, оновлений парк наших вантажних і сервісних автомобілів RENAULT, FIAT, HDC і міні-екскаватори BOBCAT дозволяють реалізовувати типові проекти автономної каналізації для приватного будинку за два-три дні "під ключ".

Такий підхід до роботи і гарантована європейська якість обладнання для очищення стічних вод AQUATEC забезпечують успіх компанії як в рамках Європейського союзу, так і в Україні зокрема.

Гарантійний термін більше 25 років на локальні очисні споруди AQUATEC, а також можливість повернути обладнання протягом року після придбання без будь-яких обґрунтувань з повною компенсацією його вартості створюють безпрецедентно комфортні умови для клієнтів, які в даний час не може запропонувати жодна конкуруюча компанія на ринку Європи.

Найпопулярніші моделі очисних споруд AQUATEC завжди в наявності на наших складах в місті Києві та в місті Харкові.

Термін поставки автономної каналізації AQUATEC становить один день в будь-яку точку України завдяки широкій мережі наших компаній партнерів в 9 обласних центрах України.

У разі відсутності очисної споруди на складі в Україні, її доставка здійснюється з підприємства AQUATEC в Словаччині протягом двох тижнів.

Працюючи з AQUATEC, наші клієнти отримують не тільки краще в своєму роді обладнання в Європі, але також найвідповідальніший і швидкий підхід до роботи.

Хотілося б підкреслити, що в рамках інтеграції України в Європейське співтовариство, а також імплементації європейського законодавства в галузі охорони навколишнього середовища та поводження з водними ресурсами в Україні, ключовими гравцями ринку автономної каналізації стануть компанії, сертифіковані згідно з нормами ЄС.

А для кінцевого клієнта це означає одне - гарантія і надійний сервіс дорогого обладнання автономної каналізації.

ПОДАРУЙТЕ СВОЄМУ ДОМУ ШМАТОЧОК ЄВРОПИ -
КУПУЙТЕ AQUATEC!