Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

У зв'язку з новими вимогами Водоканалів України до підприємств громадського харчування, зріс попит на сепаратори жиру, які також називають жировловлювачами або жироловушками. Основною функцією жировловлювача є запобігання потрапляння жирів в стічні води і забруднення каналізаційних трубопроводів.


АКВАТЕК-УКРАЇНА займається розробкою і промисловим виробництвом сепараторів жиру ще з 2005 року. До теперішнього часу нами обладнано жировловлювачами різної продуктивності велика кількість кафе, ресторанів і супермаркетів, серед яких можна згадати такі торгові мережі як КЛАС, SPAR тощо.

Жировловлювач для кафе чи ресторану виготовляється виключно за індивідуальним проектом, виходячи з умов його розміщення.

У виробництві використовуються тільки високоякісний поліпропілен виробництва компанії AQUATEC (Словаччина), а також замки з нержавіючої сталі і стрічка ущільнювача виробництва Німеччини.

Сепаратор жиру для ресторану виготовляється один робочий день і монтується фахівцями АКВАТЕК-УКРАЇНА протягом декількох годин.