Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

АКВАТЕК знову на передовій!
автономная канализация акватек Пройшло трохи більше місяця з моменту визволення Харківської області. Понад 1400 очисних споруд AQUATEC встановлені з 2006 року на об'єктах, які перебували у рашисткій окупації з початку війни.

Господарі почали повертатися та відновлювати свої домоволодіння. До нас почали надходити дзвінки з проханням поновити роботу автономної каналізації AQUATEC.
автономная канализация акватек автономная канализация акватек автономная канализация акватек Повністю знищені основні транспортні магістралі та, зокрема, мости та греблі у Старому Салтові Вовчанського району, де у хвойних лісових масивах розташовуються бази відпочинку, приватні домоволодіння, житлові котеджні забудови, обладнані локальними очисними спорудами AQUATEC, створили основну проблему дістатися наших об'єктів.
автономная канализация акватек Замість 1 години та 50 км дороги, нашій сервісній бригаді довелося прокладати шлях в об'їзд довжиною 160 км та тривалістю 5 годин.
автономная канализация акватек Протягом тижня наші співробітники мешкали на раніше окупованій території у будинку нашого постійного клієнта та проводили сервісне обслуговування очисних споруд AQUATEC.
автономная канализация акватек Нам вдалося відновити та запустити більшість станцій автономної каналізації наших клієнтів. На жаль, деякі об'єкти були повністю знищені артилерією або розкрадені орками. У багатьох станціях AQUATEC було вкрадено компресори як, втім, і "безцінні" унітази та сантехприлади у пограбованих будинках наших клієнтів.
автономная канализация акватек Безперечно, побачені та задокументовані нашими співробітниками наслідки оккупації Харківської області є своєрідним вікном, через яке можна побачити всю суть гребаної русні та її нелюдів.
автономная канализация акватек Русня має пройти повний цикл біологічної очистки за технологією VFL і перетворитися з поточного стану лайна, фекалій, сечі та інших смердючих рідких відходів у чисту воду з прозорим прапором, безпечну для людини та навколишнього середовища.
автономная канализация акватек Хочеться наголосити, що наша компанія АКВАТЕК-УКРАЇНА майже не припиняла своєї діяльності з моменту вторгнення русні в Україну. Наші головні офіси у Києві та Харкові відкриті та працюють у нормальному режимі. На прохання наших клієнтів ми виконували сервісні роботи та монтаж очисних споруд AQUATEC у прифронтовій зоні Харківської області у моменти обстрілу території.

Ми пишаємося нашим колективом та нашими клієнтами, які, незважаючи ні на що й усупереч усьому, продовжують жити, будувати та бачити процвітаючу Україну майбутнього.
автономная канализация акватек автономная канализация акватек СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ЗСУ!