Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

18 листопада наша компанія відзначила своє п'ятнадцятиріччя.

Ця дата не є знаменною, однак вона говорить про стабільну і плідну роботу нашого колективу в сфері автономної каналізації.

Цікаво відзначити, що, незважаючи на 21 століття, більшість наших співгромадян навіть не уявляють про існування сучасних технологій утилізації стічних вод в приватному будинку.

У той час як в Європейському союзі ще на стадії проектування будинку обирається постачальник системи автономної каналізації, в Україні це питання вирішується в найостаннішу чергу і, як правило, закінчується облаштуванням вигрібної ями, яка через пару років експлуатації стає "головним болем" домовласника.

Незважаючи на відсутність в Україні державного контролю в галузі охорони навколишнього середовища, серед наших співгромадян перебуває чимало тих, хто з власної волі турбується про своє здоров'я і екології місця свого проживання.

Завдяки таким клієнтам і європейським локальним очисним спорудам AQUATEC (станом на кінець 2019 року) до українську землю щодня надходить понад 3 млн. літрів очищених стічних вод на добу.

Це є основним приводом для того, щоб кожен член нашого колективу пишався тією роботою, яку він робить на благо нашої країни.