Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

В процесі експлуатації житлового будинку сім'єю в складі 4-5 осіб щодня утворюється близько 1200 літрів стічних вод, які складаються з продуктів життєдіяльності людини, миючих засобів, залишків їжі та ін. Протягом року цей обсяг становить півмільйона літрів стоків, що за розмірами відповідає 50 метровому басейну на 3 доріжки.
   Преимущества канализации для дома AQUATEC

 Без спеціальної біологічної очистки ці стічні води швидко деградують і являють собою високотоксичну масу з повним набором патогенних мікроорганізмів, які становлять загрозу здоров'ю людини.  

У зв'язку з тим, що питанню очищення стічних вод в Україні не приділяється належної уваги, поверхневі грунтові води в усіх населених пунктах на глибині до 20 м є небезпечними для життя з вмістом нітратів, що перевищує в 10-30 разів нормативні значення.  

Автономна каналізація для приватного будинку AQUATEC є кращим рішенням існуючої проблеми. Запатентована в Німеччині технологія біологічного очищення стічних вод VFL дозволяє знизити рівень забрудненості стоків на 99%, а також видалити азот і фосфор, що присутні в миючих засобах  

Ваша особиста гігієна та екологія ділянки, на якій розташований будинок - головна запорука здоров'я вашої сім'ї і дітей!  

Почніть з себе з автономною каналізацією AQUATEC!