Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Вартість класичних локальних очисних споруд складається з будівельних робіт, на які припадає понад 50% валових витрат і вартості безпосередньо технології очищення, яка становить решту 50%.

Більш того, будь-який проект вимагає виділення великої будівельної площадки і облаштування всіх необхідних комунікацій і під'їзних шляхів для машин і механізмів.

Терміни будівництва розтягуються на багато місяців, що перш за все пов'язано з бетонними роботами.

Компанія AQUATEC (Словаччина) є першою і єдиною в Європі, яка розробила систему модульних локальних очисних споруд середньої продуктивності для доставки стандартним вантажним транспортом.

У січні 2020 року AQUATEC представила на ринку найбільшу модульну станцію повної біологічної очистки стічних вод (модель ATVFL250) продуктивністю 40 м.куб. на добу.

Установка 5 модулів таких станцій дозволяє досягти сумарної продуктивності в 200 м.куб. на добу, що, наприклад, може забезпечити очистку стічних вод від житлового селища на 180 будинків.

Монтаж обладнання вимагає тільки підготовки котловану і прокладки необхідних трубопроводів, а термін всіх робіт з введенням обладнання в експлуатацію займає не більше 5 днів.