Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

"ТЕАТР ПОЧИНАЄТЬСЯ З ВІШАЛКИ" - вислів, що належить одному з найбільших театралів Станіславському, має на увазі те, що прекрасні речі починаються з дрібниць.

Свій розвиток ця фраза отримала в народній мудрості - "РЕСТОРАН ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТУАЛЕТУ", яка, як правило, відображає прямий взаємозв'язок чистоти і оздоблення санвузла і загального рівня закладу громадського харчування.

В продовження такого підходу щодо приватних домоволодінь напрошується слоган: "ПРИВАТНИЙ БУДИНОК ПОЧИНАЄТЬСЯ З АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ".

Досить об'єктивним показником ставлення господаря будинку до життя в загальному і до себе зокрема якраз і є спосіб утилізації стічних вод.

В даному випадку ми не говоримо про власників будинків з вигрібними ямами, які в силу повної або часткової отрофаціі філе їх головного мозку прийшли до такого рішення.

Одна лише назва "автономна каналізація" не є вирішенням питання, так як під цим соусом на ринку України в більшості випадків продаються сумнівні ємності і резервуари з насосом або компресором, основне призначення яких - дати можливість заробити їх виробникам.

У чому суть автономної каналізації? - перетворити стічні води в чисту прозору воду! Автономна каналізація AQUATEC гарантує це, в чому можна переконатися відвідавши будь-який з кілька тисяч реалізованих об'єктів в Україні за 15 років роботи.

Не може не радувати і той факт, що навіть великі забудовники коттеджних містечок в Україні не женуться за дешевизною, а вибирають дійсно якісне і діюче обладнання для очищення стічних вод AQUATEC.

Наявність автономної каналізації AQUATEC свідчить у використанні кращих матеріалів і високій якості робіт при будівництві будинку.

AQUATEC - ЦЕ ЗНАК ЯКОСТІ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ!