Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

АКВАТЕК-УКРАЇНА всім колективом вітає надання Україні статусу кандидата до Європейського Союзу.
автономна каналізація акватек Весь наш колектив ще 17 років тому зробив маленький, але впевнений крок у цьому напрямі із початком роботи на ринку України у сфері автономної каналізації з локальними очисними спорудами AQUATEC виробництва Словаччини.

Таким чином, можна констатувати той факт, що кожен існуючий та потенційний клієнт нашої компанії вже є частиною європейського союзу у невеликій, але дуже важливій у житті сфері, пов'язаній з очищенням стічних вод.

Існує чимало супротивників інтеграції України до європейської спільноти.

Давайте розглянемо переваги Європейського Союзу для України за аналогією до переваг автономної каналізації AQUATEC для приватного будинку порівняно з українським біосептиком.

Так, в даний час на ринку України серед систем автономної каналізації, крім локальних очисних споруд AQUATEC існує близько 12 постачальників біосептиків. Деякі з них перепродують системи очищення стічних вод одних і тих самих виробників.

У свою чергу, виробництвом автономної каналізації на території України зайнято близько 6 компаній.

3 з них мають запатентовану в Україні власну технологію, ще 3 виробляють сумнівні ємності із пластику з перегородками, які потім продають під виглядом автономної каналізації.

Що ж до технології біологічного очищення стічних вод, яка запатентована в Європейському Союзі та сертифікована відповідно до європейського законодавства, то це технологія VFL, яка використовується в автономній каналізації AQUATEC (Словаччина).

І в цьому місці багатьом захочеться поставити просте запитання - Яка різниця у кого якийсь сертифікат, головне щоб працювало...

Відповідь якраз проста – працює саме те, що сертифіковано у Європейському Союзі. Не треба будувати жодних ілюзій, просто зробіть екскурсію локальними очисними спорудами та порівняйте якість очищення стічних вод в AQUATEC та біосептику.

З упевненістю ми стверджуємо, що жодна компанія на ринку України, крім АКВАТЕК-УКРАЇНА, не може демонструвати чисту та прозору воду без запаху у своїй системі біологічного очищення стічних вод.

Саме тому ми завжди раді показати локальні очисні споруди AQUATEC, які встановлюються у наших клієнтів із 2006 року.

А що насправді відбувається на території домогосподарств, де встановлені септики, вигрібні ями без дна чи, у кращому випадку, очисні споруди, біосептики та автономна каналізація українського виробництва? - Згори все красиво і ніби навіть запах не сильний, а внизу все гниє - черв'яки, зараза, отрута.

І все це йде безпосередньо в ґрунт і далі в ґрунтові води, в свердловину водопостачання, з якої ваші діти п'ють джерельну воду.

Ось у цьому і є відмінність Європи від того, що маємо ми – зовні начебто красиво, а всередині все гниле.

Війна закінчиться!
Закінчиться перемогою України!

Земля наша буде очищена від рашистів та колаборантів.

А завдяки європейським законам український бізнес очиститься від гнилих виробників біосептиків.

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ВСУ!
ВСЕ БУДЕ AQUATEC!