Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Дуже часто наші співробітники стикаються з необхідністю пояснювати клієнтам відмінності автономної каналізації, зокрема обладнання очистки стічних вод AQUATEC, від традиційного септика.

Автономная канализация или септик

Насправді все дуже просто. Септик - це всього лише невеликий відстійник для гравітаційного осадження важких часток стічних вод перед їх скиданням у вигрібну яму. Найчастіше для придушення смердючого запаху в септики додають різного роду біопрепарати (хімікати), які ще більше погіршують забруднення грунту в зоні розміщення так званого дренажного колодязя (вигрібної ями) на території домоволодіння.

Слід зазначити, що в ЄС експлуатація септиків в вигляді «очисних установок» заборонена з 2008 року і дозволяється лише накопичення стоків в герметичних ємностях з метою їх подальшої викачування асенізаційної машиною і вивезення на міські очисні споруди.

Цікавим є також і той факт, що згідно з Наказу №145 від 17.03.2011 р. Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження державних санітарних норм та правил Утримання територій населених Місць», в Україні забороняється використання септиків і негерметичних вигрібних ям і потрібна установка систем автономної каналізації на основі біологічного очищення стічних вод, що повністю відповідає нормам європейського законодавства. Відкритим залишається лише питання в дотриманні цих правил нашими співгромадянами і контролю з боку державних служб.

Головною перевагою біологічної автономної каналізації є технологія очищення, яка забезпечує переробку усіх стоків в прозору чисту технічну воду без запаху. Слово «автономна» має на увазі повноцінну міську систему каналізації з повним комплексом очисних споруд в індивідуальному виконанні.

    Незважаючи на численні і гучні заяви практично всіх постачальників систем автономної каналізації на ринку України про 99%-й ступень очищення стічних вод, тільки ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, влаштовуємо для наших потенційних клієнтів перегляди вже давно експлуатованих очисних споруд AQUATEC в будь-якому куточку України, під час яких даємо можливість на власні очі переконатися в бездоганній працездатності обладнання автономної каналізації AQUATEC і побачити кристально-чисту воду.

На додаток зауважимо, що жодна велика міжнародна виставка за участю обладнання AQUATEC не проходить без демонстрації повноцінної працюючої очисної споруди.

Автономная канализация или септик

На завершення варто підкреслити, що стимулом придбання повноцінної системи біологічної очистки стічних вод на базі автономної каналізації AQUATEC має бути не тільки вимога дотримуватися встановлених державою правил, а, в першу чергу, розумне бажання не гадити у себе під носом.