Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

За 15 років роботи на ринку клієнтами АКВАТЕК-УКРАЇНА стали кілька тисяч громадян України, переважно, власники приватних будинків і дач.

Серед них представники практично всіх професій - бізнесмени та держслужбовці, політики і поліцейські, лікарі та письменники, заробітчани та айтішники.

Що ж об'єднує людей настільки різних професій, які відступають від загальноприйнятих примітивних вигрібних ям і дешевих септиків, інвестуючи кілька тисяч євро в сучасну автономну каналізацію AQUATEC?

Тут важливо розуміти одну важливу річ! - На відміну від розвинених західних країн, де покупка обладнання для очищення стічних вод від приватного будинку обумовлена, насамперед, вимогами чинного законодавства, в Україні єдиним фактором покупки є лише власне бажання клієнта.

Це, в свою чергу, дозволяє набагато правдивіше і точніше відповісти на питання про причини покупки автономної каналізації AQUATEC, ніж просто обгрунтувати дії вимогою закону.

Якщо відкинути в сторону всі дрібні фактори, то відповідь досить проста: КЛІЄНТИ AQUATEC ВМІЮТЬ РАХУВАТИ ГРОШІ.

У разі купівлі автономної каналізації AQUATEC дуже доречна народна мудрість, яка говорить: "Скупий платить двічі, тупий-тричі, а лох платить завжди ... за послуги асенізатора!"

Заощадивши 200-300 євро на очисній споруді AQUATEC і купивши NO-NAME технологію невідомого українського виробника клієнт отримує головний біль до моменту демонтажу цього непрацюючого обладнання і його заміни на AQUATEC.

Встановивши септик, який в 2 рази дешевше автономної каналізації AQUATEC, клієнт просто отримує великий блендер для стічних вод. Це, по суті, та ж вигрібна яма, тільки менше смердить.

Викопавши у себе на ділянці вигрібну яму, клієнт в якомусь сенсі просто копає могилу для всієї своєї родини.

Погнавшись за хвилинню вигодою, багато потенційних клієнтів просто забувають про те, що з цим інженерним обладнанням і системою очищення стічних вод їм жити багато десятиліть, якщо дасть Бог здоров'я.

Італійський унітаз зі стульчаком з цінних порід дерева не зробить Вас здоровіше, а ось автономна каналізація AQUATEC однозначно продовжить і без того короткі роки вашого життя.

БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ! - ВАШЕ ЗДОРОВ'Я В ЇЇ РУКАХ! ДУМАЙТЕ! КУПУЙТЕ AQUATEC!