Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Як найчастіше за дверима гарного Mercedes ховається лайно в особі чиновника-казнокрада, так і за гарним парканом дорогого будинку заховано лайно у вигляді септика чи вигрібної ями.

Прекрасну приказку "Зустрічають по одязі - проводжають по розуму" можна чудово перефразувати на "Зустрічають по одязі - проводжають по лайну". Це про те, що залишає за собою людина, ідучи в землю.

На жаль, правилом радянської людини було смітити скрізь, окрім свого будинку. Саме тому, у під'їздах, на вулицях та у громадських місцях був бруд, а у квартирах – чистота, хоч і не у всіх.
автономная канализация акватек З того часу мало що змінилося. Можна спостерігати дорогі унітази та елітну плитку у санвузлах розкішних приватних будинків, тоді як на глибині один метр на присадибній ділянці цього ж будинку рівень нітратів перевищує норму у 100 разів у зв'язку із загаженістю ґрунту неочищеними стічними водами. Це і є безпосередній зв'язок лайна в голові з лайном у дворі.
автономная канализация акватек У цивілізованих європейських країнах це питання вирішувалося протягом багатьох століть шляхом формування культури суспільства в цілому та законодавчої бази у галузі охорони навколишнього середовища зокрема.

У нашій рідній пострадянській Україні турбота про довкілля була і залишається лише на папері. Саме тому, з одного боку, потенційні покупці автономної каналізації керуються лише власними моральними принципами або наданою рекламою при виборі системи очищення стічних вод для приватного будинку, а з іншого боку, українські виробники септиків, біосептиків, систем "дуже глибокого мегабіологічного очищення стічних вод" існуючим законодавчим свавіллям, щоб "розводити" заможних лохів-домовласників.

Адже будь-який власник біосептика не хоче вважати себе лохом і розповідатиме вам як все у нього чудово очищається, при цьому жодного разу не зазирнувши під кришку пластикової бочки з моторчиком.

Саме тому жодна компанія, жоден власник української автономної каналізації не запросить вас для демонстрації чистої води на виході після біологічного очищення. Вам навіть відео не покажуть. Тож лайно – всюди. Але свій початок воно бере в голові, а не в тому місці, про яке відразу хочеться подумати.
автономная канализация акватек Зовсім інша справа – це людина, яка вибирає екологічно чисту, європейську сучасну автономну каналізацію AQUATEC для свого приватного будинку. Кожен клієнт AQUATEC може продемонструвати ефективну роботу автономної каналізації та показати чисту воду.

Найчастіше ми чуємо аргументи про те, що нафіга я, мовляв, переплачуватиму тричі, коли можу просто встановити залізобетонні кільця з переливом або купити біосептик у півтора рази дешевше за AQUATEC.

Дійсно, система екологічно чистої автономної каналізації AQUATEC може бути дорожчою порівняно з іншими варіантами на ринку. Однак, варто зазначити, що в довгостроковій перспективі вартість очисної споруди AQUATEC мінімізується, оскільки термін її експлуатації, по суті, не обмежений та купівля автономної каналізації АКВАТЕК - це одноразова інвестиція.

Зрештою, доступність екологічно чистої автономної каналізації AQUATEC може залежати від фінансових можливостей кожної людини, а також підтримки державних програм та індустрії в галузі екологічних технологій, щоб зробити такі рішення більш доступними і широко застосовними.
автономная канализация акватек Ми з упевненістю можемо стверджувати, що наші клієнти - це ті люди, які виявляють відповідальність та турботу про довкілля та своє здоров'я. Вони усвідомлюють важливість дотримання екологічних вимог і беруть активну участь у вирішенні проблеми забруднення стічних вод.

Такі клієнти, які обирають інноваційні рішення, як очисні споруди AQUATEC, демонструють свою готовність взяти на себе відповідальність та зробити внесок у зниження забруднення навколишнього середовища України. Вони розуміють, що належне очищення стічних вод є невід'ємною частиною збереження водних ресурсів, захисту біологічної різноманітності та забезпечення здорового середовища для себе, своїх дітей та майбутніх поколінь.

Клієнти АКВАТЕК-УКРАЇНА також можуть бути прикладом та джерелом натхнення для інших людей, заохочуючи їх до прийняття більш екологічно усвідомлених рішень та дій.