Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

В даний час питання охорони навколишнього середовища набуває в Україні все більш гостру актуальність. Головною причиною цього є повна відсутність за останні десятиліття будь-якого контролю за дотриманням діючих в Україні екологічних норм. Адже все можна купити ... автономная канализация харьков Що вже говорити про європейські норми, які пред'являють куди більш жорсткі вимоги до охорони навколишнього середовища.

Якість повітря і води в будь-якій країні світу представляють особливу цінність, так як є запорукою здоров'я нації. Саме тому, ще з 1991 року в Європейському Союзі діє Директива 91/271/ЄЕС «Про очищення міських стічних вод», яка має на увазі повне виключення скидання забруднюючих речовин і неочищених каналізаційних стічних вод у водні басейни країни.

Наслідком впровадження цієї Директиви стало виникнення в країнах Євросоюзу безлічі приватних компаній-виробників систем автономної каналізації.

І якщо в ЄС для виходу на ринок з технологією очищення стічних вод необхідно пройти багаторічне тестування обладнання в єдиному в Європі Інституті контролю технологій очищення стічних вод в Німеччині, то в Україні досить просто заявити про себе як про виробника автономної каналізації.

До теперішнього часу у нас відсутні вимоги до елементарної сертифікації обладнання для очищення стоків, а це значить, що можна виробляти що-завгодно і називати це «автономна каналізація».

Так, ще залишився такий атавізм як "Санітарний висновок СЕС». Ціна питання - 3000-5000 грн. і ви отримаєте папірець з печатками СЕС під будь-яке обладнання автономної каналізації і будь-яку ступінь очищення стоків.

І тут стає зрозуміло, чому в Україні як гриби під дощем з'являються і зникають компанії-постачальники «автономної каналізації». Адже повноцінна очищення стічних вод з сертифікованої технологією, якісними матеріалами та комплектуючими, а також гарантією отримати чисту воду - це дорого.

А якщо можна просто зробити пластикову ємність з декількома трубками за 100 євро і подати туди повітря китайським компресором за 20 євро, щоб створити видимість роботи, а потім без контролю з боку держави продати це нашим довірливим співгромадянам за 2000 євро зі знижкою 50%, то можна дуже непогано заробити. Але недовго ... Саме тому такі компанії існують всього пару років.

Ну, а що їх клієнти? ... Клієнти потім просто не вірять, що автономна каналізація працює і дуже дивуються, коли знайомляться з обладнанням AQUATEC. По суті, на ринку України це одна з перших і небагатьох європейських компаній, яка поставляє очисні споруди прямо з заводу в Словаччині вже 17 років.

У світлі співпраці між Україною і ЄС у сфері охорони навколишнього середовища, яке регламентується Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, з кінця 2020 року, нарешті, активно ведеться робота над Законом України «про внесення змін до Закону України «про питну воду та питне водопостачання», яким будуть встановлюватися правові основи імплементації окремих положень Директиви 98/83/ЄС про якість води, призначеної для споживання людиною і Директиви 91/271/ЄС про очищення міських стічних вод.

Це означає, що після підписання закону президентом України, кожне обладнання автономної каналізації на ринку України повинне відповідати нормам, прийнятим в Європейському Союзі. А це, в першу чергу, означає заявлений результат роботи очисної споруди - чисту воду, яка не буде знищувати нашу з вами Землю. Наскільки це буде саме так - розсудить час.

автономная канализация харьков автономная канализация харьков автономная канализация харьков А поки можна сказати тільки одне: перед купівлею обладнання автономної каналізації цікавтеся історією компанії-виробника і, найголовніше і єдине, - вимагайте відвідати реальні об'єкти в експлуатації і побачити чисту воду як в AQUATEC!