Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

По суті це означає, що будь-який бажаючий може організувати виробництво "автономної каналізації" без будь-яких дозвільних документів. Більш того, в Україні відсутня контролюючий орган, який займається перевіркою, тестуванням і сертифікацією технології біологічного очищення стічних вод.

Виходячи з вищесказаного, в даний момент на ринку України більше 80% "виробників" устаткування систем біологічної очистки стічних вод не мають запатентованої технології і, по суті, пропонують клієнтам пластикові ємності з компресором або насосом під виглядом автономної каналізації.

Наявність "висновку державної санстанції" на пропоноване обладнання говорить лише про суму в 3000 грн., Які воно коштує при отриманні через десятки існуючих в Україні фірм-посередників.

У ситуації, що склалася, єдиним способом визначити надійність постачальника і працездатність обладнання є особистий досвід, пов'язаний з відвідуванням об'єктів, де автономна каналізація експлуатується кілька років, а також збір інформації від існуючих клієнтів компанії.

Ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, забезпечуємо відвідування наших об'єктів як в приватних домоволодіннях, так і на виробничих підприємствах в будь-якому куточку України, які введені в експлуатацію ще з 2006 року. Для великих забудовників і клієнтів ми організуємо перегляд очисних споруд AQUATEC в Чехії, Словаччині, Польщі і в інших європейських державах.