Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Серед представлених компаній розглядається наше обладнання AQUATEC (Словаччина). Автор статті розповідає на які особливості необхідно звернути увагу при виборі автономної каналізації. Ключовими особливостями локальних очисних споруд AQUATEC (Словаччина) серед учасників аналізу є:


Автономная канализация или септик

1. Всі елементи обладнання зроблені на спеціалізованому підприємстві в Словаччині і має СЕРТИФІКАТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ, виданий Інститутом контролю технологій очищення стічних вод (Аахена, Німеччина).

2. Технологія очищення VFL забезпечує повну відсутність неприємного запаху, тому що дозволяє повністю уникнути процесів гниття в процесі очищення.

3. Конструкція очисної споруди - самонесуча, тобто очисна споруда закопується в грунт і не вимагає монтажу з/б кілець або іншого способу зміцнення стінок котловану. Для монтажу не потрібно будь-яка техніка (обладнання) та під'їзні шляхи.

4. Площа для розміщення зводиться до мінімуму завдяки малим розмірам очисної споруди (1,75 м в діаметрі і 2,2 м в глибину).

5. Технологія очищення VFL максимально стійка до таких функціональних відхилень в роботі очисної споруди як тимчасова (2-3 дні) перевантаження надмірними стоками (наприклад, у вихідні та святкові дні), скидання в очисну споруду надмірної кількості миючих засобів, тривала перерва в роботі в зв'язку з відсутністю електроенергії (до 30 годин) або перерва в подачі стоків (до 40 діб), температурні кліматичні коливання.

6. Конструкція очисної споруди дозволяє легко здійснити його сервісне обслуговування самостійно власником (при бажанні).

7. Енергоспоживання в процесі роботи становить, в середньому, 50-60 Вт на годину.

Журнал вже розглядав вибір очисних споруд (автономної каналізації) в 2013 р., де також розглядалися наші локальні очисні споруди. Наша компанія дякує видавництву журналу «Идеи вашего дома» (українське видання) за звернення уваги своїх читачів на одну з найважливіших інженерних комунікацій в будівництві будинку. Бажаємо розвитку та нових читачів редакції журналу «Идеи вашего дома»!