Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Ми живемо в XXI столітті і наші стічні води - це вже не просто суміш природних випорожнень з господарським милом, яким наші бабусі удобрювали саму солодку полуницю в світі.

Сьогодні каналізаційні стоки від наших домоволодінь включають в себе неймовірну кількість отруйних хімічних сполук, які не можуть бути очищені природним шляхом в грунті.
   Преимущества канализации для дома AQUATEC

Більшості наших співгромадян глибоко наплювати, що їх нечистоти в первозданному вигляді отруюють землю на якій ростуть їхні діти.

Хвалебні висловлювання на адресу своєї геніальності про те, що ви відкачуєте вигрібну яму раз на рік, говорить лише про те, що приблизно 300 000 літрів нечистот щорічно формують "здоровий" грунт вашої ділянки. Такі "розумники", по суті, роблять ніщо інше, як просто паскудять під себе там, де живуть.
   Преимущества канализации для дома AQUATEC    Преимущества канализации для дома AQUATEC

Навіть якщо не брати до уваги моральний, екологічний і естетичний аспекти установки повноцінної автономної каналізації AQUATEC, то варто ближче придивитися до таких переваг як економія грошей і комфорт побуту.       

При ціні відкачування 3 кубів стоків з вигрібної ями в 600-800 грн., автономна каналізація AQUATEC окупається вже до кінця другого року експлуатації, а при гарантійному терміні служби в 25 років економія грошей становить понад 1000 доларів на рік.       

Природно, за весь цей час вам більше ні разу не доведеться споглядати біля свого будинку смердючу ассенізационную машину, регулярно пожирає ваше сімейне лайно.

   Преимущества канализации для дома AQUATEC

ПОВАЖАЙТЕ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ! ВСТАНОВЛЮЙТЕ АВТОНОМНУ КАНАЛІЗАЦІЮ AQUATEC!