Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Що таке жировловлювач під мийку?

 

Жировловлювач або сепаратор жиру - це пристрій, призначений для попереднього очищення стічних вод від жирів і масел в місцях громадського харчування, таких як кафе, ресторани, їдальні, кухні підприємств перед їх скиданням в міську або автономну каналізацію.

Пропускна здатність жировловлювачів розраховується в літрах в секунду стічних вод, які проходять через них перед надходженням в каналізацію.

 

Навіщо потрібен жировловлювач?

 

Жири і масла, що потрапляють в каналізацію, утворюють щільні відкладення, які можуть привести до засмічення труб, що в свою чергу викликає такі проблеми:

  • Затоплення приміщень: жири та олії утворюють щільні пробки, які можуть перекрити каналізацію. Це може призвести до затоплення приміщень кухні та інших приміщень закладу.
  • Неприємний запах. Жири та олії розкладаються, виділяючи неприємний запах.
  • Жири та олії потрапляють у водойми, забруднюючи їх і роблячи непридатними для проживання риб та інших тварин.

Жировловлювач під мийку вирішує ці проблеми за рахунок накопичення жирів і масел на поверхні води. Потім їх можна легко видалити вручну або механічним способом.

Жировловлювач під мийку

Чому сепаратори жиру обов'язкові в закладах громадського харчування?

 

Відповідно до санітарних норм в місцях громадського харчування повинні встановлюватися жировловлювачі або сепаратори жиру. Ця вимога обумовлена необхідністю забезпечення безпечного і чистого навколишнього середовища.

Жировловлювач під мийку

Які переваги жировловлювачів і сепараторів жирів АКВАТЕК?

 

Жировловлювачі АКВАТЕК виготовлені з високоякісного європейського поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина), який має такі переваги:

  • Міцність та довговічність. Поліпропілен AQUATEC - це міцний та довговічний матеріал, який не схильний до корозії та механічних пошкоджень протягом як мінімум 25 років.
  • Стійкість до агресивних середовищ. Поліпропілен AQUATEC стійкий до впливу агресивних середовищ, таких як жири, олії та кислоти.
  • Простота монтажу та обслуговування. Жировловлювачі АКВАТЕК прості в монтажі та обслуговуванні. Їх можна встановити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців протягом 1-2 годин.
  • Простота монтажу та обслуговування. Жировловлювачі АКВАТЕК прості в монтажі та обслуговуванні. Їх можна встановити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців протягом 1-2 годин.
  • Жировловлювачі АКВАТЕК виготовляються протягом 1-3 днів залежно від обсягу за індивідуальними розмірами та проектом. Це дозволяє підібрати сепаратор жиру, який ідеально підходить для конкретного закладу та місця розміщення.
  • Сепаратори жиру АКВАТЕК випускаються як жироуловлювачів під мийку продуктивністю від 0,2 до 1,0 літра в секунду, так і сепараторів жиру для зовнішнього розміщення продуктивності від 2 до 30 літрів в секунду, що дозволяє підібрати модель для будь-якого закладу громадського харчування
Жировловлювач під мийку

Жировловлювачі під мийку, виготовлені нашими конкурентами з дешевого українського або китайського поліпропілену і поліетилену, мають низьку ціну, але розвалюються і гниють вже через кілька років експлуатації.

 

Будьте пильні при виборі сепаратора жиру і не дайте себе обдурити.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ: СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ, ТУПИЙ ПЛАТИТЬ ТРИЧІ, А ЛОХ ПЛАТИТЬ ЗАВЖДИ!