Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

У 2016 році компанія AQUATEC (Словаччина) приступила до випуску листового поліпропілену як основної сировини для виробництва автономної каналізації AQUATEC.

Головною відмінністю поліпропілену, який виготовляється відповідно до європейських стандартів в Словаччині від його аналогів, вироблених на території України, є, перш за все, висока якість, яка позначається на однорідності матеріалу, фіксованих розмірах, зварювальних властивостях, а також гнучкості і довговічності.
   Преимущества канализации для дома AQUATEC

У розвинених країнах листовий поліпропілен виробництва AQUATEC користується великою популярністю для виробництва таких виробів як локальні очисні споруди, септики, ємності і резервуари для зберігання рідин, в тому числі питних, а також для великого спектру промислових виробів, включаючи гальванічні ванни, резервуари для розведення риби і інше.  

Ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, здійснюємо оптові поставки в Україну всього спектра листового поліпропілену європейського виробництва AQUATEC (Словаччина) товщиною від 3 до 12 мм в трьох кольорах - сірий, натуральний і зелений.